Apsaugokim vaikus nuo homoseksualizmo propagandos!

1 025 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiami Lietuvos Respublikos valdantieji,
Daugelis šalių stoja į kovą prieš begėdišką homoseksualumo propagandą. Rusijoje jau yra uždrausta propaguoti homoseksualumą nepilnamečiams ir tas įstatymas priimtas 100 metų. Latvijoje jau pradedama rinkti parašus dėl homoseksualinės propagandos visose ugdymo įstaigose.
Iš tiesų mes matome, kas dedasi pasaulyje. Buvo norima priimti Estrelos rezoliucija, kuria būtų mokomi vaikai net darželiuose ir pradinėse mokyklose seksualinio švietimo su homoseksualizmo pakraipa. To negalime leisti ir net tuomet, jeigu tokia rezoliucija kada nors gyvenime būtų priimta, reikalingi rimti saugikliai, kurie apsaugotų mūsų vaikus vaikus ir jaunimą.
Pagyvenę ir pasenę homoseksualai niekam nėra reikalingi. To jie patys bijosi, todėl savo eitynėse tyčiojasi iš mūsų visų, sakydami, jog įsivaikins mūsų vaikus. Mes neturime leisti homoseksualių santuokų, t.y. santuokų tarp vienodos lyties žmonių, nes tokia santuoka pati savaime prieštarauja santuokos esmei. Neturime teisės iškreipti jos prasmės. Ir niekas neturi teisės tai daryti!
Šia peticija mes nesame nusistatę prieš homoseksualus, kaip žmones aplamai. Pilnai suprantame jų sunkią ligą. Taip, kaip peticijos autorius, aš, Algirdas Jankauskas, ypatingai pabrėžiu, jog homoseksualumas yra iškrypimas, t.y. liga, atsiradusi iš palaido gyvenimo būdo. Galbūt kartais ji būna įgimta, perduota per genus, o kartais ir daugumoje atvejų, susiformavusi dėl homoseksualų vykdomos propagandos, įžūlios propagandos, prieš kurią ir reikia kovoti, kaip yra kovojama prieš narkomaniją, alkoholizmą, rūkymą ir t.t.
Po šia peticija kviečiu pasirašyti visus geros valios žmones, kurie nenori, jog jų vaikai ir anūkai būtų mokinami masturbuotis, ar jiems būtų teigiama, jog homoseksualumas yra gerai.
Nenoriu įžeisti homoseksualų, lesbijiečių, transeksualų ir t.t., tačiau dar kartą pabrėžiu, jog jų gyvenimo būdas yra liga. Ir net nesvarbu, jog Pasaulio sveikatos organizacija išbraukė šią ligą iš ligų sąrašo, tai ji padarė tik LGBT lobistų spaudžiama, priimdama tai kaip politinį žingsnį, bet ne kaip mokslu pagrįstą tiesą.
Taip pat būtų naivu homofobiją laikyti liga, ką dabar bando daryti PSO. Mes nesakome, jog šokoladas yra blogai ir pats sau kaip šokoladas nėra blogas daiktas, tačiau jeigu juo norima ištepti mūsų rūbus, mes, be abejo, privalome gintis ir ši ginyba nėra liga, o savaime suprantamas dalykas. Tačiau iš tiesų ES jau seniai įvyko vertybių perkainavimas ir jeigu ES nesusirūpins ir nesusigrąžins buvusias vertybes, ji stos ant išnykimo slenksčio.
TO MES TIKRAI NENORIME!
ESAME ES DALIS, SAUGOKIME ES IR SVARBIAUSIA - SAUGOKIME SAVO VAIKUS IR ANŪKUS!

