Apsaugokim vaikus nuo homoseksualizmo propagandos!

1 025 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiami Lietuvos Respublikos valdantieji,
Daugelis šalių stoja į kovą prieš begėdišką homoseksualumo propagandą. Rusijoje jau yra uždrausta propaguoti homoseksualumą nepilnamečiams ir tas įstatymas priimtas 100 metų. Latvijoje jau pradedama rinkti parašus dėl homoseksualinės propagandos visose ugdymo įstaigose.
Iš tiesų mes matome, kas dedasi pasaulyje. Buvo norima priimti Estrelos rezoliucija, kuria būtų mokomi vaikai net darželiuose ir pradinėse mokyklose seksualinio švietimo su homoseksualizmo pakraipa. To negalime leisti ir net tuomet, jeigu tokia rezoliucija kada nors gyvenime būtų priimta, reikalingi rimti saugikliai, kurie apsaugotų mūsų vaikus vaikus ir jaunimą.
Pagyvenę ir pasenę homoseksualai niekam nėra reikalingi. To jie patys bijosi, todėl savo eitynėse tyčiojasi iš mūsų visų, sakydami, jog įsivaikins mūsų vaikus. Mes neturime leisti homoseksualių santuokų, t.y. santuokų tarp vienodos lyties žmonių, nes tokia santuoka pati savaime prieštarauja santuokos esmei. Neturime teisės iškreipti jos prasmės. Ir niekas neturi teisės tai daryti!
Šia peticija mes nesame nusistatę prieš homoseksualus, kaip žmones aplamai. Pilnai suprantame jų sunkią ligą. Taip, kaip peticijos autorius, aš, Algirdas Jankauskas, ypatingai pabrėžiu, jog homoseksualumas yra iškrypimas, t.y. liga, atsiradusi iš palaido gyvenimo būdo. Galbūt kartais ji būna įgimta, perduota per genus, o kartais ir daugumoje atvejų, susiformavusi dėl homoseksualų vykdomos propagandos, įžūlios propagandos, prieš kurią ir reikia kovoti, kaip yra kovojama prieš narkomaniją, alkoholizmą, rūkymą ir t.t.
Po šia peticija kviečiu pasirašyti visus geros valios žmones, kurie nenori, jog jų vaikai ir anūkai būtų mokinami masturbuotis, ar jiems būtų teigiama, jog homoseksualumas yra gerai.
Nenoriu įžeisti homoseksualų, lesbijiečių, transeksualų ir t.t., tačiau dar kartą pabrėžiu, jog jų gyvenimo būdas yra liga. Ir net nesvarbu, jog Pasaulio sveikatos organizacija išbraukė šią ligą iš ligų sąrašo, tai ji padarė tik LGBT lobistų spaudžiama, priimdama tai kaip politinį žingsnį, bet ne kaip mokslu pagrįstą tiesą.
Taip pat būtų naivu homofobiją laikyti liga, ką dabar bando daryti PSO. Mes nesakome, jog šokoladas yra blogai ir pats sau kaip šokoladas nėra blogas daiktas, tačiau jeigu juo norima ištepti mūsų rūbus, mes, be abejo, privalome gintis ir ši ginyba nėra liga, o savaime suprantamas dalykas. Tačiau iš tiesų ES jau seniai įvyko vertybių perkainavimas ir jeigu ES nesusirūpins ir nesusigrąžins buvusias vertybes, ji stos ant išnykimo slenksčio.
TO MES TIKRAI NENORIME!
ESAME ES DALIS, SAUGOKIME ES IR SVARBIAUSIA - SAUGOKIME SAVO VAIKUS IR ANŪKUS!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Irina Viš... as pries homoseksualizmo propaganda! neturi mano vaikas to matyti!
2 Kristina Pau... Antikos civilizacija žlugo nuo tų ištvirkėlių, nepritariu jų ideologijos platinimui, kuo garsiau rėkia, tuo daugiau pinigų skiriama jų gelbėjimui
3 Tomas Kun... Visada buvau ir būsiu už tradicinę šeimą ir tradicinius santykius
4 Robertas Sak... Remti psihinių/psichologinių susirgimų gydymą. Šalin iškrypėlių rankas nuo mūsų vaikų !
5 L.Briediene ... Dievas nori ,kad aukletume vaikus skaistumo dvasioje
6 Laurinta And... kas cia do svietimas. kliedesiai kaskoki ka pamokoje aiskins mokytoja kad kad kai mylisi du berniukai gimsta hemarojus ?
7 Sigita S... Esu kategoriskai pries!!! kodel reikia imti pvz is skandinavu kur iteisinta kraujomaisa!
8 Vytautas Mar... Auginame du vaikus. Negriaukite vaikistes vaizdo vaikams, tai visiskai nereikalinga informacija nepilnameciams.
9 V.Kvasauskienė ... pries vaiku psichologini zalojima, ne tokiam amziui tokiais dalykais sviesti
10 Violeta Mil... užjaučiu turinčius specifinių potraukių, bet tegu jie juos tenkina savame rate