Privatiems Taksi TAIP

Mes Vilniečiai ir miesto svečiai prieštaraujame Vilniaus miesto savivaldybės 2013 m. vasario 4 d. susirinkime pristatyto transporto maršrutų pertvarkymo plano igyvendinimui, kad nuo š.m. Liepos 1 d. visiems privatiems vežėjams būtų uždrausta teikti maršrutinių taksi paslaugas Vilniaus mieste, dėl šio pakeitimo nukentės visų aplinkinių Vilniaus rajonų gyventojai, bei Vilniaus Gyventojai. Kadangi susisiekimas taps nepatogus vykstant į dabrą bei mokslus.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A. M... As už mikriukus, greita patogu, kam nepatogu - tas visada turi kitą išeitį - autobusai/troleibusai
2 Edita R... 38 mikriukas vazinejantis i Vilniu yra butinas, nes pasipildys Darbo birza
3 G.Brazauskienė ... Pra6au palikti maršrutinius taksi Nr. 5, 15, 71, 100 iš santariškių
4 Milda K... 5, 38, 99, 1 ir dar daug kit7, kurios gelbsti kritiniais atvejais
5 Marija M... 1, 38, 99 - tiesiog butinos, ne karta gelbejo veluojant i egzamina!!!!
6 Jūratė M... Vilniaus savivaldybė visaip stengiasi kuo labiau pabloginti miesto visuomeninį transportą. Nesutinku važinėti blogiau. Todėl mikriukai turi išlikti ir važinėti per centrą kaip dabar.
7 Alfredas G... greitai teks mokėti ABONEMENTINĮ mokestį už galimybę važiuoti. O 38 mikroautobuso maršrutą "suvalgys" - pinigai krenta ne į tą kišenę. Tai vieša paslaptis
8 aliona s... kada baigsis bereikalingi pertvarkimai ??!!! pats laikas pertvarkyti ka nors savivaldybeje!!!!???
9 Nomeda S... P. Zuoko transporto pertvarkymo planas yra nežmogiškas- tai tiesiog parodymas, kaip man nerūpi žmogus.
10 Lukauskas ... Jei nuimsit,neturesiu kaip susisiekti su darbu,mokslais,druagais. busim,manau daug zmoniu atriboti nuo sostines.
11 Ramunė A... prašau nepanaikinti 38,99,100 mikroautobusų maršrutų
12 Rita K... prašau nepanaikinti 38,99,100 mikroautobusų maršrutų
13 Danute B... Lentvario gyventojams labai patogus susisiekimas su Vilniumi, o ypac is Kilimu r.
14 Ligita O... Tikiuosi surinksim reikiama parasu kieki, nes man is Lentvario bus beda iki Vilniaus dasigauti
15 Lina T... Galvokit galva kaip zmones dasigaus iki vilniaus,begalviai
16 žilvinas k... Siulyčiau Vilniaus merui tesėti pažadus , dėl šilumos kainos mažinimo, o tokie mero veiksmai dėl transporto yra absurdiški. Tegul meras pakuomentuoja , kodėl nėra "6" maršruto mikroautobuso .
17 Larisa G... 38 mikriukas turi likti !Tai butina Lentvario gyventojams !
18 Ivan S... Man patogiau iš Naujosios Vilnios iki Satariškių už tris litus nuvažiuot per pusvalandį. Su autobusais tai užima virš valandos, bei brangiau netgi.
19 J. M... Greita ir patogu su mikriukais. Viešojo transporto pokyčiai būtini, tačiau tikrai ne privataus verslo, gyventojų laisvo pasirinkimo sąskaita. Turi išlikti konkurencingas miesto transportas.
20 gintaras ... privalu isteigti kuo daugiau marsrutiniu taksi marsrutu-tai suteikia patoguma miestieciams,o merija vercia pasitempti.Antraip griztame i sovietinius laikus su perpildytais troliais ir autobusais
21 V. R... Lentvario miesto gyventojai labai sunerimę iržadama rinkti parašus. O shema būsimų pertvarkų yra seniūnijoje
22 Laimute J... tik maršrutiniai taksi ir gelbsti skubant į centrą
23 Gražina J... Netikiu, kad peticija pades, nes niekam nerupi, kaip vilnieciai vaziuoja, o ypac tie, kurie naudojasi viesuoju transportu.
24 J. R... Mes nenuleisime rankų ir visomis teisinėmis ir neteisinėmis priemonėmis kovosime už maršrutinio taksi Nr. 38 paslaugų pratęsimą Lentvario miestui
25 Renata S... mes uz zuoko skolas nemokesim savo komfiortabiliu susisiekimu
26 Akvilė G... maršrutinių taksi paslaugos būtinos, nes kitaip būtų nepatogus susisiekimas.
27 Rasa D... nejuokaukit sitaip, daug kam tai susisiekimo priemone vaziuojant i vilniu, ar kur pakeliui
28 Julius M... Vilniaus miesto savivaldybė turėtų pirmiau pasirūpinti esamų keleivių, kuriuos šiuo metu aptarnauja savivaldybės vežėjai, aptarnavimo kokybe, o ne kurti utopinius planus, kurių deramai neįgyvendins.
29 Jolita. J... Zinant kad MUSU valdzia galvoja tik apie savo kisene, tai sugriaus nusistovejusia sistema, o tada vel galvos kaip prikrauti kisenes
30 Beata T... priestarauju draudimui. mums reikalingas patogus ir greitas susisiekimas!

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.