Kad "Kliento diena" būtų įtraukta į atmintinių dienų sąrašą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Žmonės yra sukūrę be galo daug švenčių bei susiejo jas su savo profesija, lytimi, socialiniu statusu, tačiau "Kliento dienos" niekas ilgai nepastebėjo ir nešventė. Lietuvoje minimos šventės įvairiomis progomis, darbo ir nedarbo dienomis ir dauguma jų yra atkeliavo iš kitų valstybių, tuo tarpu "Kliento diena" kilo būtent iš Lietuvos. Siekiame, jog ši lietuviška šventė būtų įtraukta į atmintinų dienų sąrašą.

Oficialus "Kliento dienos" globėjas - Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas"

Pasirašydami Jūs palaikote šventės iniciatyvą bei prisidedate prie Lietuvos vardo pasaulyje garsinimo. Po kelių metų jau visas pasaulis gali švęsti Lietuvoje užgimusią "Kliento dieną" ir tai priklauso tik nuo jūsų palaikymo.

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!