Mes prieš Elektroninių cigarečių uždraudimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

2012 m. Rugsėjo 28d. buvo paviešinta informacija, jog trečiadienį (Rugsėjo 26 d.) vykusio Sveikatos apsaugos komiteto posėdyje buvo pritarta pataisoms, skirtoms uždrausti prekybą Elektroninėmis cigaretėmis (tiek su Nikotinu, tiek be jo) Lietuvoje. Šios pataisos bus teikiamos patvirtinti Lietuvos Respublikos Seimui.
Norėčiau atkreipti dėmesį, kad pritarus šioms pataisoms būtų apribota tiek vartojančiųjų tabako gaminius pasirinkimo, tiek laisvos prekybos laisvės. Tokiu būdu rūkantis žmogus būtų priverstas naudotis tabako gaminiais, kadangi būtų uždrausta jų alternatyva - E-cigaretės, kuriose nevyksta degimo procesas, neišsiskiria nuodingi dūmai, kurių sudėtyje nėra tabako, dervų ir daugiau kaip 4000 chemikalų, išsiskiriančių tabako degimo proceso metu.
Atsakingos už mūsų sveikatos apsaugą institucijos skelbia, kad nėra įrodymų patvirtinančių, kad E-cigaretės yra saugios naudoti ir nesukelia priklausomybės, todėl jas reikia uždrausti. Tuo tarpu tabako gaminius, kuriuose yra daugybė nuodingų medžiagų, kurie sukelia pasyvų rūkymą ir bjaurų kvapą, kurie yra pripažinti kaip kenkiantys sveikatai ir nuo kurių kasmet miršta daugybė žmonių - palikti rinkoje.
Tokiu būdu iš rūkančiųjų atimama teisė rinktis. Išeina, kad jeigu tu rūkai - rūkyk tik tai, ką jie nori, kad rūkytume - Tabaką, kuris sukelia baisias pasekmes, tačiau tuo pačiu metu atneša didelį pelną į biudžetą, akcizų pavidalu.
Mes gyvename demokratiškoje valstybėje su demokratiškais įstatymais, todėl mes (DAUGUMA) norime patys rinktis kas mums geriau, o ne tai ką jūs (MAŽUMA) nuspręsite. Mes esame prieš Elektroninių cigarečių uždraudimą, prieš mūsų pasirinkimo laisvės apribojimą ir prieš prekybos laisvės apribojimą!

# Vardas Komentaras
1 Vaidas
Daug pigiau ir sveikiau rukyti elektronines cigaretres negu iprastas.
2 Šarūnas
nors ir neaišku ar e-cigaretės yra saugios, bet jos tikrai nėra kenksmingesnės už paprastas cigaretė. Gana tokių nesąmoningų įstatymų.
3 Dainius
Konkretus privataus verslo sektoriaus dalies zlugdymas. Tabako kompanijos turi daug milijardu su kuriais sugeba apmoketi tuos organus kuriuos jiems reikia, kad butu priimti tokie istatymai.
4 jurijus
esu patenkintas rukydamas el.cigarete ir net šeimos nariai patenkinti,nereike uostiti dūmų kvapo
5 Vladislav
Uzdrauskit pradzioje normalias cigaretes , o ne t aprodukta kuris sumazina ju poveiki.
6 Ridas
Naudodamas e cigaretes as sekmingai atsikraceu rukimo
7 Vape.lt
Vape.lt siūlo 10 % nuolaidą perkant internetu, nuolaidos kodas - peticija
8 Arminas
as su jom meciau rukyti apskritai, o jas dar uzdraust nori .. nesamone
9 Aleksandr
Musu valdzia kaip visada galvoja ne ta vieta, tik tai nestu pelna nuo akcizu o del zmoniu sveikatos jiems dzin.
10 Tomas
Šalin rankas!Tai mūsų teisė ri nktis, o ne seimo,
11 DARIUS
seimas jau nezino ko imtis.isvis jau baigia nuproteti
12 deividas
mažiau išleidi, nekenki aplinkinių ir savo sveikatai, patogi, neskleidžia jokiu kvapu.
13 T.Vaizgante
Hmm rukau elektronine cigarete jau 2metus o kad valstybe isgirdau nori dabar priskirti sita prietaisa tik Vaistinei ir gales nusipirkti zmones tik is vaistiniu cia nelogiska nes kainos bus 5x daugiau!
14 J.
Įdomu, ką nori pasiekti mūsų mylimi ir išrinktieji seimo nariai: siekti naudos savo interesams ar visuomenės "gerovei"?
15 jonas
elektronines cigaretes puikus dalykas zmoniems kurie nori mesti rukyti
16 T.
Jai draudžiate e-cigaretes, nes jos kaip teigam nesveika, tuomet uždrauskite ir paprastas cigarėtes, nes jau senai irodyta jog jos sukele daugybe mirciu.
17 Henrikas
musu seimunai kaip tamsiuju viduramziu valstieciai, ko nesuvokia ar paaiskint negali turi butinai uzdrausti ir sunaikinti !!!
18 Aurimas
Elektronines yra geras dalykas lai nesvaigsta jie...
19 Jonas
Kažkas gali uždrausti ir valgyti... Ir gyventi...
20 Audrius
pirma uzdrauskit paprastas cigaretes o tik po to elektronines!
21 karolis
si cigarete kaiptik yra budas mesti rukyti, ir pigesnis variantas zmonems. ka dar blemba sugalvosit ...
22 Samas
Laisve zmogui! Uzdrausti tabaka ir alkoholi, tada nesipriesinsime ir Ecig uzdraudimui!
23 Stepas
Uzdrasti elektronines cigaretes? Matosi kieno kiseneje sedi politikai, nes manau kad visas sis reikalas kilo del tabako kompaniju paranojos prarasti dali rinkos. Ecigaretes kenkia 99% maziau nei derva
24 Juozas
Kada irodysit, kad jos labiau kenkia, tada drauskit, pats rukau el. cigarete ir labai patenkintas, kad nereikia paprastu, be to geresne nuo ju savijauta
25 Arunas
...Tabako magnatams naudingas istatymas.Jie ir sukruto...
26 Arvydas
Jei gyvename demokratinėje valstybėje, tai duokite teisę mums patiems rinktis !!!
27 T.Linkevčius
Suraskit 4000 toksinų garuose, tada grįšim prie tabako... gal...
28 Vidas
Šitos cigaretės negali būti uždraustos, nes jos nekelia nepatogumų ir sutaupo pinigų.
29 N.Kristopaitis
lai renkasi zmones, o ne seimas nurodineja ka suaugusiem zmonem daryti...
30 Alas
neleiskime, kad cigareciu kompanijos uzkirstu mums kelia tureti daug sveikesne alternatyva. naudoju ecigaretes jau kiek daugiau nei tris metus.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.