Gelbėkim stadioną

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes - futbolo megėjai , dauguma iš kurių gyvena ` Žirmūnų` rajone norime išsaugoti futbolo aikštelę, esančią prie `Tuskulėnų` mokyklos. Ji mums leidžia užsiiminėti sportu kasdien, atšilus orams. Kai kada netgi ir žiemos metu. Sportas užima labai maža dalį Lietuvoje , tačiau žmonių kurie myli sportą yra tikrai žymiai daugiau negu atrodo. Jiems yra svarbu , kad būtų suteiktos tokios sąlygos , kad jie galėtų praleisti savo laisvą laiką kartu su draugais žaisdami futbolą arba krepšinį.Plėsti bet kokia sporto šaką Lietuvoje yra ganetinai svarbu, bet tam reikalingos aikštelės,bei kitos sąlygos. Mes, tie kurie bando išsaugoti stadiono gyvybę esame tik maža dalis. Kita dalis tai yra vaikai , kurie praleidžia aikštelėje visa dieną. Kas būna su vaikais ,kurie neturi užsiėmimo , tūrbut rašyti nevertėtų. Jiems tai gali būti savotiškas išsigelbėjimas , nes kitų aikštelių aplink nėra. O vaikų niekas nepaklaus ar jie nori sportuot, nes vaikai tiesiog eina ir sportuoja , nes jiem tai patinka ir yra galimybė. Nebus galimybės , nebus net ir minties. Mes norime išsaugoti galimybę sportuoti ir tas stadionas yra labai maža dalis mūsų sporto ir kitų užsiėmimų , bet ji yra ganetinai svarbi kiekvienam sportuojančiajam `Tuskulėnų` mokyklos aikštelėje. Mes kviečiame visus pasirašyti peticiją ir tikekimes tai padės išsaugoti sportą.

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!