Suteikti pilietybe I.Tobias, dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei

0 PARAŠAI

  • Rokas R.
  • nuo 2013-01-04
  • iki 2013-06-01
Adresuota: Prezidentura
Kategorija:

Suteikti pilietybe I.Tobias, dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Santa M... Jei yra talentingų kitų šalių sportininku kurie SAVANORIŠKAI prašosi atstovauti MŪSŲ TĖVYNĘ, tai kodel neduot ir pilietybės? Kad daugiau tokių atsirastų.
2 I. R... I. Tobias nuopelnai tikrai dideli: daugkartinės aukštos pozicijos tarptautinėse aukščiausio lygio varžybose.
3 EGIDIJUS K... NE TIK MEGAUKIMES SPORTININKU ŠLOVĖS SPINDULIUOSE BET JUOS IR PALAIKYKIME !!!
4 V. A... Lietuvai būtų didelė garbė turėti tokią pilietę
5 JURATE P... Suteikit gi ta pilietybe! Grazi jauna talentinga panele gi yra. Dekui
6 Tautvydas V... Kokia gali grėsti grėsmė?Nesuprantama kodėl nesuteikė?
7 Monika G... mūsų pilietybė nėra toks „ypatingas“ dalykas, kurio nebūtų galima suteikti žmogui, pasiryžusiam ginti mūsų šalies vardą. Reikia orientuotis į tautybę, tai yra svrabiau,nei popiergalis
8 Vytis J... prasau suprasti zmones, jie sitiek dirbo treniruotese ir ka mes taip lengvai pasakysime - ne ? jus negalite dalyvauti ir siekti pergaliu? Prasau suteikti pilietybe I.Tobias , nezlugdykime ju siekiu!
9 Domante J... Isabella yra labai talentinga ciuozeja ir jeigu jai suteiktumete pilietybe ju pora pasiektu labai daug. #hope
10 Julius B... Gaila jum??? Kašistams viskas leidžiama, o kaip kitos sporto rūšys???
11 Migle Z... Suteikite pilietybe I. Tobias ir keiskite istatymus del dvigubos pilietybes
12 V. Š... Spėju, ne į mūsų bedarbio pašalpą nusitaikė. Priedo, mūsų piliečių skaičius mažėja. O jei pasiliks Lietuvoje - atskies švogerių krašto krauja.
13 Andrius M... Dailusis čiuožimas sportas, kur šokoma poroje. Tai kodėl nesuteikti galimybės atstovauti Lietuvą, jei mūsų šalyje nėra tinkamos partnerės ir net pagal JAV reitingus pora užima trečią vietą?
14 arvydas s... mano nuomone....prezidentė atstumia žmones kurie gali ir nori garbingai atstovaut Lietuvai....man graudu
15 Edmundas J... Būtina Isabella'i Tobias suteikti Lietuvos pilietybę. Yra 50 metų Lietuvoje gyvenančių rusų, kurie neišmoko lietuvių kalbos. Jokių abejonių, kad ši mergina mūsų šalies draugas.
16 Kvaila p... Peticija ne tuo adresu. Kai kas nesupranta, kad Prezidentė negali nepaisyti įstatymų, negali elgtis pagal savo norus.
17 I.Vitkauskaite ... Sostineje neimanoma susisneketi, nes 20m. cia gyvenantys "ne pilieciai" nesugeba lietuviskai ismokt, o merginai, kuri nori garsinti Lietuvos varda, gaila pasa uz 40lt duot. Nesuprantu kazko..
18 gintautas k... prasau suteikti pilietybe,nes sioje poroje matau labai dideles perspektyvas.
19 Sergėjus M... Pilietybę suteikti, viešai atsiprašyti ir sumokėti kompensaciją už
20 nerijus s... kaip laimi medali, tai puiku pasipuikuoti musu valdziai salia laimejusio pries Lietuva , o kad suteikti galimybe musu sportininkams kovoti ir garsinti Lietuva tai jau neiseina. geda!
21 Lėja L... gerbkime savo sali o ja gerbia zmones kurie Lietuva garsina leiskime jiems Lietuva garsinti ir gerbti!
22 Gintautas J... Suteikti pilietybe I.Tobias, dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei
23 I.Baranauskienė ... Kodėl mūsų valdininkams nereikia Lietuvai norinčių atstovauti žmonių?
24 V. M... nesielkim su pilietybe kaip sena merga su nekaltybe. Dziaukimes, kad tokie zmones nori atstovauti MUSU sali.
25 Vilius V... Lietuvai laikas suprasti, kad atsisakyti perspektyvių sportininkų, kai tuo pačiu metu, kad ir tie patys Rusai vilioja juos iš mūsų - tiesiog nėra protinga.
26 lolita j... grazu kad si moteris nori atstovauti musu saliai ir taip pilna valkatu kurie nelabai kaip atstovauja
27 Bropnius R... Suteikti nedelsiant. O tai šiai porai pilietybes suteiks Maskva , o tai bus "gražu"
28 Aušrinė S... Už!Džiaugtis reikia kad dar kažkas nori tapti Lietuvos puliečiu,nes šiaip dauguma bėga iš jos.
29 Asta P... Reikia dziaugtis, kad nori atstovauti Lietuvai, o ne Amerikai. Nesuprantu, kodel daromos kliutys.
30 Drąsutė B... nesvarbu kokia tautybe, jei ginama kitos salies garbe turi buti suteikta ir tos salies pilietybe

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.