Apsaugokim vaikus nuo homoseksualizmo propagandos!

1 025 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiami Lietuvos Respublikos valdantieji,
Daugelis šalių stoja į kovą prieš begėdišką homoseksualumo propagandą. Rusijoje jau yra uždrausta propaguoti homoseksualumą nepilnamečiams ir tas įstatymas priimtas 100 metų. Latvijoje jau pradedama rinkti parašus dėl homoseksualinės propagandos visose ugdymo įstaigose.
Iš tiesų mes matome, kas dedasi pasaulyje. Buvo norima priimti Estrelos rezoliucija, kuria būtų mokomi vaikai net darželiuose ir pradinėse mokyklose seksualinio švietimo su homoseksualizmo pakraipa. To negalime leisti ir net tuomet, jeigu tokia rezoliucija kada nors gyvenime būtų priimta, reikalingi rimti saugikliai, kurie apsaugotų mūsų vaikus vaikus ir jaunimą.
Pagyvenę ir pasenę homoseksualai niekam nėra reikalingi. To jie patys bijosi, todėl savo eitynėse tyčiojasi iš mūsų visų, sakydami, jog įsivaikins mūsų vaikus. Mes neturime leisti homoseksualių santuokų, t.y. santuokų tarp vienodos lyties žmonių, nes tokia santuoka pati savaime prieštarauja santuokos esmei. Neturime teisės iškreipti jos prasmės. Ir niekas neturi teisės tai daryti!
Šia peticija mes nesame nusistatę prieš homoseksualus, kaip žmones aplamai. Pilnai suprantame jų sunkią ligą. Taip, kaip peticijos autorius, aš, Algirdas Jankauskas, ypatingai pabrėžiu, jog homoseksualumas yra iškrypimas, t.y. liga, atsiradusi iš palaido gyvenimo būdo. Galbūt kartais ji būna įgimta, perduota per genus, o kartais ir daugumoje atvejų, susiformavusi dėl homoseksualų vykdomos propagandos, įžūlios propagandos, prieš kurią ir reikia kovoti, kaip yra kovojama prieš narkomaniją, alkoholizmą, rūkymą ir t.t.
Po šia peticija kviečiu pasirašyti visus geros valios žmones, kurie nenori, jog jų vaikai ir anūkai būtų mokinami masturbuotis, ar jiems būtų teigiama, jog homoseksualumas yra gerai.
Nenoriu įžeisti homoseksualų, lesbijiečių, transeksualų ir t.t., tačiau dar kartą pabrėžiu, jog jų gyvenimo būdas yra liga. Ir net nesvarbu, jog Pasaulio sveikatos organizacija išbraukė šią ligą iš ligų sąrašo, tai ji padarė tik LGBT lobistų spaudžiama, priimdama tai kaip politinį žingsnį, bet ne kaip mokslu pagrįstą tiesą.
Taip pat būtų naivu homofobiją laikyti liga, ką dabar bando daryti PSO. Mes nesakome, jog šokoladas yra blogai ir pats sau kaip šokoladas nėra blogas daiktas, tačiau jeigu juo norima ištepti mūsų rūbus, mes, be abejo, privalome gintis ir ši ginyba nėra liga, o savaime suprantamas dalykas. Tačiau iš tiesų ES jau seniai įvyko vertybių perkainavimas ir jeigu ES nesusirūpins ir nesusigrąžins buvusias vertybes, ji stos ant išnykimo slenksčio.
TO MES TIKRAI NENORIME!
ESAME ES DALIS, SAUGOKIME ES IR SVARBIAUSIA - SAUGOKIME SAVO VAIKUS IR ANŪKUS!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Irina V... as pries homoseksualizmo propaganda! neturi mano vaikas to matyti!
2 Kristina P... Antikos civilizacija žlugo nuo tų ištvirkėlių, nepritariu jų ideologijos platinimui, kuo garsiau rėkia, tuo daugiau pinigų skiriama jų gelbėjimui
3 Tomas K... Visada buvau ir būsiu už tradicinę šeimą ir tradicinius santykius
4 Robertas S... Remti psihinių/psichologinių susirgimų gydymą. Šalin iškrypėlių rankas nuo mūsų vaikų !
5 L.Briediene ... Dievas nori ,kad aukletume vaikus skaistumo dvasioje
6 Laurinta A... kas cia do svietimas. kliedesiai kaskoki ka pamokoje aiskins mokytoja kad kad kai mylisi du berniukai gimsta hemarojus ?
