Dėl atrakcionų Palangoje,Basanavičiaus gatvėje.

45 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos piliečiai
Kategorija:

Šiemet Palangoje miesto savivaldybė uždraudė statyti atrakcionus Basanavičiaus gatvėje.Šie atrakcionai džiugino begales žmonių atvykstančių į Palangą,juose linksminosi begalės turistų nuo vaikų iki suaugusių.Atrakcionai tapo viena iš pagrindinių pramogų Palangoje,todėl kviečiu pasirašyti peticiją ir sugrąžinti atrakcionus i Palangą!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Kristina M... Grazinkit atrakcionus, be ju Palanga nebe Palanga ...
2 Vaida ... Atrakcionai privalo sugrizti i Palanga, be ju Basanaviciaus gatve tuscia.
3 Maksimas V... isvardinkit bent 3 vietas kur isvis palangoj galima nueiti su mazu vaiku?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!