Lazdynų r. šaligatvių remontas

310 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus miesto Lazdynų rajono šaligatviai nebuvo remontuoti nuo sovietų laikų, tad juos galima pavadinti tragiškais. Duobė ant duobės. Vežant vaikus vežimėliuose, vaikai nesveikai kratosi, bunda. Neįgaliesiems važiuoti šaligatviu pavirsta į kliūčių ruožą, tas pats ir dviratininkams. Dėl to jiems tenka važiuoti automobilių važiuojamuoju keliu. Jau nekalbant apie tai kaip greit gadinami vežimėliai ir dviračiai. O kai kur yra ant tiek sugadintas šaligatvis, kad net eidami pėsčiom galima nugriūt.
Reikalingas remontas, tiesiog būtinas!!! Ir ne duobių užlopinimas, o pilnas šaligatvio remontas. Suprantama, kad rajonas yra nemažas ir suremontuot iškart visą šaligatvį neįmanoma, bet bent jau pagrindinius kelius juk galima (kuriais dažniausiai važinėja dviračiai ir tėveliai su vežimėliais).

Prašom Jūsų, Lazdynų rajono seniūne, pažvelgti į rajono šaligatvių problemą kuo rimčiau ir imtis veiksmų.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Linas K... Kuo greičiau reikia tvarkyti! kol nesulaukėm kokios nors nelaimės.
2 Vitalija A... Reikalingas šaligatvis Lazdynų g. nuo Žibutės iki pėsčiųjų tilto Oslo g.
3 Evelina Ž... būtina remontuoti lazdynuose esančius šalifatvius ir kelius!!!
4 Aidas M... Sutvarkyti infrastruktūra ypač kas liečia lopšelių-darželių teritorijas
5 Rima B... Reiktu sutvarkyti gatves, šaligatvius, kiemo laiptus, teritorijas, žaidimų aikšteles lopšelių - darželių teritorijose. Ypač tragiška būklė lopšelio-darželio "Pakalnutė"
6 Jelena R... Kaip butu saunu vaiksciuoti su vakuciais neuzklinant uz isvyrtusiu plyteliu...
7 Rita R... Patys nesusitvarkys, o sovietinį tinkamą palikimą reikia prižiūrėti ir remontuoti, nes patys tiek naujų nutiesti, sutvarkyti nepajėgūs.
8 Dovilė P... šaligatvius verkiant reik tvarkyti, nebeimanoma ramiai pasivažinėti su kudikio ar vaiki vežimėliu
9 Audrius K... Didelis masinu srautas, reikia kapitaliskai tvarkyti o ne lopity.
10 Aušra V... Pritariu visomis keturiomis. auginu metukų dukrytę ir vežimėliu ją vežiot kažkoks košmaras....
11 Agnė A... Ačiū už čia iniciatyvą, tikrai būtų puiku turėti patogius šaligatvius, kur nereiktų važiuojant dviračiu svarstyti kur važiuoti, kad dantų neišsimuštum.
12 G.Iles ... sutvarkius saligatvi tuo paciu galima butu ir isskirti dali saligatvio dviraciu takams, tokiu budu lazdynai prisidetu prie vilniaus plano didinti dviraciu taku ilgi...
13 Agnė A... Šaligatviai tikrai tragiški, labai reikia remonto!!!
14 J.Drozdaite ... Senai laikas, vaikai gali uzsigauti su dabartiniais saligatviais...
15 Edvinas J... sveiki as gyvenu lazdynu rajone ir pagal mane, man nepatinka tokie saligatviai einu pvz: i parduotuve ir matosi dideles duobes saligatvije o kai lyja ten didele bala ir reikia eit aplinkui .
16 Ala N... TRAGEDIJA, o ne keliai!!! kas apmokes vezimo remonta po tokiu pasivaiksciojimu?
17 Mėta ... ačiū už iniciatyvą! šaligatviai Lazdynuose ne tai kad baisūs, daug kur jų išvis nebėra, plytelių trupiniai belikę.
18 Anastasija K... Dabartiniai šaligatviai - Lazdynų gėda! Tvarkant rajono bėdas, tvarkomos ir šalies problemos ;)
19 Liucija P... kur yra kastonu aleja prie pradinuku mokyklos, tiesiog tragiska, visada kai vedu mama i poliklinika ji suklumpa kelis kart
20 S.Žvinienė ... duobeti,nelygus,kiek kartu teko suklupti,artimieji uzkliuna pargriuna pradedant nuo vaikuciu iki garbaus amziaus zmoniu.bei lauziami vezimeliu ratukai.