Prieš kovinių veislių ir jų mišrūnų sąrašą

1 053 PARAŠAI

Kategorija:

Kovinių veislių šunų sąrašas ir kovinių veislių bei jų mišrūnų laikymo daugiabučiuose draudimas- vienas iš neatsakingiausių šiuo metu priimtų sprendimų gyvūnų teisėje.

Mes manome, kad šuns charakterį lemia ne tik veislė, tačiau ir teisingas auklėjimas. Esame tikri, kad šiuo metu priimtos įstatymo pataisos, kurios nurodo agresyvių veislių šunis bei draudžia juos laikyti daugiabučiuose yra neadekvatus ir vėliau gali blogų pasekmių (žmonės gyvūnus slėps, jie taps mažiau socialūs, aptiktus ir leidimų neturinčius gyvūnus konfiskuos, o už tai turės atsakyti nevyriausybinės, gyvūnus globojančios organizacijos ir t.t.)

Norime, kad šiuo metu būtų sustabdyta ši paniką sukėlusi pataisa ir vėliau, priimant įstatymo patobulinimus, būtų atsižvelgta tiesiogiai į tai įtrauktų institucijų (pvz. kinologų draugija) bei nevyriausybinių organizacijų patirtį ir nuomonę.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Viktorija A... šunys nekalti, kas žmonės nežino kaip tinkamai juos auklėti. Kalti ne šunys , o žmonės. Prieš įsigijant bet kokį šunį, turėtų šeimininkai praeiti kokius nros kursus apie gyvūnų laikymą ir jų auklėjimą
2 LAIMA Š... Šuo nėra kaltas dėl neatsakingų daugintojų klaidų ir kaltės.Kiekvienas gyvūnas turi teisę gyventi
3 valdemar m... butinai reikia naikint tuod sarasus, suns agresija ir pavoingmas ne nuo veislies priklauso!!!!
4 Julija D... Gyvūnai irgi turi teisę gyventi ten, kur jiems gera ir saugu, t.y. su savo šeimininkais, savo namuose.
5 i.g. ... ne veisles reikia drausti, o žmones šviesti ir gerbti vieniem kitus
6 A.Gerkis ... Esu isitikines jog suns harakteris priklauso nuo jo seimininko
7 Tomas K... Prieš kovinių veislių ir jų mišrūnų sąrašą
8 G.Nutaute ... suo- seimos narys ir nevisi lietuviai pavyzdingi bet negalime visu lyginti su nusikalteliais
9 Aurelija Š... Šis įstatymas priimtas labai neatsakingai. Nemanau, kad šitaip neapsvarsčius galimybių galimėjo jį priimti.
10 Agneta G... Šuns charakterį ir elgesį lemia teisingas auklėjimas, o ne vien veislė.
11 K.Paulikas ... net Danija pradejo svarstyti panaikinti pavojingu sunu sarasa,nes kiekvienas neatsakingai laikomas suo yra pavojingas zmogui
12 Jovita L... Su antsnukiu vedžiojamas, išauklėtas šuo nekelia grėsmės visuomenei. Be to, kur dėti savininkams tuos vargšus šunis?
13 A.Šapranauskaitė ... Veislė visai ne prie ko! Kiek sutinku šunis, tai dažniausiai puola pekinai ir kiti maži šuniukai. Nesamonė uždraust veisles, kai šunų išvis nėra Lietuvoje arba tik keli šunys(pvz. turkų aviganiai)
14 Romas, R... Kas priima istatymus pries siuos sunis, tai tegu juos pacius uzdraudzia, o ne sunis. Reik seimininkus drausmint, o ne sunu veisles draust...
15 Alvyra K... Meskos, liutai, tigrai irgi agresyvus, gal siulote ir juos isnaikinti
16 Gabrielė L... Reikia naikinti žmones be atsakomybės, o ne tam tikras šunų veisles. Jei mokina nuo mažens pulti kitus žmones ar gyvūnus, muša, neduoda valgyti - tokiu atveju bet kuris šuniukas bus pavojingas.
17 Aušra U... neraagresyviu sunu,yra tik zmones,kurie sunis aukleja buti agresyviais
18 D.Pavardė ... Tai jo, ką, dabar siūlot šeimininkams išmesti savo šunį - taipogi šeimos narį dėl kažkokio įvykio, kai šuo pridirbo nes nebuvo teisingai auklėjamas? Svarbu ne tai kad kovinė veislė, o kaip auklėsi!!!!
19 v.Gema ... Valdžios žmonės nebeturi ką veikti,todėl ir priemą įstatymus neapgalvotus. Patys geriausi šunys.
20 Vita M... Seniai įrodyta, jog "kandžiausi" šunys - toyterjerai ir Jorkšyro terjerai
21 valdemaras d... aggersiviu sunu nera yra tik blogi seiminikai kurie nesugeba tinkamai aukleti savo augintinio !
22 Violeta G... gyvunu charakteri lemia ne vieta kur jie auga o auklejimas. manau reiketu geriau organizuoti kas metus kokius nors mokymus ar testus, ziureti kaip gyvunai elgiasi budami tarp svetimu zmoniu ir gyvunu
23 G. L... Homosovietikus protelis neįgalus suvokti nieko, apart viską drausti.
24 Rasa L... negi juos naikinsim? beje, kaip isauklesi taip ir turesi, gali ir jorksyras buti laaaabai arsus
25 Laima Š... Gyvūnas negimsta agresyvus, viska lemia auklejimas
26 R. V... Leiskit šuniukams gyventi pas juos mylinčius šeimininkus, juk ne kiekvienas gali turėti namą.
27 Mindaugas G... jei sunis tokius draudzia laikyti, tai tai ir agresyvus zmones turetu buti draudziami, nes viskas priklauso nuo auklejimo ir kaip elgiamasi su gyvunu!!!
28 Armintas A... Nesuprantu kaip lietuvos politikai nepasimokė iš užsienyje jau buvusių tokių priimtų įstatymų.
29 J.Borisovienė ... Greit ne tik visiems žmonėms, bet ir šuniukams teks emigruoti iš tokios laisvos ir demokratiškos Lietuvos!!! :(((
30 V.Trakselis ... auginu 3 metus Amerikieciu Stafordsyro Terjera, aukleju be smurto ir labai dziaugiuosi suns elgsena

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!