Dėl naktinio viešojo transporto

11 383 PARAŠAI

Kategorija:

Vilnius, garsėjantis savo aktyviu naktiniu gyvenimu, bei būdamas miestas, vertas Lietuvos sostinės vardo, vis dar šiek tiek atsilieka nuo Europinių standartų. Omenyje turiu naktinį transportą. Žmonės, mėgstantys savaitgalį pasilinksminti Vilniuje, puikiai žino, kad po vidurnakčio, namo jie gali grįžti tik taksi, draugo, savo ar policijos mašinomis. Kadangi policijos mašinomis važiuoti nenorime, draugai naktimis miega, savo automobilio vairuoti negalime, nes dažniausiai būname įkaušę, o taksi yra per didelė prabanga, ypač studijuojančiui jaunimui, prašome įvesti Vilniuje naktinį viešąjį transportą. Kaune, kaip daugeliui žinoma, ši įdėja yra įgyvendinta sėkmingai.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Patricija K... na jau sostinėj tikrai ir naktinis viešas transportas reikalingas...
2 Gabija P... Galbūt kartu sumažėtų neblaivių vairuotojų skaičius.
3 L.Daukšas ... Vilniuje tikrai verkiant reikia naktinio viešojo transporto.
4 Andrius M... labai reikalingas dalykas ne tik pramogautojams, bet ir vykstantiems į/iš oro uostą, darbovietes
5 Vilius V... Tai yra privaloma. Sumažėtų įvairių nusikaltimų, nelaimių ir pan.
6 E.Juozaitytė ... Tai tikrai būtų patogiau ir didesnė galimybė pasilinksminti su saiku,nepraleidžiant visos nakties,kaip kad reikia dabar, o užtektų jos dalies.
7 Dalia K... Peticijai pritariu, nes matau didelį naktinio viešojo transporto poreikį
8 Julita J... Naktinis viešasis transportas reikalingas ne tik grįžimui į namus po linksmybių, bet ir po darbų.
9 A. R... Toks Europietiškas miestas, kad net naktinio transpoto neturim...
10 Mindaugas ... naktimis eipi pėškomis nėra saugu, o kviesti taxi brangu
11 P.Sadzevičius ... Kažkodėl keista, jog Kaunas visada priekyje ir viskas ten tvarkoje. Gerb. Pone Zuokula, prašome daryti išvadas, juk įvesti porą autobusų važiuojančių naktį nebūtų sunku?
12 Evelina D... Reikalingas naktinis transportas, nes studentai nori pasilinksminti, o grizima apriboja naktinio transporto nebuvimas.
13 Beatričė S... nes kartais būna renginių į kuriuos negali eiti nes po to nėra kaip gryšti.
14 Paulius S... nestudijuoju Vilniuje, bet manau reiketu tai ivesti, dar jai tame transpore butu kameros manau pakeltu Vilniaus kaip miesto lygi tarp kitu Europos miestu :) taip kad as uz :)
15 R.Pėčelis ... Kaune puikiai veikianti sistema turėtų įsigalioti ir Vilniuje, jugi tai yra pagrindiniai Lietuvos miestai ir naktinis transportas visada yra privalumas.
16 Lukas B... Rečiau, bet kursuojantys autobusai naktį yra būtini!
17 M. R... būtų labai gerai, jei ši idėja būtų įgyvendinta
18 A.Urbaite ... pagaliau, as nuo studentu atstovybes peticija rasiau jau pries du metus ir nieks nesiklauso.
19 Patricija G... būtina, jog vakarais saugiau grįžti transportu, nei peščiomis.
20 Agne D... neturiu kaip namo grįšti po pasilinksminimo su draugais!!
21 Greta U... Sostinei reikia viešojo transporto, dirbančio visą parą
22 Aušra R... Jaunimas jau seniai laukia naktinių autobusų! Viliames,kad nebūtų pamiršti ir toliau nuo centro nutolę rajonai, nes ir ten žmonės gyvena. Kad ir kaip keista.
23 L.Palevičius ... Taksistams tokia peticija ne į naudą, tačiau didžioji dalis jų slepia mokesčius ir naudoja neakcizinius degalus. Todėl perdaug širdies neskauda!
24 D. Z... Vilniuje galetu naktimis vazineti bent jau greitieji autobusai, tai jau butu sprendimas
25 Aistė V... Manau, tai reikalinga ir butu saugiau zmonems. Taip pat tai siuolaikiskos vallstybes poelgis.
26 Aleksandr M... puiki idėja, sostinė negali atsilikti nuo Europinių standartų
27 Diana R... savaitgali mieste tikrai norisi pabuti ilgiau o ne lekti 11h i paskutini autobusa. taxi yra perdidele prabanga.
28 Monika J... noriu naktinio transporto, nes neturiu, kaip grįšti namo po darbo!!!
29 Augustinas M... Norint neatsilikti nuo Europos , reikia keisti ne tik šitai
30 Justina Č... naktinis transportas labai reikalingas, o ypač sostinėje.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!