Apsaugokim vaikus nuo homoseksualizmo propagandos!

1 025 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiami Lietuvos Respublikos valdantieji,
Daugelis šalių stoja į kovą prieš begėdišką homoseksualumo propagandą. Rusijoje jau yra uždrausta propaguoti homoseksualumą nepilnamečiams ir tas įstatymas priimtas 100 metų. Latvijoje jau pradedama rinkti parašus dėl homoseksualinės propagandos visose ugdymo įstaigose.
Iš tiesų mes matome, kas dedasi pasaulyje. Buvo norima priimti Estrelos rezoliucija, kuria būtų mokomi vaikai net darželiuose ir pradinėse mokyklose seksualinio švietimo su homoseksualizmo pakraipa. To negalime leisti ir net tuomet, jeigu tokia rezoliucija kada nors gyvenime būtų priimta, reikalingi rimti saugikliai, kurie apsaugotų mūsų vaikus vaikus ir jaunimą.
Pagyvenę ir pasenę homoseksualai niekam nėra reikalingi. To jie patys bijosi, todėl savo eitynėse tyčiojasi iš mūsų visų, sakydami, jog įsivaikins mūsų vaikus. Mes neturime leisti homoseksualių santuokų, t.y. santuokų tarp vienodos lyties žmonių, nes tokia santuoka pati savaime prieštarauja santuokos esmei. Neturime teisės iškreipti jos prasmės. Ir niekas neturi teisės tai daryti!
Šia peticija mes nesame nusistatę prieš homoseksualus, kaip žmones aplamai. Pilnai suprantame jų sunkią ligą. Taip, kaip peticijos autorius, aš, Algirdas Jankauskas, ypatingai pabrėžiu, jog homoseksualumas yra iškrypimas, t.y. liga, atsiradusi iš palaido gyvenimo būdo. Galbūt kartais ji būna įgimta, perduota per genus, o kartais ir daugumoje atvejų, susiformavusi dėl homoseksualų vykdomos propagandos, įžūlios propagandos, prieš kurią ir reikia kovoti, kaip yra kovojama prieš narkomaniją, alkoholizmą, rūkymą ir t.t.
Po šia peticija kviečiu pasirašyti visus geros valios žmones, kurie nenori, jog jų vaikai ir anūkai būtų mokinami masturbuotis, ar jiems būtų teigiama, jog homoseksualumas yra gerai.
Nenoriu įžeisti homoseksualų, lesbijiečių, transeksualų ir t.t., tačiau dar kartą pabrėžiu, jog jų gyvenimo būdas yra liga. Ir net nesvarbu, jog Pasaulio sveikatos organizacija išbraukė šią ligą iš ligų sąrašo, tai ji padarė tik LGBT lobistų spaudžiama, priimdama tai kaip politinį žingsnį, bet ne kaip mokslu pagrįstą tiesą.
Taip pat būtų naivu homofobiją laikyti liga, ką dabar bando daryti PSO. Mes nesakome, jog šokoladas yra blogai ir pats sau kaip šokoladas nėra blogas daiktas, tačiau jeigu juo norima ištepti mūsų rūbus, mes, be abejo, privalome gintis ir ši ginyba nėra liga, o savaime suprantamas dalykas. Tačiau iš tiesų ES jau seniai įvyko vertybių perkainavimas ir jeigu ES nesusirūpins ir nesusigrąžins buvusias vertybes, ji stos ant išnykimo slenksčio.
TO MES TIKRAI NENORIME!
ESAME ES DALIS, SAUGOKIME ES IR SVARBIAUSIA - SAUGOKIME SAVO VAIKUS IR ANŪKUS!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Irina V... as pries homoseksualizmo propaganda! neturi mano vaikas to matyti!
2 Kristina P... Antikos civilizacija žlugo nuo tų ištvirkėlių, nepritariu jų ideologijos platinimui, kuo garsiau rėkia, tuo daugiau pinigų skiriama jų gelbėjimui
3 Tomas K... Visada buvau ir būsiu už tradicinę šeimą ir tradicinius santykius
4 Robertas S... Remti psihinių/psichologinių susirgimų gydymą. Šalin iškrypėlių rankas nuo mūsų vaikų !
5 L.Briediene ... Dievas nori ,kad aukletume vaikus skaistumo dvasioje
6 Laurinta A... kas cia do svietimas. kliedesiai kaskoki ka pamokoje aiskins mokytoja kad kad kai mylisi du berniukai gimsta hemarojus ?
