Už sutvarkytą aplinką prie "IKI" parduotuvės Lazdynuose.

0 PARAŠAI

Adresuota: Lazdynų seniūnija ir Vilniaus m. savivaldybė
Kategorija:

Sveiki visi, Lazdynų rajono gyventojai ir svečiai, praeiviai ir lankytojai. Ilgai pasyviai stebėjau nesutvarkytą betvarkę prie "IKI" parduotuvės, esančios Lazdynuose, adresu Architektų g. 43/31, Vilniuje.
Apžėlę, daug metų negenami ir neprižiūrimi krūmai, augantys už "IKI" parduotuvės, tapo nuolatine asocialių asmenų susibūrimo vieta. Pastarieji, tarp apžėlusių krūmų šakų įrengė "minkštą" pasisėdėjimo vietą, kurioje viešai vartoja alkoholinius gėrimus, garsiai rėkauja, daužo stiklinius butelius, tenkina savo gamtinius reikalus, kartais krūmuose užmiega ar tenkina savo lytinę aistrą, tuo pačiu pažeidžiant ne tik viešąją tvarką, bet ir trikdant aplinkui gyvenančių žmonių rimtį. Visi šie asocialių asmenų veiksmai yra sąlygoti tuo, kad plotas, esantis prie parduotuvės yra neprižiūrimas. Negenami krūmai tapo panašūs į džiungles, pro kurias neįmanoma prasibrauti. Teritorijoje, prie augančių krūmų už parduotuvės mėtosi šiukšlės: kartotinės dėžės, plastmasiniai pigių spiritinių gėrimų buteliai. Kadangi teritorija nėra tvarkoma, šiukšlių vis daugėja.
Institucijos, kurios tiesiogiai atsakingos už aplinkos tvarkymą bei želdinių priežiūra nerodo jokių veiksmų. Atsižvelgiant į tai, kad esu Lazdynų rajono gyventoja ir manęs nežavi tas antisanitarinis vaizdas prie maisto prekių parduotuvės, kreipiuosi į visus Lazdynų rajono gyventojus - nebūkite abejingi mūsų rajono aplinkai, pasirašykite šią peticiją, kad atsakingos savivaldos institucijos atkreiptų dėmesį į purviną aplinką ir ją sutvarkytų.
Ačiū visiems pasirašiusiems.

Už privalomus skiepus NE!!!(dirbantiesiems) (3813)

Iveta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Už privalomus skiepus dirbantiems žmonėms ne! Kodėl žmonės turi priverstinai...

Paleisti Seima (567)

Mantas. Adresuota: Lietuvos prezidentui G. Nausedai

Chaosas, kas šiuo metu darosi valstybėje ir reiktų kuo greičiau...

Dieveniškių gyventojų teisių pažeidimui - NE !!!! (375)

Dieveniškių. Adresuota: Lietuvos respublikos Vidaus reikalų ministerija

Reikalaujame atsisakyti plano apgyvendinti nelegalus-pabėgėlio statusą turinčius žmones Šalčininkų rajono...

Ne Migrantams Rūdninkuose! (223)

Agnė. Adresuota: Šalčininkų r. Baltosios Vokės sen. Rūdninkų km.

Labai prašome pasirašyti peticija, prieš migrantus, Rūdninkuose. Apsaugokime save ir...