# Vardas Komentaras
1 Irina
as pries homoseksualizmo propaganda! neturi mano vaikas to matyti!
2 Kristina
Antikos civilizacija žlugo nuo tų ištvirkėlių, nepritariu jų ideologijos platinimui, kuo garsiau rėkia, tuo daugiau pinigų skiriama jų gelbėjimui
3 Tomas
Visada buvau ir būsiu už tradicinę šeimą ir tradicinius santykius
4 Robertas
Remti psihinių/psichologinių susirgimų gydymą. Šalin iškrypėlių rankas nuo mūsų vaikų !
5 L.Briediene
Dievas nori ,kad aukletume vaikus skaistumo dvasioje
6 Laurinta
kas cia do svietimas. kliedesiai kaskoki ka pamokoje aiskins mokytoja kad kad kai mylisi du berniukai gimsta hemarojus ?
7 Sigita
Esu kategoriskai pries!!! kodel reikia imti pvz is skandinavu kur iteisinta kraujomaisa!
8 Vytautas
Auginame du vaikus. Negriaukite vaikistes vaizdo vaikams, tai visiskai nereikalinga informacija nepilnameciams.
9 V.Kvasauskienė
pries vaiku psichologini zalojima, ne tokiam amziui tokiais dalykais sviesti
10 Violeta
užjaučiu turinčius specifinių potraukių, bet tegu jie juos tenkina savame rate
11 E.
27 Ir Dievas sutvėrė žmogų pagal savo atvaizdą; pagal Dievo atvaizdą sutvėrė Jis jį; vyrą ir moterį sutvėrė Jis. Biblija
12 Julius
Kas yra studijavęs Šventą Raštą, žino, kad dideli miestai; Sodoma ir Gomora, Dievo buvo sunaikinti, nes ten neatsirado nei 10 sveikų vyrų. Aš nekaltinu ligonių, bet esu kategoriškai prieš propagandą
13 Vytenis
Protingi sugalvojo homoseksualizmo pateisinimą, nes PROTĄ VALDO GEIDULIAI (Vydūnas), O VIRŠ PROTO YRA IŠMINTIS.
14 Liutauras
Nedidėtų žmonių skaičius žemėje, nebūtų resursų ir gėlo vandens trūkumo žemės gyventojams nebūtų homoseksualizmo propagandos.
15 Neringa
esu mama!!! noriu kad mano vaikai augtu normalio visuomeneje.
16 Jurgita
Kuo mažiau žinos apie " gamtos pokštus", tuo ramiau gyvensim.
17 Anastasija
Tik uz tradicine seima.Vaikai ir mes turime gyventi normalioje valstybeje be jokiu kitokiu orentaciju !!!Esu labai pries visokius iskripimus !!
18 Irina
as uz tradicines seimas, ir leiskit tevam patiems spresti kaip ir kada sviesti vaikus,neleisiu kad kazkokie iskripeliai darzely mokintu mano vaika kaip reikia pasitenkint
19 Nikita
Pats savo vaika isauklesiu ir nereikia nesubriandusiai butybei kishti savo neshvankias idejas, vaikas uzaugs ir pats viska supras . Tai siulau jai dolbinates i tuhla, darykit tai namuose !
20 Natalja
Aš prieš begėdišką homoseksualumo propagandą !!!
21 Aleksandr
Esame krikščioniška valstybė su ilgomis ir teisingomis tradicijomis. Dėl iškrypusių žmonių visa Tauta turi tas tradicijas panaikinti – tai ketinimas atimti iš mūsų visų Tautos veidą, visus sutapatinti
22 Ekaterina
nezinau is kur atsiranda tokios isperos.Tegul namuose savo vaikus mokina gomoseksualizmu, dekui mano vaiko nereikia
23 aleksandra
pries ta nesamone!!! Sejme vien Pidargai sedi...tegul sejme viens kita rurina...
24 Olga
Musu seima pries homoseksualizmo propaganda!!!Vienikimes ir saugokime musu vaikus nuo sito pragaro!!!
25 L.
noriu apsaugoti savo vaikus nuo homoseksoalizmo propogansos
26 Veronika
Ne - nenormalumui, taip tikrajai biologiniai seimai!!!
27 Anzela
jeigu mokykluose ar darzeliuose destys sita nesamone,as savo vaiko neleisiu..
28 Diana
Mūsų vaikai turi augti tradicinėse šeimose, bet jokiu būdu neleisti globoti ar įsivaikinti homoseksualistams
29 Virginija
Šeima- du žmonės skirtingos lyties gimdo auklėja ir augina vaikus
30 Edikas
nepaminkim zmogiskumo,vietoje nuodemes ir iskrypimo

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (841)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.