Privatiems Taksi TAIP

Mes Vilniečiai ir miesto svečiai prieštaraujame Vilniaus miesto savivaldybės 2013 m. vasario 4 d. susirinkime pristatyto transporto maršrutų pertvarkymo plano igyvendinimui, kad nuo š.m. Liepos 1 d. visiems privatiems vežėjams būtų uždrausta teikti maršrutinių taksi paslaugas Vilniaus mieste, dėl šio pakeitimo nukentės visų aplinkinių Vilniaus rajonų gyventojai, bei Vilniaus Gyventojai. Kadangi susisiekimas taps nepatogus vykstant į dabrą bei mokslus.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A. M... As už mikriukus, greita patogu, kam nepatogu - tas visada turi kitą išeitį - autobusai/troleibusai
2 Edita R... 38 mikriukas vazinejantis i Vilniu yra butinas, nes pasipildys Darbo birza
3 G.Brazauskienė ... Pra6au palikti maršrutinius taksi Nr. 5, 15, 71, 100 iš santariškių
4 Milda K... 5, 38, 99, 1 ir dar daug kit7, kurios gelbsti kritiniais atvejais
5 Marija M... 1, 38, 99 - tiesiog butinos, ne karta gelbejo veluojant i egzamina!!!!
6 Jūratė M... Vilniaus savivaldybė visaip stengiasi kuo labiau pabloginti miesto visuomeninį transportą. Nesutinku važinėti blogiau. Todėl mikriukai turi išlikti ir važinėti per centrą kaip dabar.
7 Alfredas G... greitai teks mokėti ABONEMENTINĮ mokestį už galimybę važiuoti. O 38 mikroautobuso maršrutą "suvalgys" - pinigai krenta ne į tą kišenę. Tai vieša paslaptis
8 aliona s... kada baigsis bereikalingi pertvarkimai ??!!! pats laikas pertvarkyti ka nors savivaldybeje!!!!???
9 Nomeda S... P. Zuoko transporto pertvarkymo planas yra nežmogiškas- tai tiesiog parodymas, kaip man nerūpi žmogus.
10 Lukauskas ... Jei nuimsit,neturesiu kaip susisiekti su darbu,mokslais,druagais. busim,manau daug zmoniu atriboti nuo sostines.
11 Ramunė A... prašau nepanaikinti 38,99,100 mikroautobusų maršrutų
12 Rita K... prašau nepanaikinti 38,99,100 mikroautobusų maršrutų
13 Danute B... Lentvario gyventojams labai patogus susisiekimas su Vilniumi, o ypac is Kilimu r.
14 Ligita O... Tikiuosi surinksim reikiama parasu kieki, nes man is Lentvario bus beda iki Vilniaus dasigauti
15 Lina T... Galvokit galva kaip zmones dasigaus iki vilniaus,begalviai
16 žilvinas k... Siulyčiau Vilniaus merui tesėti pažadus , dėl šilumos kainos mažinimo, o tokie mero veiksmai dėl transporto yra absurdiški. Tegul meras pakuomentuoja , kodėl nėra "6" maršruto mikroautobuso .
17 Larisa G... 38 mikriukas turi likti !Tai butina Lentvario gyventojams !
18 Ivan S... Man patogiau iš Naujosios Vilnios iki Satariškių už tris litus nuvažiuot per pusvalandį. Su autobusais tai užima virš valandos, bei brangiau netgi.
19 J. M... Greita ir patogu su mikriukais. Viešojo transporto pokyčiai būtini, tačiau tikrai ne privataus verslo, gyventojų laisvo pasirinkimo sąskaita. Turi išlikti konkurencingas miesto transportas.
20 gintaras ... privalu isteigti kuo daugiau marsrutiniu taksi marsrutu-tai suteikia patoguma miestieciams,o merija vercia pasitempti.Antraip griztame i sovietinius laikus su perpildytais troliais ir autobusais
21 V. R... Lentvario miesto gyventojai labai sunerimę iržadama rinkti parašus. O shema būsimų pertvarkų yra seniūnijoje
22 Laimute J... tik maršrutiniai taksi ir gelbsti skubant į centrą
23 Gražina J... Netikiu, kad peticija pades, nes niekam nerupi, kaip vilnieciai vaziuoja, o ypac tie, kurie naudojasi viesuoju transportu.
24 J. R... Mes nenuleisime rankų ir visomis teisinėmis ir neteisinėmis priemonėmis kovosime už maršrutinio taksi Nr. 38 paslaugų pratęsimą Lentvario miestui
25 Renata S... mes uz zuoko skolas nemokesim savo komfiortabiliu susisiekimu
26 Akvilė G... maršrutinių taksi paslaugos būtinos, nes kitaip būtų nepatogus susisiekimas.
27 Rasa D... nejuokaukit sitaip, daug kam tai susisiekimo priemone vaziuojant i vilniu, ar kur pakeliui
28 Julius M... Vilniaus miesto savivaldybė turėtų pirmiau pasirūpinti esamų keleivių, kuriuos šiuo metu aptarnauja savivaldybės vežėjai, aptarnavimo kokybe, o ne kurti utopinius planus, kurių deramai neįgyvendins.
29 Jolita. J... Zinant kad MUSU valdzia galvoja tik apie savo kisene, tai sugriaus nusistovejusia sistema, o tada vel galvos kaip prikrauti kisenes
30 Beata T... priestarauju draudimui. mums reikalingas patogus ir greitas susisiekimas!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!