Dėl papildomų mokymų vairuotojams neturintiems dviejų metų stažo.

0 PARAŠAI

  • Alina V.
  • nuo 2012-12-13
  • iki 2013-06-15
Kategorija:

Pasirašykite visi, gal išklausys pagaliau tauta paprastų žmonių.
Norime, kad papildomi mokymai, būtų vairuotojams, kurie turėdami laikinas teises, t.y. galiojančias tik du metus, padarė eismo įvyki, vairavo neblaivi, ar kažkaip kitaip buvo nubausti.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 karolis p... jei priimsit toke nesamone aiskus ma sitas seimas! tgl laiko kas turi nuobaudu ir seimunai kur per televizija rodo ,kad avariju pridare ne jiem nereike jie nelieciamieji =]
2 Mantas Jan... Pritariu, nes butu neteisinga tu zmoniu atzvilgiu, kurie nepadare jokiu eismo ivykiu.
3 Giedrė Mie... Negalima suplakti drausmingus vairuotojus su prasižengėliais..
4 Monika Rad... Pati esu jauna vairuotoja, neturinti 2 metų stažo, nematau prasmės perlaikyti ar klausyti kursų, kai dar žinios nėra pasenusios. Tai naudingiau būtų vairuotojams, kurie teises laikė bent prieš 10-15 m
5 Julija Šim... Aš už tai, kad tuo atvėju, jei turėjo nusižengimų. Nes kitaip nėr ko mokėt papildomų pinigų. T. p. sugriežtint perlaikymus po nusižengimų.
6 Darius p... Tegu jie patis perlaikineja kurie prijama toki istatima nes ir jie daug ket pazeidineja
7 Gražvydas Val... tikra nesamone perlaikyti tiems kurie nėra prasiženge čia tiesiog pinigus išpešt nori iš vysų nes su 2metų stažu yra daug vairuotojų
8 Juozas Bal... Teisinga butu papildomai pasimokyti tik prasižengėliams.
9 Vilma P.... Kokio velnio man, neprasižengusiai vairuotojai, eitį į papildomus kursus ir be reikalo mokėt pinigus? Neišmokys gi per naujo vairuot..
10 Arūnas And... nesąžiningas sprendimas, taip teisių įsigijamas nežmoniškus pingus kainuoja
11 Dovile ... Papildomi mokymai nereikalingi tiems vairuotojams, kurie per dviejų metų stažą nepadarė šiurkštaus pažeidimo., lai baudzia keliu erelius per kuriuos kiek daug zusta zmoniu!!!!
12 Valentas Nak... Manau, kad papildomi mokymai nereikalingi tiems vairuotojams, kurie per dviejų metų stažą nepadarė šiurkštaus pažeidimo.
13 Eimantė Dil... Žinoma, nesąžininga tų vairuotojų atžvilgiu, kurie tvarkingai važinėja, neturi jokių nuobaudų ir laikosi KET. Pritarčiau tokiai išlygai, kad kursus turėtų pereiti tie, kuriems teisė vairuoti buvo
14 Dangira Sim... papildomi mokymai turetu buti neprivalomi, o tik tiems, kurie nori patobulinti savo vairavimo igudzius. Tokia praktika taikoma ir uzsienyje.
15 Laura Šeš... pakartotini kursai turetu bui privalomi nusizengusiems,o ne tiems vairuotojams,kurie neturi jokiu nuobaudu.
16 Rūta Mik... Mokėjome už kursus, mokėmės teoriją ir vairavimą, tai mano nuomone, tikrai nebūtų teisinga, jei kursus turėtų perlaikyti visi, neturintys dviejų metų stažo.
17 Inga Kal... Jie iš to tik pinigus pasidaryt nori ir to leist negalima.
18 Žygimantas Sim... Mano galva, pažeidimų neturintiems vairuotojams, tokie kursai yra nesamoningi. Tai yra pinigų melžimas iš tų piliečių, kurie ir taip laikėsi KET.
19 Šarūnas L.... ka daugiau cia sugalvos toj sus... Lietuvoje . tik nuskausmina paprastus zmones ir viskas. tuojau ir uz ora, kuriuo kvepuojam mokesim
20 Vytautas But... As pries siuos kursus. Esu dirbantis zmogus tai kada man tuos kursus reiketu laikyti ir taip teises kalnus kainuoja ir dar papildomai moketi vel tai aferizmas.
21 E. Bog... Tokie kursai turėtų vykti tik prasižengusiems... O jei visiems, tai turi būt nemokami! Kas per nesąmonės.. ir taip jau daug pinigų investuota į teises.
22 Julija Bri... Tai visiškas apsurdas! Tegu tie kursai būna skiriami nuobaudas turėję vairuotojai.
23 Vaida Pak... vairuotojo teisių laikymas yra brangus dalykas, papildomi kursai dar labiau paplonins plonas kišenes...
24 Diana Arm... Tiek metų žmonės išgyveno be tų papildomų mokymų, tai manau išgyvensim ir mes kaip nors. :)
25 Aistė Dek... tegul nutraukia toki nutarima tiems,kurie tiktai tvarkingai vazineja ir laikosi eismo taisykliu..jei taip nepadarys,tai zmones bus tikrai lb pasipiktine..nesamone kazkokia...
26 Rasma Jas... Gal uztenka pelnytis is paprastu zmoniu, ir taip uztektinai sukisi pinigu i teisiu laikymasi!
27 G.K ... Būtų sąžiningiausia, jei persilaikyt turėtų tik bausti asmenys. Kuo mes kalti, kurie neturi jokių nuobaudų?
28 Agnietė Pet... manau, turetu perlaikyti tik tie, kurie yra padare nusizengima .
29 Giedrė Gen... Kiek kainuoja teisės šiuo metu? Vidutinės mašinos kaina... Gaila, mašinos jau įpirkti nebeišeina
30 T.Gabrijalovič ... Nesamoninga,juk žmonės kurie neturi pažeidimų neturėtų laikyti,papildomos išlaidos,nėra logikos.