Sekmadienis - nedarbo diena

0 PARAŠAI

Kategorija:

Sekmadienis - tai metas nors kiek stabtelėti ir pamąstyti, skirti laiko sau ir savo artimiesiems.
Valstybinės institucijos sekmadienį nedirba, tačiau dirba įstaigos, kurioms tai tikrai nėra būtina: prekybos centrai, barai, kavinės. Dirbdami sekmadienį, kenčia ne tik patys darbuotojai, bet ir jų šeimos.
Sekmadieniai Lietuvoje turi būti nedarbo diena. Kviečiu pasirašyti šią peticiją ir išplatinti ją visiems.
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Livija Lap... Na yra tokios profesijos, kurių darbo nenutrūkstamumas yra būtinas, bet koks baras jei nedirbs, tai manau niekas nuo to nenukentės.
2 Antanina ... apsipirkimams tikrai uztenka savaites,bent sekmadienis -be prekybos,sveikintina
3 A. Vyš... Gaila yrančių šeimų, kurių viena iš priežasčių gali būti ir šis sekmadieninis darbas
4 Juratė Ban... Ir prekybininkams reikia pailsėti. Tuo pačiu pailsėtume ir mes. Norvegijoje sekmadieniais parduotuvės nedirba.
5 Semionas Ilj... Tai pastebejau kad uzsienyje sekmadieni nedirba niekas nei prekybos centrai nei kavines, net ir sestadieni dirba iki 15valandos visi
6 B.Leonaite ... Kavinės, barai galėtų dirbt, bet tik jau ne prekybcentriai/parduotuvės. Juk tek tiek daug MAMŲ dirba!
7 Toma Gra... Sekmadienis - diena, kai galime drauge pasibūti su savo artimaisiais, aplankyti giminaičius, susitikti su draugais. Galų gale, pailsėti ir nusiteikti ateinančios savaitės darbams. Žmonės - ne robotai!
8 DALIJA SNI... Manau, kad kgal b8t7 galima leisti dirbti tik savo asmeniniame versle, kur n4ra samdomų darbuotojų, kaip yra daugelyje Europos Sąjungos šalių, pvz. kiniečiai nešvenčia sekmadienio ir turi savo krautu
9 ALBINAS VAŠ... Paradoksas: Poliklinikose savaitgaliais dirba tik budintys gydytojai, o parduotuvėse visas personalas. Maistą pirkime pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, o kitomis dienomis nepirkime.
10 vaidotas Vil... teisingai visu pinigu neuzdirbsi viskas turi but proto ribose