už šunu aikšteliu sutvarkyma, bei naujų pastatymą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mokesčiu mokėtojai, nauju bei senų kvartalu gyventojai, turintis ir auginantis augintinius, mokantis už jų išlaikymą būtuose, mokesčius, kreipiamės į Vilniaus miesto savivaldybė, dėl dėžių šuns ekskrementams surinkti, didžiulio trūkumo bei nepriežiūros, dėl netvarkingu, arba aplamai šuns aikštelių nebuvimas naujai pastatytuose gyvenamosiose daugiabučiu kvartaluose.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laura K... Aš nesuprantu kam reikalingos tos aikštelės, jeigu jos kiauros ir neįmanoma šuns paleisti?! O ir norėtusi rasti šiukšliadėžių ekskrementams, nes visą pasivaikščiojimą reikia tampytis viską su savimi.
2 A.Chakeckiene ... BŪTINA, nes mokesčius tai moku, o aikštelėje trinasi alkoholikai ir narkomanai, aikštelė visa sudarkyta, pridaužyta stiklo šukių, krūvos šiukšlių ir t.t. (galima vardinti be galo). Be to, yra tik 1!
3 Diana B... Nesmagu pasirašyti po tokiu tekstu, kur tiek gramatinių klaidų, bet...
4 Viltė J... Didžiausia problema yra nepriežiūra - šunų aikštelių šiukšlių dėžės nevalomos mėnesiais, pačios aikštelės neapšviestos ir pavojingos šunų sveikatai dėl šukių, kurias palieka girtaujančios kompanijos.
5 Ivona B... mūsų turimi gyvūnai tai mūsų draugai, o elgiamės su jais kaip su kaliniais. Tik drausminančios taisyklės, o sąlygų jokių. Būkime geresni, nuoširdesni!
6 K.Urbonas ... taip pat kad jos butu tvarkomos, dezes dezinfekuojamos
7 Alina K... Klaipedoje labai truksta aiksteliu ir nera kur mesti ekskrementus

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!