Privatiems Taksi TAIP

Mes Vilniečiai ir miesto svečiai prieštaraujame Vilniaus miesto savivaldybės 2013 m. vasario 4 d. susirinkime pristatyto transporto maršrutų pertvarkymo plano igyvendinimui, kad nuo š.m. Liepos 1 d. visiems privatiems vežėjams būtų uždrausta teikti maršrutinių taksi paslaugas Vilniaus mieste, dėl šio pakeitimo nukentės visų aplinkinių Vilniaus rajonų gyventojai, bei Vilniaus Gyventojai. Kadangi susisiekimas taps nepatogus vykstant į dabrą bei mokslus.

# Vardas Komentaras
1 A.
As už mikriukus, greita patogu, kam nepatogu - tas visada turi kitą išeitį - autobusai/troleibusai
2 Edita
38 mikriukas vazinejantis i Vilniu yra butinas, nes pasipildys Darbo birza
3 G.Brazauskienė
Pra6au palikti maršrutinius taksi Nr. 5, 15, 71, 100 iš santariškių
4 Milda
5, 38, 99, 1 ir dar daug kit7, kurios gelbsti kritiniais atvejais
5 Marija
1, 38, 99 - tiesiog butinos, ne karta gelbejo veluojant i egzamina!!!!
6 Jūratė
Vilniaus savivaldybė visaip stengiasi kuo labiau pabloginti miesto visuomeninį transportą. Nesutinku važinėti blogiau. Todėl mikriukai turi išlikti ir važinėti per centrą kaip dabar.
7 Alfredas
greitai teks mokėti ABONEMENTINĮ mokestį už galimybę važiuoti. O 38 mikroautobuso maršrutą "suvalgys" - pinigai krenta ne į tą kišenę. Tai vieša paslaptis
8 aliona
kada baigsis bereikalingi pertvarkimai ??!!! pats laikas pertvarkyti ka nors savivaldybeje!!!!???
9 Nomeda
P. Zuoko transporto pertvarkymo planas yra nežmogiškas- tai tiesiog parodymas, kaip man nerūpi žmogus.
10 Lukauskas
Jei nuimsit,neturesiu kaip susisiekti su darbu,mokslais,druagais. busim,manau daug zmoniu atriboti nuo sostines.
11 Ramunė
prašau nepanaikinti 38,99,100 mikroautobusų maršrutų
12 Rita
prašau nepanaikinti 38,99,100 mikroautobusų maršrutų
13 Danute
Lentvario gyventojams labai patogus susisiekimas su Vilniumi, o ypac is Kilimu r.
14 Ligita
Tikiuosi surinksim reikiama parasu kieki, nes man is Lentvario bus beda iki Vilniaus dasigauti
15 Lina
Galvokit galva kaip zmones dasigaus iki vilniaus,begalviai
16 žilvinas
Siulyčiau Vilniaus merui tesėti pažadus , dėl šilumos kainos mažinimo, o tokie mero veiksmai dėl transporto yra absurdiški. Tegul meras pakuomentuoja , kodėl nėra "6" maršruto mikroautobuso .
17 Larisa
38 mikriukas turi likti !Tai butina Lentvario gyventojams !
18 Ivan
Man patogiau iš Naujosios Vilnios iki Satariškių už tris litus nuvažiuot per pusvalandį. Su autobusais tai užima virš valandos, bei brangiau netgi.
19 J.
Greita ir patogu su mikriukais. Viešojo transporto pokyčiai būtini, tačiau tikrai ne privataus verslo, gyventojų laisvo pasirinkimo sąskaita. Turi išlikti konkurencingas miesto transportas.
20 gintaras
privalu isteigti kuo daugiau marsrutiniu taksi marsrutu-tai suteikia patoguma miestieciams,o merija vercia pasitempti.Antraip griztame i sovietinius laikus su perpildytais troliais ir autobusais
21 V.
Lentvario miesto gyventojai labai sunerimę iržadama rinkti parašus. O shema būsimų pertvarkų yra seniūnijoje
22 Laimute
tik maršrutiniai taksi ir gelbsti skubant į centrą
23 Gražina
Netikiu, kad peticija pades, nes niekam nerupi, kaip vilnieciai vaziuoja, o ypac tie, kurie naudojasi viesuoju transportu.
24 J.
Mes nenuleisime rankų ir visomis teisinėmis ir neteisinėmis priemonėmis kovosime už maršrutinio taksi Nr. 38 paslaugų pratęsimą Lentvario miestui
25 Renata
mes uz zuoko skolas nemokesim savo komfiortabiliu susisiekimu
26 Akvilė
maršrutinių taksi paslaugos būtinos, nes kitaip būtų nepatogus susisiekimas.
27 Rasa
nejuokaukit sitaip, daug kam tai susisiekimo priemone vaziuojant i vilniu, ar kur pakeliui
28 Julius
Vilniaus miesto savivaldybė turėtų pirmiau pasirūpinti esamų keleivių, kuriuos šiuo metu aptarnauja savivaldybės vežėjai, aptarnavimo kokybe, o ne kurti utopinius planus, kurių deramai neįgyvendins.
29 Jolita.
Zinant kad MUSU valdzia galvoja tik apie savo kisene, tai sugriaus nusistovejusia sistema, o tada vel galvos kaip prikrauti kisenes
30 Beata
priestarauju draudimui. mums reikalingas patogus ir greitas susisiekimas!

