Dėl daugybinių pažeidimų reikalauju pakartotinų rinkimų ir Lietuvos Respublikos Seimą

Aš kaip Lietuvos pilietis, reikalauju laikytis įstatymų ir gerbti mano pilietines teises.
Dėl akivaizdžiai didelio kiekio klastojimų, balsų pirkimo, papirkinėjimų, 2012 spalio 14d. rinkimus į Lietuvos Respublikos Seimą, laikyti neįvykusiais.
Aš reikalauju skelbti pakartotinus rinkimus, o partijas ir kandidatus, kurie pažeidė rinkimų įstatymą, pašalinti iš rinkimų.
Taip pat reikalauju už neryžtingumą, užkertant pažeidimus, atsistatydinti Vyriausios rinkimų komisijos pirmininką Zenoną Vaigauską, ir taip pat atsistatydinti visą VRK „in corpore“!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aldona R... mažeikiu račkausko gimnazijos rinkimu apylinkeje balsojama iki 18 val ir nerode rinkeju sarašu
2 Laimutė B... Esu prieš visusr rinkimų pažeidinėjimus ir balsų pirkimus.
3 A.Pabijanskas ... Įtartina,kad Degutienę parėmė emigrantai.Kam emigruot jei patinka konservatoriai ir kt?
4 pALANGISKE ... aTKREIPKITE ZMONES DEMESI I PROVOKATORIU DARBA !!! nESUMAISYKITE TIESOS IR MELO , O PROVOKATORIAI VISUR IR VISADA DIRBA ...
5 Juozas V... Prie bendro negaliojančių biuletenių – 77936 (5,69%) vienmandatėse rinkimų apygardose, DK kandidato Tomo VILUCKO Pajūrio apygardoje 1409, o S.Stomos Dainavos - negaliojančių biuletenių – 1359 (7,98%).
6 I.Ladauskaite ... Dėl daugybinių pažeidimų reikalauju pakartotinų rinkimų ir Lietuvos Respublikos Seimą
7 Artūras M... vilkaviskis mano reritinguoti asmenys negavo nei vieno reitingo!
8 Kęstutis Š... Nejaugi 60 000 LT seimo rinkeju ejo gadint biuleteniu?
9 a.sadūnas ... Uždrausti darbo parcijai dalyvauti šiuose rinkimuose
10 Mindaugas P... per daug pažeidimų, kad galėtume vadinti rinkimus teisingais
11 Albertas K... Dėl komisijos atsistatydinimo toks griežtas nebūčiau.
12 S.Žiūkas ... Kadangi tik DP tiek daug pirko ir klastojo balsus, mane tenkintų tik šios partijos VISŲ balsų anuliavimas ir į seimą neleist NEI VIENO JOS PARTIEČIO. Per kitus rinkimus - PRAŠAU lai varžosi.
13 T.Strakauskas ... visiskai sutinku su peticijos turiniu. Reikia protestuoti!!! ne juokai cia
14 Vitalija B... Neturėtume leisti, kad įstatymų pažeidėjai kurtų įstatymus.
15 Laima L... Dėl daugybinių pažeidimų reikalauju pakartotinų rinkimų
16 Jonas K... vyksta ne balsų pirkinėjimas, o Lietuvos pardavinėjimas
17 R.Jūrėnas ... balsų papirkinėjimas, kad ir vienetiniu atveju neturi būti toleruojamas, o dabar aš tiesiog netikiu rinkimų rezultatais
18 Karolina G... Noriu, kad būtų gerbiamos mano, kaip pilietės, rinkėjos, teisės.
19 E. J... kad nauji rinkimai vyktų internetu. nes kitaip vėl tas pats kartosis,tai papt, reklama turi būti prieš rinkimus panaikinta, o miestai dar pilni plakatų.
20 Tomas K... Kai kalintis žmogus privalo balsuoti už partiją, kad nebūtų mušamas- nieko nebelieka kaip naikinti rezultatus, uzdraudziant susitepusioms partijoms dalyvauti, nes tai peržengia visas moralės normas.
21 Judita G... nesažiningus kadindatus prašau pašalinti iš rinkimų.
22 Pranas N... pritariu, bet nepadės mūsų peticija, ne tas laikas
23 Tomas L... Kuomet vyksta tokie rinkimai, tuomet daugelis zmoniu susimasti apie emigracija
24 Mindaugas Š... Atsakingus VRK darbuotojus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
25 Algis J... Taip reikia visos Lietuvos mastu per naują rinkti seimo rinkimus su sąlyga, kad tos kurios partijos pažeidinėjo rinkimų metu turi pakartotiniuose rinkimuose nedalyvauti kitaip tariant diskvalifikuoti.
26 Antanas A... Pakartoti rinkimus visų pirma tose apylinkėse, kur daug sugadintų biuletenių ir pastebėti "organizaciniai veiksmai" rinkiminių apylinkių aplinkoje. Kita vertus, tai totalus pažeidimas agitac draudimo
27 Andrius Š... whatever. O IŠLAIDAS TEGU PADENGIA KALTININKĖ VISO ŠITO - DARBO PARTIJA, NES APIE JĄ DAUGIAUSIAI SKUNDŲ. arba bent procentaliai
28 Dovilė T... Atstatydinimai nebutini, taciau reikia pakartotinu rinkimu
29 L.Butėnienė ... Vaigausko atsistatydinimas nebūtinas, bet su rinkimų klastote kažką reikia daryti...
30 Gediminas A... Laikytis Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatų privalo VISI.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!