Už marihuanos legalizavimą Lietuvoje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Šią peticiją kviečiame pasirašyti žmones, kurie supranta, kad marihuana*, liaudiškai vadinama 'žole', nėra kenksminga ir turėtų būti legalizuota. Mūsų nuomone, žolė turėtų būti legalizuota dėl kelių priežasčių: ji nėra nei perpus tiek kenksminga, kiek kiti mūsų kasdien vartojami produktai, " Pagal tikslius medicininius duomenis marihuana yra žymiai saugesnė negu dauguma įprastinių mūsų valgių." Nėra užfiksuota nei vienos mirties nuo marihuanos perdozavimo, nebent pasireikštų alerginė reakcija. Tačiau reikia turėti omenyje tai, jog alerginė reakcija, netgi mirtina, gali pasireikšti ir dėl daugelio kitų dalykų, kuriuos kai kurie iš mūsų vartoja kasdien - pienas, riešutai ir kita. Fiziškai netgi neįmanoma suvalgyti tiek žolės, kad būtų įmanoma mirtis dėl perdozavimo. Kita priežastis - yra legalių dalykų, kurie yra daug labiau kenksmingi ir pavojingi žmogaus sveikatai, nei marihuana - alkoholis, nuo kurio 2007 metais mirė 10 procentų Lietuvos gyventoju, tuo tarpu dėl narkotikų perdozavimo tais metais iš viso mirė 72 žmonės ir visi iš jų - nuo stipresnių narkotikų. Taip pat marihuana sustiprina žmogaus pojūčius, žmogus paprastai jaučiasi atsipalaidavęs, šnekus ir visiškai neagresyvus, gali save kontroliuoti. Tuo tarpu alkoholio privartojęs žmogus bus neracionalus, tikėtina - agresyvus, neretai praras koordinaciją, savikontrolę, galima netgi mirtis.
Taigi manome, jog marihuana turėtų būti legalizuota dėl to, jog ji nekenkia tiek, kiek manoma, nėra kenksminga tiek, kiek sakoma, o juk be saiko vartojamas bet koks dalykas gali būti kenksmingas, be to, ji vis tiek vartojama, buvo, yra ir bus. Taigi būtų lengviau kontroliuoti šį dalyką, jei jis būtų legalizuotas. Norintys sužinoti šiek tiek daugiau, galite pasiskaityti šį straipsnį : http://lt.wikipedia.org/wiki/Marihuana.

*Marihuana - psichotropinė medžiaga, gaminama iš kanapių džiovintų lapų ir žiedų.

Peace!
http://www.youtube.com/watch?v=ABc8ciT5QLs

# Vardas Komentaras
1 mindaugas
manau tikras hoemopatinis vaistas,del vaistu pramones neleidzia vartot naturalaus vaisto o pramones formacijos baigtu savo hemine era bankrotas .taip buna vienas keicia kita keicias era :)
2 Milda
Pati nevartočiau marihuanos,tačiau nemanau jog tai yra yra didelis narkotikas :)
3 Julija
Manau, kad legalizuojant marihuaną sumažėtų stipriųjų narkotikų vartojimas Lietuvoje.
4 Aivaras
Pritariu nes ji tikrai nera pavojinga zmogaus sveikatai. 420*
5 Karolis
legalizavus, sumazetu kontrabanda, seseline ekonomika, sumazetu nusikalstamumas
6 Ev
motina gamta parūpino mums augalą,kuris gydo, o jį uždraudė.TAIP NEGALI BŪTI!
7 L.Šimkevičius
Bent nuimkit nuo cigarečių užrašą "Rūkymas - žudo" arba bent parašykit, "Cigarečių rūkumas", nes nuo Mary Jane dar niekas nemirė, o tik pasveiko. One Love, peace. V
8 Anonimas
Pats nenaudoju ir mane supantys žmonės taip pat. Nesakau jog tai bloga mintis, bet ar pagalvojate apie jaunus žmonės, kurie gali "įklimpti" į marihuanos pasaulį? Siųličiau pagalvoti apie padariius...
9 Motiejus
Daug sveikiau negu alkoholis, bei labai padidintu turistu kieki norinciu atvykti i Lietuva.