Anuliuoti 2012m. Seimo rinkimų rezultatus!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes norime teisingai išrinktos valdžios!

Per kiekvienus Seimo rinkimus teisėsauga ir Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) užverčiamos dešimtimis skundų dėl papirkinėjamų rinkėjų, tačiau dažniausiai tai baigiasi niekuo.

Pastarųjų rinkimų į Seimą dieną VRK telefonas kaito nuo skambučių – 3 tūkst. skambinusiųjų skundė rinkėjus papirkinėjusius ar bandžiusius tai daryti asmenis.
Generalinis prokuroras Darius Valys antradienį pranešė, kad dėl rinkėjų papirkinėjimo prokurorai atlieka 13 ikiteisminių tyrimų.
VRK gavo 5 prašymus anuliuoti rinkimų rezultatus Naujosios Vilnios, Vilniaus-Širvintų rinkimų apygardose. „Tokių prašymų sulaukiame retai. Pavyzdžiui, dėl to, kad apylinkės komisijos vadovas, atrodo, galėjo biuletenius išnešti į kitą vietą, mums sako – naikinkit rezultatus, ar autobusiuką kokį kur pamatė“, – sakė Z.Vaigauskas.

Pagal pranešimus, vienas balsas šiųmečiuose rinkimuose buvo įkainotas nuo 10 iki 50 Lt.

Mes norime teisingai išrinktos valdžios!

# Vardas Komentaras
1 Rolandas
Būtina anuliuoti rinkimų rezultatus ne tik Zarasų, bet ir Naujosios Vilnios, Vilniaus-Širvintų vienmandatėse rinkimų apygardose.
2 Andrius
anuliuoti rezultatus,keisti konstitucija,desimt metu tam,kas papirkineja....,dvidesimt metu kalejimo tam,kas uzsakineja balsu pirkima
3 Vilija
Jeigu esame garbingi neleiskime partijom, kurios pirko balsus valdyti, nes jos parduos mus pasitaikius pirmai progai, tiems, kurie sumokės daugiau
4 Visvydas
Pritariu 2012 m. seimo rinkimų rezultatų anuliavimui
5 Palangiske
ZMONES ATSIKVOSEKIT IR ATSKIRKIT PROVOKATORIU DARBA NUO TIESOS ! VISIEMS PLAUNA SMEGENIS DEL TU PIRKIMU .BUKIT PROTINGI !!!
6 rusne
ISSIGANDOT DARBO PARTIJOS ! PATIKEJOT NAUJAU SMEIZTU ! KAS JUMS ISPLOVE SMEGENIS ?
7 Kęstutis
Nejaugi 60 000 LT seimo rinkeju ejo gadint biuleteniu?
8 Vida
Naikinti, visur buvo papirkinejimai, tik ne visur zmones galejo uzfiksuoti
9 I.Jankuviene
PRIVALU Anuliuoti 2012m. Seimo rinkimų rezultatus!
10 Tadeuš
Baisus karnavalas, tokiu biauru rinkimų dar ne buvo!
11 G.Peleckienė
prie tokio įžūlumo prieita palaipsniui.Pradžioje ledais, paskui degustacijom kvailino neišmanėlius, o į viską buvo žiūrima atlaidžiai.Na, o kai buvo atrištas pinigų maišas, tai ir rezultatas akivaizdu
12 Laima
Siūlau, kad rinkimų išlaidas padengtu tos partijos, kurių dėka sužlugdyti rinkimai
13 Renatas
Gal ir yra tiesos, ziurime ar kazkas gausis ir bus skandalas.
14 birute
anuliuoti rinkimus klaipedoje baltijos apygardos,nes ten buvo ,be policijos isvesta neuzpliombotas maisas ir stebetuoja nuo andriaus buros neleido vaziuoti kartu ,su vezamais biuleteniais
15 Laima
Klaipedoje Baltijos apygardoje Draugystes balsavimo apylinkeje jau 19 30 val buvo nuplesta balsadezes plompa!!!!
16 Diana
pritariu nuomonei, kad iš naujo rinkimus organizuoti tose apygardose ar apylinkėse, kur vyko pažeidimai;
17 gabija
kol valstybė finansuos partijas prieš rinkimus ,bus betvarkė
18 Janina
pažeista konstitucija perkant balsus trukdoma išreikšti savo valią
19 A.
Labai tikiuosi, kad institucijos, nuo kurių priklauso rinkimų sažiningumas, pasielgs garbingai. Bus malonus siurprizas. r
20 INGA
Esu asmeniškai susidūrusi su situacijomis, kurios leido padaryti išvadas, kad rinkimų baigtį sprendžia ne mūsų norai, o politikų rankose esančių pinigų kiekis.
21 gediminas
Tik internetinis balsavima sir staigus,jis tirkai saugus,bet nesaugus esamai vald=iai i6liekant ten
22 Eglė
Apylinkėse, kuriose užfiksuoti pažeidimai, tikrai būtų teisinga iš naujo surengti rinkimus. Esu iš apylinkės kurioje užfiksuoti papirkinėjimai ir pikta, kad mane atstovaus Seime sukčius
23 Egidijus
Šilutės- Pagėgių apygardoj vyko masinis balsų pirkimas
24 Robertas
Pagal tai, kaip vyko rinkimai, aš turiu pilną teisę nepripažinti tokių rinkimų rezultatų. Ne mafija turi valdyti Lietuvąp
25 Aušra
"Rinkėjai" buvo vežami mašinomis, niekas net nebeslepia kiek gavo už balsus. Šalia visas kaimas nupirktas..
26 Eglė
Nemanau, kad anksčiau buvo kitaip. Tiesiog žmonės reaguoja.
27 Erika
Anuliuoti ir kuo greiciau + neleisti dalyvauti seimo rinkimuose likusius 100metu.
28 Ona
skelbti naujus rinkimus, prisiimti atsakomybę už balsų pirkimą ir klastojimą- jei tokių buvo
29 Darius
noriu gyventi valstybėje, kurią valdo žmonės išrinkti adektvačių piliečių, o ne tų, kurie savo balsą atidavė už pinigus ar bambalius
30 Petras
Mane, kaip Lietuvos Valstybės pilietį, tokie "rinkimai" pažemino! Reikalaujo pakartotinų skaidrių rinkimų! Kaltus del rinkėjų balsų klastojimo teisti!

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (786)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (136)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.