Suteikti pilietybe I.Tobias, dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei

0 PARAŠAI

  • Rokas R.
  • nuo 2013-01-04
  • iki 2013-06-01
Adresuota: Prezidentura
Kategorija:

Suteikti pilietybe I.Tobias, dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Santa M... Jei yra talentingų kitų šalių sportininku kurie SAVANORIŠKAI prašosi atstovauti MŪSŲ TĖVYNĘ, tai kodel neduot ir pilietybės? Kad daugiau tokių atsirastų.
2 I. R... I. Tobias nuopelnai tikrai dideli: daugkartinės aukštos pozicijos tarptautinėse aukščiausio lygio varžybose.
3 EGIDIJUS K... NE TIK MEGAUKIMES SPORTININKU ŠLOVĖS SPINDULIUOSE BET JUOS IR PALAIKYKIME !!!
4 V. A... Lietuvai būtų didelė garbė turėti tokią pilietę
5 JURATE P... Suteikit gi ta pilietybe! Grazi jauna talentinga panele gi yra. Dekui
6 Tautvydas V... Kokia gali grėsti grėsmė?Nesuprantama kodėl nesuteikė?
7 Monika G... mūsų pilietybė nėra toks „ypatingas“ dalykas, kurio nebūtų galima suteikti žmogui, pasiryžusiam ginti mūsų šalies vardą. Reikia orientuotis į tautybę, tai yra svrabiau,nei popiergalis
8 Vytis J... prasau suprasti zmones, jie sitiek dirbo treniruotese ir ka mes taip lengvai pasakysime - ne ? jus negalite dalyvauti ir siekti pergaliu? Prasau suteikti pilietybe I.Tobias , nezlugdykime ju siekiu!
9 Domante J... Isabella yra labai talentinga ciuozeja ir jeigu jai suteiktumete pilietybe ju pora pasiektu labai daug. #hope
10 Julius B... Gaila jum??? Kašistams viskas leidžiama, o kaip kitos sporto rūšys???
11 Migle Z... Suteikite pilietybe I. Tobias ir keiskite istatymus del dvigubos pilietybes
12 V. Š... Spėju, ne į mūsų bedarbio pašalpą nusitaikė. Priedo, mūsų piliečių skaičius mažėja. O jei pasiliks Lietuvoje - atskies švogerių krašto krauja.
13 Andrius M... Dailusis čiuožimas sportas, kur šokoma poroje. Tai kodėl nesuteikti galimybės atstovauti Lietuvą, jei mūsų šalyje nėra tinkamos partnerės ir net pagal JAV reitingus pora užima trečią vietą?
14 arvydas s... mano nuomone....prezidentė atstumia žmones kurie gali ir nori garbingai atstovaut Lietuvai....man graudu
15 Edmundas J... Būtina Isabella'i Tobias suteikti Lietuvos pilietybę. Yra 50 metų Lietuvoje gyvenančių rusų, kurie neišmoko lietuvių kalbos. Jokių abejonių, kad ši mergina mūsų šalies draugas.
16 Kvaila p... Peticija ne tuo adresu. Kai kas nesupranta, kad Prezidentė negali nepaisyti įstatymų, negali elgtis pagal savo norus.
17 I.Vitkauskaite ... Sostineje neimanoma susisneketi, nes 20m. cia gyvenantys "ne pilieciai" nesugeba lietuviskai ismokt, o merginai, kuri nori garsinti Lietuvos varda, gaila pasa uz 40lt duot. Nesuprantu kazko..
18 gintautas k... prasau suteikti pilietybe,nes sioje poroje matau labai dideles perspektyvas.
19 Sergėjus M... Pilietybę suteikti, viešai atsiprašyti ir sumokėti kompensaciją už
20 nerijus s... kaip laimi medali, tai puiku pasipuikuoti musu valdziai salia laimejusio pries Lietuva , o kad suteikti galimybe musu sportininkams kovoti ir garsinti Lietuva tai jau neiseina. geda!
21 Lėja L... gerbkime savo sali o ja gerbia zmones kurie Lietuva garsina leiskime jiems Lietuva garsinti ir gerbti!
22 Gintautas J... Suteikti pilietybe I.Tobias, dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei
23 I.Baranauskienė ... Kodėl mūsų valdininkams nereikia Lietuvai norinčių atstovauti žmonių?
24 V. M... nesielkim su pilietybe kaip sena merga su nekaltybe. Dziaukimes, kad tokie zmones nori atstovauti MUSU sali.
25 Vilius V... Lietuvai laikas suprasti, kad atsisakyti perspektyvių sportininkų, kai tuo pačiu metu, kad ir tie patys Rusai vilioja juos iš mūsų - tiesiog nėra protinga.
26 lolita j... grazu kad si moteris nori atstovauti musu saliai ir taip pilna valkatu kurie nelabai kaip atstovauja
27 Bropnius R... Suteikti nedelsiant. O tai šiai porai pilietybes suteiks Maskva , o tai bus "gražu"
28 Aušrinė S... Už!Džiaugtis reikia kad dar kažkas nori tapti Lietuvos puliečiu,nes šiaip dauguma bėga iš jos.
29 Asta P... Reikia dziaugtis, kad nori atstovauti Lietuvai, o ne Amerikai. Nesuprantu, kodel daromos kliutys.
30 Drąsutė B... nesvarbu kokia tautybe, jei ginama kitos salies garbe turi buti suteikta ir tos salies pilietybe

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!