Už sutvarkytą aplinką prie "IKI" parduotuvės Lazdynuose.

0 PARAŠAI

  • Elena S.
  • nuo 2012-11-18
  • iki 2012-11-22
Kategorija:

Sveiki visi, Lazdynų rajono gyventojai ir svečiai, praeiviai ir lankytojai. Ilgai pasyviai stebėjau nesutvarkytą betvarkę prie "IKI" parduotuvės, esančios Lazdynuose, adresu Architektų g. 43/31, Vilniuje.
Apžėlę, daug metų negenami ir neprižiūrimi krūmai, augantys už "IKI" parduotuvės, tapo nuolatine asocialių asmenų susibūrimo vieta. Pastarieji, tarp apžėlusių krūmų šakų įrengė "minkštą" pasisėdėjimo vietą, kurioje viešai vartoja alkoholinius gėrimus, garsiai rėkauja, daužo stiklinius butelius, tenkina savo gamtinius reikalus, kartais krūmuose užmiega ar tenkina savo lytinę aistrą, tuo pačiu pažeidžiant ne tik viešąją tvarką, bet ir trikdant aplinkui gyvenančių žmonių rimtį. Visi šie asocialių asmenų veiksmai yra sąlygoti tuo, kad plotas, esantis prie parduotuvės yra neprižiūrimas. Negenami krūmai tapo panašūs į džiungles, pro kurias neįmanoma prasibrauti. Teritorijoje, prie augančių krūmų už parduotuvės mėtosi šiukšlės: kartotinės dėžės, plastmasiniai pigių spiritinių gėrimų buteliai. Kadangi teritorija nėra tvarkoma, šiukšlių vis daugėja.
Institucijos, kurios tiesiogiai atsakingos už aplinkos tvarkymą bei želdinių priežiūra nerodo jokių veiksmų. Atsižvelgiant į tai, kad esu Lazdynų rajono gyventoja ir manęs nežavi tas antisanitarinis vaizdas prie maisto prekių parduotuvės, kreipiuosi į visus Lazdynų rajono gyventojus - nebūkite abejingi mūsų rajono aplinkai, pasirašykite šią peticiją, kad atsakingos savivaldos institucijos atkreiptų dėmesį į purviną aplinką ir ją sutvarkytų.
Ačiū visiems pasirašiusiems.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!