Peticija prieš "Maximos" statymą vietoje senosios autobusų stoties Alytuje:

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mylimo miesto Alytaus gyventojas inicijuoja PETICIJĄ prieš prekybos centro „Maxima X“ statymą vietoje senosios autobusų stoties ir kviečia prisidėti visus miestui neabejingus žmones.
Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, nutraukti projektus su „Maxima“ ir palaukti naudingesnio projekto miestui.
Dabar miestas tvarkomas, rekonstruojami keliai, todėl ilgą laiką stovėjęs nenaudojamas pastatas nelabai gadina miesto vaizdą arba bent jau ne taip, kaip tai darytų viduryje sutvarkyto miesto atsiradusi „skarbonkė“. Pačiame miesto centre esantį pastatą yra būtina panaudoti miesto labui, bet rodos, dabartinis miesto meras neketina apleistų, buvusių senosios autobusų stoties, patalpų (Jotvingių g. 5) panaudoti miesto tikslams.
Ne vieną Alytaus miesto vadovą matęs projektas buvo užaugęs iki trijų X ir dar didesnio projekto - „Akropolis“, tačiau dabar taip paprastai „Maxima“ ketina įrengti vieno X parduotuvę.
Ar toks projektas naudingas miestui?
jeigu ir jūs esate PRIEŠ „Maxima X“ miesto centre, kviečiu pasirašyti šią elektroninę peticiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Leonora O... Perkam - parduodame Alytuje sočiai, tik ne prekybos centrams mūsų miesto centrasbus atiduotas.......
2 Stela B... užtenka tų maximų, geriau ką naudingesnio pastatyt...
3 Algirdas N... Miesto centre metalinio ir stiklinio monstro nereikia. Jokio prekybos centro toje vietoje nereikia.
4 Amalija R... Alytuje maisto prekių parduotuvių yra užtektinai. Verčiau šioje vietoje būtų įkurtas kompleksas avalynės, drabužių, galanterijos parduotuvių kompleksas. Būtent šio tipo parduotuvių Alytuje trūksta.
5 Jovita K... Miestui reikia nors vieno didelio prekybos ir pramogų centro, nes dabar net nėra kur žmogiškai nueiti praleisti laiko įprastą savaitės dieną. atsibosta vazinėti po parduotuves skirtingose miesto vieto
6 Ernesta B... apsurdas kazkoks..tuoj Alytu bus galima vadinti maximų sostine.Alytuj reikia laisvalaikio praleidimo vietų seimoms,nes nėra jokios vietos,kur būtų galima nueiti ir smagei praleisti laiką.
7 Kalnius K... Nera butinybe uztvindyti musu miesta savo nereikalingomis maisto prekiu bazemis.
8 S.Kvedaraviciute ... Statom Akropoli, o ne vieno x makxima. kam to reikia?
9 Stela B... užtenka tų maximų, geriau ką naudingesnio pastatyt...
10 A. V... Jau geriau tegul būna grynas laukas nei neišvaizdi skarbonkė.
11 Dalia K... Palaukime naudingesnio projekto Alytaus miesto bendruomenei ir mūsų jaunimui
12 Kristina B... Grąžinkim autobusų stotį į senąją vietą, kaip prieš rinkimus žadėjo miesto Tarybos nariai - G. Daukšys, A. Švirmickas.
13 VAIDA S... Geriau ką nors jaunimui,kokį laisvalaikio centrą dar vieną.
14 Sandra K... Sutinku su jumis Kiek tu maximu statysit tokiam mazame mieste
15 A. Š... Grąžinkit autobusų stotį ten, kur jai ir priklauso būti - į miesto centrą.
16 Nijolė R... nenoriu,kad miesto centre riogsotų dar viena Maximinė dėžė
17 Edgaras K... Nereikia mums centre miesto tų maximų, ir visai nesvarbu kiek x bus. Ačiū už supratimą
18 Evelina B... Per daug prekybcentriu tokiam maza gyventoju skaiciu turinciam miestui.
19 Jolita ... maximos tinklas per daug užvaldęs visus miestus, mažiau centrų, mažiau vartojimo. Geriau būtų mini akropolis.
20 Andrius, B... Apsilankymas "Maxima" parduotuvėje man nėra pramoga arsmagus laisvalaikio praleidimo budas. Kodėl alytiškiai turi trenktis į didmiesčius ir ten ieškoti visų tų dalykų?
21 redas d... ir tai tik pirmas žingsnis - toliau reikia siekti prekybos centrų nacionalizavimo - su bankais jau įpusėjome
22 G.Balčiūnaitė ... Tikrai galėtų pastatyti ką nors naudingiau Alytaus gyventojams nei dar vieną Maximą.
23 Zivile P... yra ir be Maxim'os ka galima irengti buvusioje stotyje
24 Jurgita M... statukit kokia rimi akropoli ar dar kzka bet ne maksima nes jau ju ir taip daug yra
25 L.Mituzas ... Prekybos centras pagal tarptautinius standartus yra min 5000m2, min 10 parduotuvių su unifikuotais reklama ir valdymu. Maxima yra tik kainomis agresyvi maisto parduotuvė.
26 Birute S... Uz Alytu-kulturos miesta, o ne Alytu-prekybos centra
27 Kristina G... 1. teritorija - miesto gyventojų rekreaciniams, edukaciniams etc.poreikiams; 2. partizaninio karo dalyvių atsiminimu šioje terit. - palaikų užkasimo vieta; reikalingi tyrimai
28 R.Baranauskaite ... Manau, kad bendrą miesto vaizdą sena stotis tikrai gadina, bet maximų ar kitų maisto prekių parduotuvių Alytuje ir taip apstu. Tikrai sutinku, kad galima kažką naudingo padaryti miesto ir žmonių labui
29 I. K... Maximų pilna ant kiekvieno kampo, o pramogų nėra!!!!
30 V.Drabulytė ... Nemanau, kad kas nors norėtų gyventi vienoje didelėje maximoje, rimėje, ikinėje, norfoje.... Turiu omeny - absurdas. Žmonėm ryte didžiausia dilema bus į kurią iš 5 maximų nueiti kiaušinių nusipirkti.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!