Rinkimų pažeidimams ne

0 PARAŠAI

Kategorija:

Prašome Lietuvos Respublikos prezidentės, STT ir kitų institucijų imtis veiksmų ir ištirti galimus Darbo Partijos bei kitų partijų neteisėtus veiksmus rinkimų į LR Seimą metu; rinkėjų papirkinėjimą, rinkėjų pavežimus, prievartinius balsavimus įkalinimo įstaigose ir t.t. Prašome nedelsiant imtis veiksmų, ištirti visus policijai ir VRK pateiktus skundus ir svarbiausia - padaryti tai iki antrojo rinkimų turo.

Taip pat pridedame ir Delfi.lt filmuotą medžiagą:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/slapta-darytame-vaizdo-irase-derybos-del-kaliniu-balsu-uz-darbo-partija.d?id=59758067

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Kęstutis Š... Nejaugi 60 000 LT seimo rinkeju ejo gadint biuleteniu?
2 Irena R... VRk pirmininkas jau seniai turėjo reaguoti ir įnicijuoti įstatymo pataisas, kad būtų užkirstas kelias demokratijos profanacijai.
3 Gražina P... Patikrinti kur dingo rinkimų biuleteniai, kuriais žmonės tiesiogiai balsavo visose ambasadose

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!