Už sutvarkytą aplinką prie "IKI" parduotuvės Lazdynuose.

0 PARAŠAI

  • Elena S.
  • nuo 2012-11-18
  • iki 2012-11-22
Kategorija:

Sveiki visi, Lazdynų rajono gyventojai ir svečiai, praeiviai ir lankytojai. Ilgai pasyviai stebėjau nesutvarkytą betvarkę prie "IKI" parduotuvės, esančios Lazdynuose, adresu Architektų g. 43/31, Vilniuje.
Apžėlę, daug metų negenami ir neprižiūrimi krūmai, augantys už "IKI" parduotuvės, tapo nuolatine asocialių asmenų susibūrimo vieta. Pastarieji, tarp apžėlusių krūmų šakų įrengė "minkštą" pasisėdėjimo vietą, kurioje viešai vartoja alkoholinius gėrimus, garsiai rėkauja, daužo stiklinius butelius, tenkina savo gamtinius reikalus, kartais krūmuose užmiega ar tenkina savo lytinę aistrą, tuo pačiu pažeidžiant ne tik viešąją tvarką, bet ir trikdant aplinkui gyvenančių žmonių rimtį. Visi šie asocialių asmenų veiksmai yra sąlygoti tuo, kad plotas, esantis prie parduotuvės yra neprižiūrimas. Negenami krūmai tapo panašūs į džiungles, pro kurias neįmanoma prasibrauti. Teritorijoje, prie augančių krūmų už parduotuvės mėtosi šiukšlės: kartotinės dėžės, plastmasiniai pigių spiritinių gėrimų buteliai. Kadangi teritorija nėra tvarkoma, šiukšlių vis daugėja.
Institucijos, kurios tiesiogiai atsakingos už aplinkos tvarkymą bei želdinių priežiūra nerodo jokių veiksmų. Atsižvelgiant į tai, kad esu Lazdynų rajono gyventoja ir manęs nežavi tas antisanitarinis vaizdas prie maisto prekių parduotuvės, kreipiuosi į visus Lazdynų rajono gyventojus - nebūkite abejingi mūsų rajono aplinkai, pasirašykite šią peticiją, kad atsakingos savivaldos institucijos atkreiptų dėmesį į purviną aplinką ir ją sutvarkytų.
Ačiū visiems pasirašiusiems.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.