7 Sigita S... Esu kategoriskai pries!!! kodel reikia imti pvz is skandinavu kur iteisinta kraujomaisa!
8 Vytautas M... Auginame du vaikus. Negriaukite vaikistes vaizdo vaikams, tai visiskai nereikalinga informacija nepilnameciams.
9 V.Kvasauskienė ... pries vaiku psichologini zalojima, ne tokiam amziui tokiais dalykais sviesti
10 Violeta M... užjaučiu turinčius specifinių potraukių, bet tegu jie juos tenkina savame rate
11 E. G... 27 Ir Dievas sutvėrė žmogų pagal savo atvaizdą; pagal Dievo atvaizdą sutvėrė Jis jį; vyrą ir moterį sutvėrė Jis. Biblija
12 Julius V... Kas yra studijavęs Šventą Raštą, žino, kad dideli miestai; Sodoma ir Gomora, Dievo buvo sunaikinti, nes ten neatsirado nei 10 sveikų vyrų. Aš nekaltinu ligonių, bet esu kategoriškai prieš propagandą
13 Vytenis A... Protingi sugalvojo homoseksualizmo pateisinimą, nes PROTĄ VALDO GEIDULIAI (Vydūnas), O VIRŠ PROTO YRA IŠMINTIS.
14 Liutauras M... Nedidėtų žmonių skaičius žemėje, nebūtų resursų ir gėlo vandens trūkumo žemės gyventojams nebūtų homoseksualizmo propagandos.
15 Neringa O... esu mama!!! noriu kad mano vaikai augtu normalio visuomeneje.
16 Jurgita S... Kuo mažiau žinos apie " gamtos pokštus", tuo ramiau gyvensim.
17 Anastasija ... Tik uz tradicine seima.Vaikai ir mes turime gyventi normalioje valstybeje be jokiu kitokiu orentaciju !!!Esu labai pries visokius iskripimus !!
18 Irina V... as uz tradicines seimas, ir leiskit tevam patiems spresti kaip ir kada sviesti vaikus,neleisiu kad kazkokie iskripeliai darzely mokintu mano vaika kaip reikia pasitenkint
19 Nikita k... Pats savo vaika isauklesiu ir nereikia nesubriandusiai butybei kishti savo neshvankias idejas, vaikas uzaugs ir pats viska supras . Tai siulau jai dolbinates i tuhla, darykit tai namuose !
20 Natalja B... Aš prieš begėdišką homoseksualumo propagandą !!!
21 Aleksandr M... Esame krikščioniška valstybė su ilgomis ir teisingomis tradicijomis. Dėl iškrypusių žmonių visa Tauta turi tas tradicijas panaikinti – tai ketinimas atimti iš mūsų visų Tautos veidą, visus sutapatinti
22 Ekaterina M... nezinau is kur atsiranda tokios isperos.Tegul namuose savo vaikus mokina gomoseksualizmu, dekui mano vaiko nereikia
23 aleksandra ... pries ta nesamone!!! Sejme vien Pidargai sedi...tegul sejme viens kita rurina...
24 Olga B... Musu seima pries homoseksualizmo propaganda!!!Vienikimes ir saugokime musu vaikus nuo sito pragaro!!!
25 L. S... noriu apsaugoti savo vaikus nuo homoseksoalizmo propogansos
26 Veronika S... Ne - nenormalumui, taip tikrajai biologiniai seimai!!!
27 Anzela S... jeigu mokykluose ar darzeliuose destys sita nesamone,as savo vaiko neleisiu..
28 Diana Š... Mūsų vaikai turi augti tradicinėse šeimose, bet jokiu būdu neleisti globoti ar įsivaikinti homoseksualistams
29 Virginija P... Šeima- du žmonės skirtingos lyties gimdo auklėja ir augina vaikus
30 Edikas S... nepaminkim zmogiskumo,vietoje nuodemes ir iskrypimo

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.