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (54)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Šauksmas dėl Gojaus girios išgelbėjimo (1)

VšĮ. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalia Elektrėnų ošia vertinga ir mitologinė Gojaus giria. Didesnė šio girios dalis priklauso Lietuvos Respublikai ir įvardijama kaip „Gojaus miškas“, kita girios dalis privatinė nuosavybė. Gojaus girioje yra 3 pilkapynai, įtraukti į kultūros vertybių registrą. Šalia Gojaus girios buvo Perkūnkiemio kaimas, kurio vietoje sovietiniais laikais pastatė Elektrėnų šiluminę elektrinę, - kita kaimo dalis buvo užpilta Elektrėnų marių vandeniu. Gana simboliška, kad žaibais besisvaidančio Perkūno vardo kaimo vietoje buvo pastatyta elektrinė. Profesorius archeologas Vykintas Vaitkevičius mano, kad Perkūnkiemis ir Gojaus giria prieš šimtmečius galėjo sudaryti vientisą baltų kulto erdvę, kurioje tikėtina buvo ir šventykla, ir šventa Gojaus giria... Gojaus gira, vietinių žmonių įsitikinimu, Lietuvos kultūrai svarbių pagoniškų ritualų vieta. Ir štai, 2020 m. liepos pabaigoje paskelbta, kad „Į kultūros vertybių registrą įtrauktas Gojaus miškas, esantis šalia Elektrėnų miesto, bus kertamas. Valstybinė miškų urėdija, vykdydama ūkinę veiklą, nusprendė, kad 8,6 ha miško ploto, kuris šiandien saugo 3 kultūriškai svarbius pilkapynus, bus iškirsta.“. Tenka pastebėti, kad Valstybinė miškų urėdija jau vykdo Gojaus miške paruošiamuosius darbus to miško plynam iškirtimui. Panašu, kad miškas jau netrukus bus pradėtas kirsti nepaliekant nei vieno brandaus medžio... Valstybinių miškų urėdijos atstovai teigia, kad „Gojaus miškas – tai ūkinis objektas, kurio mediena skirta pramonei.“... Dalį Gojaus girios nuosavybės teise valdantis Algimantas mano, kad „miškininkams svarbu iškirsti brandų mišką, jį parduoti, o paveldosauga jiems esą nerūpi“. Kiekvienas pajautą gamtai ir gamtos jėgoms turintis asmuo gali įsitikinti, kad Gojaus giria tikrai ypatinga vieta, - joje vaikštant ir rymojant tarsi sustoja laikas, jame esant randasi šviesesnės mintys, atsiranda vidinė rimtis ir pusiausvyra. Tai viena iš Lietuvos jėgos vietų. Naikinant jėgos vietas, naikinama ir pati Lietuvos valstybė. Gojaus miškas gana brandus, - jame gausu šimto ir daugiau metų amžiau medžių. Taigi kieno paliepimu ir sprendimu nespręsta plynai iškirsti šventą Gojaus mišką? Tikėtina, kad tas sprendimas patvirtintas valdant žaliesiems valstiečiams, - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Akivaizdu, kad tokiu sprendimu paminama ir gamtosauga, ir paveldosauga, ir valstybės saugumas. Todėl kviečiame visus mylinčius gamtą, Lietuvą ir apskritai žmogiškumą susitelkti dėl Gojaus girios išsaugojimo. Tai šauksmas dėl jūsų dėmesio bendromis pastangomis apginti šią Lietuvos jėgos vietą nuo sunaikinimo. Kokie galimi Gojaus girios išsaugojimo sprendimai? Vienas iš galimų sprendimų tai pakeisti Gojaus miško grupę iš IV, - ūkinis miškas, - į II grupę, - specialios paskirties, rekreacinis miškas. Taip pat Gojaus giria galėtų būti įtraukta į Elektrėnų miesto sudėtį kaip miško parkas. Išsaugokime Gojaus girią, - išgelbėkime ją nuo sunaikinimo! VšĮ „Taurus Siekis“