7 Sigita S... Esu kategoriskai pries!!! kodel reikia imti pvz is skandinavu kur iteisinta kraujomaisa!
8 Vytautas M... Auginame du vaikus. Negriaukite vaikistes vaizdo vaikams, tai visiskai nereikalinga informacija nepilnameciams.
9 V.Kvasauskienė ... pries vaiku psichologini zalojima, ne tokiam amziui tokiais dalykais sviesti
10 Violeta M... užjaučiu turinčius specifinių potraukių, bet tegu jie juos tenkina savame rate
11 E. G... 27 Ir Dievas sutvėrė žmogų pagal savo atvaizdą; pagal Dievo atvaizdą sutvėrė Jis jį; vyrą ir moterį sutvėrė Jis. Biblija
12 Julius V... Kas yra studijavęs Šventą Raštą, žino, kad dideli miestai; Sodoma ir Gomora, Dievo buvo sunaikinti, nes ten neatsirado nei 10 sveikų vyrų. Aš nekaltinu ligonių, bet esu kategoriškai prieš propagandą
13 Vytenis A... Protingi sugalvojo homoseksualizmo pateisinimą, nes PROTĄ VALDO GEIDULIAI (Vydūnas), O VIRŠ PROTO YRA IŠMINTIS.
14 Liutauras M... Nedidėtų žmonių skaičius žemėje, nebūtų resursų ir gėlo vandens trūkumo žemės gyventojams nebūtų homoseksualizmo propagandos.
15 Neringa O... esu mama!!! noriu kad mano vaikai augtu normalio visuomeneje.
16 Jurgita S... Kuo mažiau žinos apie " gamtos pokštus", tuo ramiau gyvensim.
17 Anastasija ... Tik uz tradicine seima.Vaikai ir mes turime gyventi normalioje valstybeje be jokiu kitokiu orentaciju !!!Esu labai pries visokius iskripimus !!
18 Irina V... as uz tradicines seimas, ir leiskit tevam patiems spresti kaip ir kada sviesti vaikus,neleisiu kad kazkokie iskripeliai darzely mokintu mano vaika kaip reikia pasitenkint
19 Nikita k... Pats savo vaika isauklesiu ir nereikia nesubriandusiai butybei kishti savo neshvankias idejas, vaikas uzaugs ir pats viska supras . Tai siulau jai dolbinates i tuhla, darykit tai namuose !
20 Natalja B... Aš prieš begėdišką homoseksualumo propagandą !!!
21 Aleksandr M... Esame krikščioniška valstybė su ilgomis ir teisingomis tradicijomis. Dėl iškrypusių žmonių visa Tauta turi tas tradicijas panaikinti – tai ketinimas atimti iš mūsų visų Tautos veidą, visus sutapatinti
22 Ekaterina M... nezinau is kur atsiranda tokios isperos.Tegul namuose savo vaikus mokina gomoseksualizmu, dekui mano vaiko nereikia
23 aleksandra ... pries ta nesamone!!! Sejme vien Pidargai sedi...tegul sejme viens kita rurina...
24 Olga B... Musu seima pries homoseksualizmo propaganda!!!Vienikimes ir saugokime musu vaikus nuo sito pragaro!!!
25 L. S... noriu apsaugoti savo vaikus nuo homoseksoalizmo propogansos
26 Veronika S... Ne - nenormalumui, taip tikrajai biologiniai seimai!!!
27 Anzela S... jeigu mokykluose ar darzeliuose destys sita nesamone,as savo vaiko neleisiu..
28 Diana Š... Mūsų vaikai turi augti tradicinėse šeimose, bet jokiu būdu neleisti globoti ar įsivaikinti homoseksualistams
29 Virginija P... Šeima- du žmonės skirtingos lyties gimdo auklėja ir augina vaikus
30 Edikas S... nepaminkim zmogiskumo,vietoje nuodemes ir iskrypimo

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!