už šunu aikšteliu sutvarkyma, bei naujų pastatymą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mokesčiu mokėtojai, nauju bei senų kvartalu gyventojai, turintis ir auginantis augintinius, mokantis už jų išlaikymą būtuose, mokesčius, kreipiamės į Vilniaus miesto savivaldybė, dėl dėžių šuns ekskrementams surinkti, didžiulio trūkumo bei nepriežiūros, dėl netvarkingu, arba aplamai šuns aikštelių nebuvimas naujai pastatytuose gyvenamosiose daugiabučiu kvartaluose.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laura K... Aš nesuprantu kam reikalingos tos aikštelės, jeigu jos kiauros ir neįmanoma šuns paleisti?! O ir norėtusi rasti šiukšliadėžių ekskrementams, nes visą pasivaikščiojimą reikia tampytis viską su savimi.
2 A.Chakeckiene ... BŪTINA, nes mokesčius tai moku, o aikštelėje trinasi alkoholikai ir narkomanai, aikštelė visa sudarkyta, pridaužyta stiklo šukių, krūvos šiukšlių ir t.t. (galima vardinti be galo). Be to, yra tik 1!
3 Diana B... Nesmagu pasirašyti po tokiu tekstu, kur tiek gramatinių klaidų, bet...
4 Viltė J... Didžiausia problema yra nepriežiūra - šunų aikštelių šiukšlių dėžės nevalomos mėnesiais, pačios aikštelės neapšviestos ir pavojingos šunų sveikatai dėl šukių, kurias palieka girtaujančios kompanijos.
5 Ivona B... mūsų turimi gyvūnai tai mūsų draugai, o elgiamės su jais kaip su kaliniais. Tik drausminančios taisyklės, o sąlygų jokių. Būkime geresni, nuoširdesni!
6 K.Urbonas ... taip pat kad jos butu tvarkomos, dezes dezinfekuojamos
7 Alina K... Klaipedoje labai truksta aiksteliu ir nera kur mesti ekskrementus