Dėl draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais renginių, kuriuose dalyvauja nepilnamečiai asmenys, metu

Alkoholio vartojimas tarp vaikų ir nepilnamečių verčia susirūpinti. Per paskutiniuosius 10 metų nepilnamečių alkoholio suvartojimas išaugo net 7 kartus. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, pagal alkoholio vartojimą tarp nepilnamečių Lietuva užima trečią vietą pasaulyje. Didėjantis vaikų alkoholizmas ir susirgimų kepenų ciroze skaičiai neleidžia likti abejingiems.

Siekiant apsaugoti vaikų ir jaunimo sveikatą ir formuoti teigiamus nepilnamečių asmenų gyvenimo įpročius, pasirašiusieji pareiškėjai prašo Jūsų pripažinti šį kreipimąsi PETICIJA ir REIKALAUJA:

Pakeisti atitinkamus LR alkoholio kontrolės įstatymo straipsnius ir uždrausti prekiauti alkoholiniais gėrimais, juos vartoti ar jų turėti viešuosiuose renginiuose, kuriuose dalyvauja asmenys, jaunesni nei 18 metų.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Petras L... kol kas rimto valdžios, taip pat ir LRS susirūpinimo nematyti,nes ugdantys naują vartotoją alkoholio pramonės magnatai sugeba rasti užtarimą tiek Seime tiek ir vyriausybėje.
2 Viktorija V... Teisingai ir isvis uzdrauskit gaminti bei prekiauti alkoholiu Lietuvoje. Nes jau puse zmoniu alkoholikai.
3 B.Petrauskienė ... Palaikau tokią akciją, nes nuo tų verslo (pelno) koncertų jau bloga- na o paaugliai tai blaiviai (nereikia jiems ir gerti) tikrai dar nemasto.
4 Audrius M... jei reklama nedturetu tokios itakos, tai niekas i jas neinvestuotu dideliu pinigu. Butina stabdyti reklamas skatinančias nusigerti tautai