Kad "Kliento diena" būtų įtraukta į atmintinių dienų sąrašą

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
Kategorija:

Žmonės yra sukūrę be galo daug švenčių bei susiejo jas su savo profesija, lytimi, socialiniu statusu, tačiau "Kliento dienos" niekas ilgai nepastebėjo ir nešventė. Lietuvoje minimos šventės įvairiomis progomis, darbo ir nedarbo dienomis ir dauguma jų yra atkeliavo iš kitų valstybių, tuo tarpu "Kliento diena" kilo būtent iš Lietuvos. Siekiame, jog ši lietuviška šventė būtų įtraukta į atmintinų dienų sąrašą.

Oficialus "Kliento dienos" globėjas - Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas"

Pasirašydami Jūs palaikote šventės iniciatyvą bei prisidedate prie Lietuvos vardo pasaulyje garsinimo. Po kelių metų jau visas pasaulis gali švęsti Lietuvoje užgimusią "Kliento dieną" ir tai priklauso tik nuo jūsų palaikymo.

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...