Mes prieš Elektroninių cigarečių uždraudimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

2012 m. Rugsėjo 28d. buvo paviešinta informacija, jog trečiadienį (Rugsėjo 26 d.) vykusio Sveikatos apsaugos komiteto posėdyje buvo pritarta pataisoms, skirtoms uždrausti prekybą Elektroninėmis cigaretėmis (tiek su Nikotinu, tiek be jo) Lietuvoje. Šios pataisos bus teikiamos patvirtinti Lietuvos Respublikos Seimui.
Norėčiau atkreipti dėmesį, kad pritarus šioms pataisoms būtų apribota tiek vartojančiųjų tabako gaminius pasirinkimo, tiek laisvos prekybos laisvės. Tokiu būdu rūkantis žmogus būtų priverstas naudotis tabako gaminiais, kadangi būtų uždrausta jų alternatyva - E-cigaretės, kuriose nevyksta degimo procesas, neišsiskiria nuodingi dūmai, kurių sudėtyje nėra tabako, dervų ir daugiau kaip 4000 chemikalų, išsiskiriančių tabako degimo proceso metu.
Atsakingos už mūsų sveikatos apsaugą institucijos skelbia, kad nėra įrodymų patvirtinančių, kad E-cigaretės yra saugios naudoti ir nesukelia priklausomybės, todėl jas reikia uždrausti. Tuo tarpu tabako gaminius, kuriuose yra daugybė nuodingų medžiagų, kurie sukelia pasyvų rūkymą ir bjaurų kvapą, kurie yra pripažinti kaip kenkiantys sveikatai ir nuo kurių kasmet miršta daugybė žmonių - palikti rinkoje.
Tokiu būdu iš rūkančiųjų atimama teisė rinktis. Išeina, kad jeigu tu rūkai - rūkyk tik tai, ką jie nori, kad rūkytume - Tabaką, kuris sukelia baisias pasekmes, tačiau tuo pačiu metu atneša didelį pelną į biudžetą, akcizų pavidalu.
Mes gyvename demokratiškoje valstybėje su demokratiškais įstatymais, todėl mes (DAUGUMA) norime patys rinktis kas mums geriau, o ne tai ką jūs (MAŽUMA) nuspręsite. Mes esame prieš Elektroninių cigarečių uždraudimą, prieš mūsų pasirinkimo laisvės apribojimą ir prieš prekybos laisvės apribojimą!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vaidas Uzk... Daug pigiau ir sveikiau rukyti elektronines cigaretres negu iprastas.
2 Šarūnas Šia... nors ir neaišku ar e-cigaretės yra saugios, bet jos tikrai nėra kenksmingesnės už paprastas cigaretė. Gana tokių nesąmoningų įstatymų.
3 Dainius Kle... Konkretus privataus verslo sektoriaus dalies zlugdymas. Tabako kompanijos turi daug milijardu su kuriais sugeba apmoketi tuos organus kuriuos jiems reikia, kad butu priimti tokie istatymai.
4 jurijus and... esu patenkintas rukydamas el.cigarete ir net šeimos nariai patenkinti,nereike uostiti dūmų kvapo
5 Vladislav Gos... Uzdrauskit pradzioje normalias cigaretes , o ne t aprodukta kuris sumazina ju poveiki.
6 Ridas Ryb... Naudodamas e cigaretes as sekmingai atsikraceu rukimo
7 Vape.lt Ele... Vape.lt siūlo 10 % nuolaidą perkant internetu, nuolaidos kodas - peticija
8 Arminas Bul... as su jom meciau rukyti apskritai, o jas dar uzdraust nori .. nesamone
9 Aleksandr Tka... Musu valdzia kaip visada galvoja ne ta vieta, tik tai nestu pelna nuo akcizu o del zmoniu sveikatos jiems dzin.
10 Tomas Eva... Šalin rankas!Tai mūsų teisė ri nktis, o ne seimo,
11 DARIUS RAU... seimas jau nezino ko imtis.isvis jau baigia nuproteti
12 deividas žem... mažiau išleidi, nekenki aplinkinių ir savo sveikatai, patogi, neskleidžia jokiu kvapu.
13 T.Vaizgante ... Hmm rukau elektronine cigarete jau 2metus o kad valstybe isgirdau nori dabar priskirti sita prietaisa tik Vaistinei ir gales nusipirkti zmones tik is vaistiniu cia nelogiska nes kainos bus 5x daugiau!
14 J. Jon... Įdomu, ką nori pasiekti mūsų mylimi ir išrinktieji seimo nariai: siekti naudos savo interesams ar visuomenės "gerovei"?
15 jonas gav... elektronines cigaretes puikus dalykas zmoniems kurie nori mesti rukyti
16 T. Zel... Jai draudžiate e-cigaretes, nes jos kaip teigam nesveika, tuomet uždrauskite ir paprastas cigarėtes, nes jau senai irodyta jog jos sukele daugybe mirciu.
17 Henrikas Kra... musu seimunai kaip tamsiuju viduramziu valstieciai, ko nesuvokia ar paaiskint negali turi butinai uzdrausti ir sunaikinti !!!
18 Aurimas ... Elektronines yra geras dalykas lai nesvaigsta jie...
19 Jonas Kal... Kažkas gali uždrausti ir valgyti... Ir gyventi...
20 Audrius Sai... pirma uzdrauskit paprastas cigaretes o tik po to elektronines!
21 karolis bal... si cigarete kaiptik yra budas mesti rukyti, ir pigesnis variantas zmonems. ka dar blemba sugalvosit ...
22 Samas ... Laisve zmogui! Uzdrausti tabaka ir alkoholi, tada nesipriesinsime ir Ecig uzdraudimui!
23 Stepas Beg... Uzdrasti elektronines cigaretes? Matosi kieno kiseneje sedi politikai, nes manau kad visas sis reikalas kilo del tabako kompaniju paranojos prarasti dali rinkos. Ecigaretes kenkia 99% maziau nei derva
24 Juozas Kam... Kada irodysit, kad jos labiau kenkia, tada drauskit, pats rukau el. cigarete ir labai patenkintas, kad nereikia paprastu, be to geresne nuo ju savijauta
25 Arunas But... ...Tabako magnatams naudingas istatymas.Jie ir sukruto...
26 Arvydas Pet... Jei gyvename demokratinėje valstybėje, tai duokite teisę mums patiems rinktis !!!
27 T.Linkevčius ... Suraskit 4000 toksinų garuose, tada grįšim prie tabako... gal...
28 Vidas Žim... Šitos cigaretės negali būti uždraustos, nes jos nekelia nepatogumų ir sutaupo pinigų.
29 N.Kristopaitis ... lai renkasi zmones, o ne seimas nurodineja ka suaugusiem zmonem daryti...
30 Alas ... neleiskime, kad cigareciu kompanijos uzkirstu mums kelia tureti daug sveikesne alternatyva. naudoju ecigaretes jau kiek daugiau nei tris metus.