Abortų uždraudimuii Lietuvoje ''NE''

80 PARAŠAI

Kategorija:

Šiuo metu Lietuvos Respubliką drebina skandalingas Lietuvos lenkų raginimas legalizuoti abortus Lietuvoje atimant iš moters, pasirinkimo teisę ir laisvę. Kviečiu visus, neabejingus šiai aktualiai temai ir moters kūną ne kaip reprodukcijos vienetą suvokiančius žmones, išreikšti savo nuomonę.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Diana D... Moteris su savo kūnu ir gyvenimu gali daryti ką nori, ir jeigu nenori gadintis gyvenimo pvz būnant šešiolikos ir pasidaryt abortą, tai ką, dabar uždrausit? nebesvaikit...
2 Darija V... Šiuolaikinė moteris yra pakankamai brandi svo pasirinkimuose, todėl kol atsakomybės našta už vaiko gimdymą ir auginimą yra moters kompetencijoje, tai ir sprendimas išnešioti ir pagimdyti kūdikį-moters
3 mazuris ... youtube "Kita seksualinės revoliucijos pusė"
4 Paulius B... Šalin paliokai rankas nuo lietuvių moterų kūno!!!!!!!!
5 Navickienė Z... žmogaus ir asmens teisių bei laisvių pažeidimas
6 ANTIŽUDIKAS -... VAIKŲ ŽUDYMUI - GRIEŽTAS NE. ESU LAISVAMANIS, TAČIAU ŠIAI ŽUDIKŲ PETICIJAI TIKRAI NEPRITARIU!
7 Mastantis ... "Genijai" jus, lopai visiski! Pavadinimas apie uzdraudima, o tekste apie legalizavima kalbama. Tai blyn uz ka ar pries ka pasirasyti reikia? Suformuluokite peticija teisingai ir aiskiai, dundukai jus!
8 Vaida Š... Švieskime!!! Abortai tai dažniaus.i jaunų merginų problema, jos neturi darbo stažo, taigi ir teisės į apmok. motinystę, tai dažniausiai neliečia, apsirūpinusių, gyvenančių stabilioje santuok. mot.
9 Ramanauskienė I... abortai tik moters ir šeimos reikalas, o ne seimo diedų, kurie gyvena antroje ar trečioje santuokoje ir kai kurie net anūkų savo nepažįsta. Šlykštu, nustokit kištis į privatų žmonių gyevnimą.
10 Gintaras B... Bažnyčia ir valstybė neturi teisės kištis į asmeninį šeimos ir moters gyvenimą.Bažnytinės dogmos - viduramžių reliktas.Moteris - ne reprodukcinis gyvulys ir manipuliacijų objektas.
11 Kristina P... mano kunas ka noriu ta irdarau. Tai yra pasirinkimo teise.
12 Donata. L... Mano kūnas ir mano gyvenimas priklauso tik man
13 L. S... Tik moteris turi teisę priimti sprendimus, susijusius su jos kūnu. Joks seimo narys negali priversti moters gimdyti.
14 R.Zeiderienė ... moters kūnas - jos reikalas, nei seimas nei popiežius vaikų neaugins
15 Laimonas ... Moteris pilnateisė visuomenės narė o ne reprodukcinė kiaulė ir tik jai spręsti kiek ir kada gimdyti vaikų
16 D. K... Lietuva - Lietuva - ne Lenkija. Čia viduramžių nebus. Moters kūnas priklauso moteriai o ne popiežiui, ar seimo klapčiukams!