"maxima" akvariumuose laikomoms žuvims - teisybė

0 PARAŠAI

  • Ineta M.
  • nuo 2013-02-18
  • iki 2013-08-01
Kategorija:

mes, visi pasaulio žmonės privalome rūpintis gamta, gyvūnais kurie ir taip per mus kenčia, nes mes naikiname gamtą, ardome gyvūnų natūralias gyvenvietes. Bet ar normalu kankinti gyvūnus? Tikrai Ne! nesvarbu ar tai stirna, ar kiškis, ar lapė, ar žuvis. Parduotuvės "maxima" žiauriai elgiasi su žuvimis laikomomis šių parduotuvių akvariumuose. Turbūt visi, ar bent jau dauguma esame matę parduotuvių akvariumuose plaukiojančias žuvis ( dažniausiai tai karpiai, bet būna ir kitų rūšių žuvų). Akvariumuose žuvys nesveikai sugrūstos, nėra joms vietos. Žuvys būna su daug žaizdų, nejudrios, pridvėsę. Vieną kartą teko matyti turrbūt apipelijusią žuvį, nors ir tiksliai nežinau ar tai pelėsis, bet atrodė kraupiai! Žuvys turi gyventi erdvesniuose akvariumuose, kuriuose 24 valandas per parą veiktų filtrai, deguonies padavimas. Būtų idealu jeigu akvariumuose atsirastų ir gruntas su augalais, karpių būtų nedaug. Ir žmonėms būtų gera pasižiūrėti, ir žuvys normaliai praleistų laiką likusį iki jų pardavimo ir patekimo į keptuvę. - nuoširdžiai, viena penkiolikmetė mergina, tikinti teisybe ir norinti, kad visi turėtų savo teises normaliai gyvent!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Virgina S... Ineta pritariu, toks vaizdas dažnas ir "Norfos" parduotuvėse ir turguje
2 Ernestas N... Pritariu, žuvys yra kankinamos tokiuose akvariumuose.
3 Jonas N... išsičiūchyk. nieko nepasieksi, net ir norėdama. eik pas save vonioj žuvis šert...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!