DĖL S. DARIAUS IR S. GIRĖNO G. ATKARPOS TARP TŪKSTANTMEČIO G. IR EIŠIŠKIŲ PL. PRAPLATINIMO.

0 PARAŠAI

Kategorija:

Dauguma vilniečių ir miesto svečių, norinčių pasiekti Vilniaus oro uostą arba darbovietę Kirtimų mikrorajone, nemažai laiko praleidžia automobilių spūstyse. Neretai spūstys Tūkstantmečio gatvėje nusitęsia iki Burbiškių gatvės, o S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje net iki Panerių gatvės.
Pagrindinė problema - per siaura 350m ilgio gatvės atkarpa tarp Tūkstantmečio g. ir Eišiškių pl.! [b]

2011m. ši atkarpa buvo renovuota, tačiau vietoj papildomos eismo juostos, kuria per dieną pravažiuotų keli šimtai automobilių, buvo įrengtas šaligatvis, kuriuo per dieną praeina 3-5 žmonės.
Praplatinus šią gatvės atkarpą, stipriai padidėtų Eišiškių pl. ir S. Dariaus ir S. Girėno g. sankryžos pralaidumas ir sumažėtų, o gal ir visai išnyktų, ankščiau minėtos spūstys.
PABANDYKIME ATKREIPTI MIESTO VALDŽIOS DĖMESĮ Į ŠIĄ PROBLEMĄ. GAL JIE SURAS PINIGŲ IR LAIKO TAM, KAD SUTAUPYTI MŪSŲ LAIKĄ IR PAGERINTI MIESTO ĮVAIZDĮ!

# Vardas Komentaras
1 Marek
vaziuojant tukstantmeco gatve i naujininkus niera uzvaziavimo i viaduka. automobiliai turi vaziuoti link oro uosto psisukineti taip sustabdant antros eismo juostos judejima.
2 G.
Tai verkiant reikia daryti, net blogiausiais transporto laikais tokios nesamonės nebuvo.
3 R.Vaigauskaite
nuosavu a/b kelione is Vivulskio g. iki oro uosto trunka 45 min.
4 Virginijus
Problema auganti geometrine progresija, reikalingas sprendimas
5 Gintaras
Tokių "rekonstruotojų-šaligatvių tiesėjų" reikia paklausti ar jie projektuodami ir vykdydami matė ką daro.
6 Vilma
seniai laikas buvo ta atkarpa praplatinti,bet, panasu, kad nelabai kam rupi....
7 D.Kulbe
Nėra kompleksiškai išspręsta problema su pramononiu Kirtimų rajonu. Net neišspręstas normalus visuomeninio transporto eismas. Iš miegamųjų rajonų transporto į tą pusę nėra. Belieka važiuoti nuosavu tr
8 Gražvydas
Galima būtų pašalinti tą pėščiųjų taką, kuriuo per Europos krepšinio čempionatą pasinaudojo tik 2 ar 3 vietiniai žmonės.
9 E.
Susidaro rytasi ir vakarais didelės spūstys į abi puses, sunkvežimiai netelpa prasilenkti
10 Karolis
Vilniaus Oro uostas yra TARPTAUTINIS, bet privaziavimas prie jo yra tikrai ne kaip tarptautinio. Geda!
11 Teresa
gerai butu suremontuoti ir Motorų g., nes kiekvieną dieną tenka važiuoti per duobes, kas dažnai atsiliepia transporto priemonės remontui, o kas tai kompensuos?!!...
12 Arūnas
tame kamštyje vidutiniškai praleidžiama 30-40 min
13 R.
rekonstukcija butina. Nuo Naujininku iki Metalo g. vaziuojam 0.40 min!!
14 Linas
Butinai reikalingi sie darbai. 2011m kai pamaciau prasidejusius darbus apsidziaugiau nes tikrai pamaniau kad tai bus trecia juosta, bet deje tai tik saligatvis.
15 D.Sendzikas
Dariaus ir Gireno su Vasitkaus gatve sviesofora reiktu pareguliuoti
16 R.Luksys
Labai, teisingai - nurodyta problema, ir galvociau, kad Vilniuje yra daug vietu - kur reiketu atkreipti miesto ukio skyriaus darbuotojams demesi - sprendziant eismo problemas - tereikia ieskoti - kais