Lazdynų r. šaligatvių remontas

310 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus miesto Lazdynų rajono šaligatviai nebuvo remontuoti nuo sovietų laikų, tad juos galima pavadinti tragiškais. Duobė ant duobės. Vežant vaikus vežimėliuose, vaikai nesveikai kratosi, bunda. Neįgaliesiems važiuoti šaligatviu pavirsta į kliūčių ruožą, tas pats ir dviratininkams. Dėl to jiems tenka važiuoti automobilių važiuojamuoju keliu. Jau nekalbant apie tai kaip greit gadinami vežimėliai ir dviračiai. O kai kur yra ant tiek sugadintas šaligatvis, kad net eidami pėsčiom galima nugriūt.
Reikalingas remontas, tiesiog būtinas!!! Ir ne duobių užlopinimas, o pilnas šaligatvio remontas. Suprantama, kad rajonas yra nemažas ir suremontuot iškart visą šaligatvį neįmanoma, bet bent jau pagrindinius kelius juk galima (kuriais dažniausiai važinėja dviračiai ir tėveliai su vežimėliais).

Prašom Jūsų, Lazdynų rajono seniūne, pažvelgti į rajono šaligatvių problemą kuo rimčiau ir imtis veiksmų.

# Vardas Komentaras
1 Linas
Kuo greičiau reikia tvarkyti! kol nesulaukėm kokios nors nelaimės.
2 Vitalija
Reikalingas šaligatvis Lazdynų g. nuo Žibutės iki pėsčiųjų tilto Oslo g.
3 Evelina
būtina remontuoti lazdynuose esančius šalifatvius ir kelius!!!
4 Aidas
Sutvarkyti infrastruktūra ypač kas liečia lopšelių-darželių teritorijas
5 Rima
Reiktu sutvarkyti gatves, šaligatvius, kiemo laiptus, teritorijas, žaidimų aikšteles lopšelių - darželių teritorijose. Ypač tragiška būklė lopšelio-darželio "Pakalnutė"
6 Jelena
Kaip butu saunu vaiksciuoti su vakuciais neuzklinant uz isvyrtusiu plyteliu...
7 Rita
Patys nesusitvarkys, o sovietinį tinkamą palikimą reikia prižiūrėti ir remontuoti, nes patys tiek naujų nutiesti, sutvarkyti nepajėgūs.
8 Dovilė
šaligatvius verkiant reik tvarkyti, nebeimanoma ramiai pasivažinėti su kudikio ar vaiki vežimėliu
9 Audrius
Didelis masinu srautas, reikia kapitaliskai tvarkyti o ne lopity.
10 Aušra
Pritariu visomis keturiomis. auginu metukų dukrytę ir vežimėliu ją vežiot kažkoks košmaras....
11 Agnė
Ačiū už čia iniciatyvą, tikrai būtų puiku turėti patogius šaligatvius, kur nereiktų važiuojant dviračiu svarstyti kur važiuoti, kad dantų neišsimuštum.
12 G.Iles
sutvarkius saligatvi tuo paciu galima butu ir isskirti dali saligatvio dviraciu takams, tokiu budu lazdynai prisidetu prie vilniaus plano didinti dviraciu taku ilgi...
13 Agnė
Šaligatviai tikrai tragiški, labai reikia remonto!!!
14 J.Drozdaite
Senai laikas, vaikai gali uzsigauti su dabartiniais saligatviais...
15 Edvinas
sveiki as gyvenu lazdynu rajone ir pagal mane, man nepatinka tokie saligatviai einu pvz: i parduotuve ir matosi dideles duobes saligatvije o kai lyja ten didele bala ir reikia eit aplinkui .
16 Ala
TRAGEDIJA, o ne keliai!!! kas apmokes vezimo remonta po tokiu pasivaiksciojimu?
17 Mėta
ačiū už iniciatyvą! šaligatviai Lazdynuose ne tai kad baisūs, daug kur jų išvis nebėra, plytelių trupiniai belikę.
18 Anastasija
Dabartiniai šaligatviai - Lazdynų gėda! Tvarkant rajono bėdas, tvarkomos ir šalies problemos ;)
19 Liucija
kur yra kastonu aleja prie pradinuku mokyklos, tiesiog tragiska, visada kai vedu mama i poliklinika ji suklumpa kelis kart
20 S.Žvinienė
duobeti,nelygus,kiek kartu teko suklupti,artimieji uzkliuna pargriuna pradedant nuo vaikuciu iki garbaus amziaus zmoniu.bei lauziami vezimeliu ratukai.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.