už šunu aikšteliu sutvarkyma, bei naujų pastatymą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mokesčiu mokėtojai, nauju bei senų kvartalu gyventojai, turintis ir auginantis augintinius, mokantis už jų išlaikymą būtuose, mokesčius, kreipiamės į Vilniaus miesto savivaldybė, dėl dėžių šuns ekskrementams surinkti, didžiulio trūkumo bei nepriežiūros, dėl netvarkingu, arba aplamai šuns aikštelių nebuvimas naujai pastatytuose gyvenamosiose daugiabučiu kvartaluose.

# Vardas Komentaras
1 Laura
Aš nesuprantu kam reikalingos tos aikštelės, jeigu jos kiauros ir neįmanoma šuns paleisti?! O ir norėtusi rasti šiukšliadėžių ekskrementams, nes visą pasivaikščiojimą reikia tampytis viską su savimi.
2 A.Chakeckiene
BŪTINA, nes mokesčius tai moku, o aikštelėje trinasi alkoholikai ir narkomanai, aikštelė visa sudarkyta, pridaužyta stiklo šukių, krūvos šiukšlių ir t.t. (galima vardinti be galo). Be to, yra tik 1!
3 Diana
Nesmagu pasirašyti po tokiu tekstu, kur tiek gramatinių klaidų, bet...
4 Viltė
Didžiausia problema yra nepriežiūra - šunų aikštelių šiukšlių dėžės nevalomos mėnesiais, pačios aikštelės neapšviestos ir pavojingos šunų sveikatai dėl šukių, kurias palieka girtaujančios kompanijos.
5 Ivona
mūsų turimi gyvūnai tai mūsų draugai, o elgiamės su jais kaip su kaliniais. Tik drausminančios taisyklės, o sąlygų jokių. Būkime geresni, nuoširdesni!
6 K.Urbonas
taip pat kad jos butu tvarkomos, dezes dezinfekuojamos
7 Alina
Klaipedoje labai truksta aiksteliu ir nera kur mesti ekskrementus

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (245)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.