Peticija PRIEŠ viešą Tautinių mažumų žeminimą

849 PARAŠAI

Kategorija:

Peticija PRIEŠ viešą Tautinių mažumų žeminimą, kultūros, tradicijų, tautai svarbių simbolių menkinimą.
Kuri laiką spaudoje ir televizijoje mirga vis daugiau žeidžiančių komentarų, straipsnių, intervių ne tik eilinių Lietuvos piliečių, bet taip pat visuomenėję žinomų žmonių ir politikų. Lietuvos rusai yra persekiojami, skelbiami konkursai, kuriuose norimą įžeisti ir paviešinti asmenybes, kurios laikosi savo tradicijų, turi savo politinius ir religinius įsitikinimus.
Vieši įžeidimai, persiokiojimas ir tremimas iš Lietuvos jau peržengė nacizmo ribas.
Mes - Tautinės mažumos esame Lietuvos piliečiai, turime savo teises, istoriją, kultūrą, kuri glaudžiai persipina su Lietuva. Mes gimėme ir gyvename savo Tėvyneję, kurią gerbiame.
Mūsų peticiją UŽ Tautų draugystę, toleranciją ir pagarbą.
Savo peticija mes norime viešo atsiprašymo iš 15min.lt, lrytas.lt, delfi.lt, taip pat visų kitų, kas kursto tarptautinį konfliktą Lietvoje.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Putin C... Susykti kacapai nezino kas yra nacizmas, o jei toks Lietuvoje butu dumtumet atgal i savo ruskyna, skundu nerasineja.
2 LITOFCAI Č... KLUMPĖS IR VYŽAI ŠIKIT Į KELNES, MES NIEKUR NEVAŽIUOSIM, O PALAUKSIM KOL RUSIJA SUSIGRĄŽINS LITVĄ, VA TADA IR PAŽIŪRĖSIM, KAIP JŪSŲ ROŽOS PERSIKREIPS IR VALINSIT JUS Į UK IR AIRIJĄ TULIKUS VALYT!!!!
3 Fasistai M... Baikit kurstyti nesantaika ideijotai jus, valinkit pas savo putleri ir nereiks dejuoti
4 Petras J... Čia jūs ir kurstot tą konfliktą provokatoriai nelaimingi
5 E.Grinius ... uz tautu draugiste, pries Grybes nesamones ir pries Koncita
6 R.K ... gaila zmoniu kurie neturi protoir raso cia nesamones
7 vargani r... lauk is cia okupantai is sibiro platybes, kur sudai kvepia
8 Marija N... Žmonės, perpraskite, ką jus darote! Mes visi esame Lietuvos piliečiai, broliai vienas kitam, turime būti tolerantiški ir nepersekioti kitų tautybių žmones!!!
9 Algimantas D... Peticija PRIEŠ viešą Tautinių mažumų žeminimą
10 Sandra P... Prie šios peticijos taip pat prisideda mano visa šeima ir giminė. Visi skirtingi- visi lygūs!!!
11 Sergejus D... Geda skaityt delfi, 15min su izeidenciais straipsniais. As pries fasyzma ir uz tautu drauguste!
12 vadimas z... pritariu. daud seimunu pazeidzia konstitucija draudziami tureti savo nuomone vienu ar kitu klausymu
13 E. Č... Aš prieš nacionalistinius šukius, aš už tautu draugyste!
14 Jelena V... Sita tema man labai svarbi, noriu, kad viska issiaskintu
15 Rusiškas n... Visų buvusių pavergtų šalių buvę pavergėjai, vienykitės. Vienykitės, rusiški naciai.
16 Protėvių a... Lietuvos rusai yra persekiojami, skelbiami konkursai, kuriuose norimą įžeisti ir paviešinti asmenybes, kurios laikosi savo tradicijų, turi savo politinius ir religinius įsitikinimus.Už šį melą,BK 170
17 v. t... Savo peticija mes norime viešo atsiprašymo iš 15min.lt, lrytas.lt, delfi.lt, taip pat visų kitų, kas kursto tarptautinį konfliktą Lietvoje.
18 Vitalij G... Mes visi esam zmones. Nepriklausomi nuo rases ar tautybes.
19 Susivokes L... Kaip tie kepi fashistėliai tarp normalių Lietuvos rusų jau nusibodo... Užsičiaupkit pagaliau ir neprovokuokit nesantaikos.
20 rusofašistai s... kuomet paprašysit atsiprašymo iš pervij kanal, rtr, ntv ir panašių kitų melo ir nesantaikos skleidėjų ?
21 Pavel R... я вертел такую политику на х...ю! все еще не могу очухаться, как можно было остановить поезд с ветеранами и заставить срывать плакаты! Вот зат
22 Ernest S... Naikindami tikras vertibes Jus suteiket vieta zmonems jieskantiems pramogos ir seksualinio pasitenkinimo. Valstibe rupinas daugiau gejas ir lizbetem , negu tautomis turentis geles tradicijas!
23 Arturas Z... sutinku su peticija. neapykantos kurstymas turi buti sustabdytas.
24 Petras M... paimkime kad ir šį paprastą dalyką, kuris buvo X faktoriuje: vienas iš komisijos narių pareiškė, kad čia nereikia rusiškų dainų.....
25 Денис ... не "рускисы", а русские, славяне! дети сварога! и мы горды этим! запомни это, лабасня ушастая!
26 E. D... Kaip jie nesupranta jai ne russija lietuva nieko neturetu
27 J.Uokdarys ... apie koki zeminima cia kalbama? verkia garsiau nei gejai
28 Aleksandr D... Врятли петиция что либо изменит, но я в деле)
29 Aleksandr A... Lietuvoje puse nacistu, svastika ant kaktos pasikabinkite.
30 Irina K... Baisu, kai tavo 10m. vaikui futbolo treniruoteje VAIKAI sako: Mes fasistai, mes nekenciam ruskiu!! O tu rusas, tai tave reikia uzmusti!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!