Dėl naktinio viešojo transporto

11 383 PARAŠAI

Kategorija:

Vilnius, garsėjantis savo aktyviu naktiniu gyvenimu, bei būdamas miestas, vertas Lietuvos sostinės vardo, vis dar šiek tiek atsilieka nuo Europinių standartų. Omenyje turiu naktinį transportą. Žmonės, mėgstantys savaitgalį pasilinksminti Vilniuje, puikiai žino, kad po vidurnakčio, namo jie gali grįžti tik taksi, draugo, savo ar policijos mašinomis. Kadangi policijos mašinomis važiuoti nenorime, draugai naktimis miega, savo automobilio vairuoti negalime, nes dažniausiai būname įkaušę, o taksi yra per didelė prabanga, ypač studijuojančiui jaunimui, prašome įvesti Vilniuje naktinį viešąjį transportą. Kaune, kaip daugeliui žinoma, ši įdėja yra įgyvendinta sėkmingai.

# Vardas Komentaras
1 Patricija
na jau sostinėj tikrai ir naktinis viešas transportas reikalingas...
2 Gabija
Galbūt kartu sumažėtų neblaivių vairuotojų skaičius.
3 L.Daukšas
Vilniuje tikrai verkiant reikia naktinio viešojo transporto.
4 Andrius
labai reikalingas dalykas ne tik pramogautojams, bet ir vykstantiems į/iš oro uostą, darbovietes
5 Vilius
Tai yra privaloma. Sumažėtų įvairių nusikaltimų, nelaimių ir pan.
6 E.Juozaitytė
Tai tikrai būtų patogiau ir didesnė galimybė pasilinksminti su saiku,nepraleidžiant visos nakties,kaip kad reikia dabar, o užtektų jos dalies.
7 Dalia
Peticijai pritariu, nes matau didelį naktinio viešojo transporto poreikį
8 Julita
Naktinis viešasis transportas reikalingas ne tik grįžimui į namus po linksmybių, bet ir po darbų.
9 A.
Toks Europietiškas miestas, kad net naktinio transpoto neturim...
10 Mindaugas
naktimis eipi pėškomis nėra saugu, o kviesti taxi brangu
11 P.Sadzevičius
Kažkodėl keista, jog Kaunas visada priekyje ir viskas ten tvarkoje. Gerb. Pone Zuokula, prašome daryti išvadas, juk įvesti porą autobusų važiuojančių naktį nebūtų sunku?
12 Evelina
Reikalingas naktinis transportas, nes studentai nori pasilinksminti, o grizima apriboja naktinio transporto nebuvimas.
13 Beatričė
nes kartais būna renginių į kuriuos negali eiti nes po to nėra kaip gryšti.
14 Paulius
nestudijuoju Vilniuje, bet manau reiketu tai ivesti, dar jai tame transpore butu kameros manau pakeltu Vilniaus kaip miesto lygi tarp kitu Europos miestu :) taip kad as uz :)
15 R.Pėčelis
Kaune puikiai veikianti sistema turėtų įsigalioti ir Vilniuje, jugi tai yra pagrindiniai Lietuvos miestai ir naktinis transportas visada yra privalumas.
16 Lukas
Rečiau, bet kursuojantys autobusai naktį yra būtini!
17 M.
būtų labai gerai, jei ši idėja būtų įgyvendinta
18 A.Urbaite
pagaliau, as nuo studentu atstovybes peticija rasiau jau pries du metus ir nieks nesiklauso.
19 Patricija
būtina, jog vakarais saugiau grįžti transportu, nei peščiomis.
20 Agne
neturiu kaip namo grįšti po pasilinksminimo su draugais!!
21 Greta
Sostinei reikia viešojo transporto, dirbančio visą parą
22 Aušra
Jaunimas jau seniai laukia naktinių autobusų! Viliames,kad nebūtų pamiršti ir toliau nuo centro nutolę rajonai, nes ir ten žmonės gyvena. Kad ir kaip keista.
23 L.Palevičius
Taksistams tokia peticija ne į naudą, tačiau didžioji dalis jų slepia mokesčius ir naudoja neakcizinius degalus. Todėl perdaug širdies neskauda!
24 D.
Vilniuje galetu naktimis vazineti bent jau greitieji autobusai, tai jau butu sprendimas
25 Aistė
Manau, tai reikalinga ir butu saugiau zmonems. Taip pat tai siuolaikiskos vallstybes poelgis.
26 Aleksandr
puiki idėja, sostinė negali atsilikti nuo Europinių standartų
27 Diana
savaitgali mieste tikrai norisi pabuti ilgiau o ne lekti 11h i paskutini autobusa. taxi yra perdidele prabanga.
28 Monika
noriu naktinio transporto, nes neturiu, kaip grįšti namo po darbo!!!
29 Augustinas
Norint neatsilikti nuo Europos , reikia keisti ne tik šitai
30 Justina
naktinis transportas labai reikalingas, o ypač sostinėje.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (116)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.