NIEKO APIE NEĮGALIUOSIUS BE NEĮGALIŲJŲ!

[b]MES UŽ[/b] TAI, KAD:

Žmogus su negalia [b]nebūtų[/b] biurokratinių institucijų ir įstaigų [b]priedanga[/b].

Pagalba žmogui su negalia būtų ne pastatų statyba, nereikalingų įstaigų kūrimas ar milijoninių programų diegimas, [b]o tiesioginė pagalba ir parama [/b] neįgaliam žmogui ir jo šeimai.

Seimas ir valdininkai [b]dirbtų visiems žmonėms[/b], o valdžios institucijos realiais veiksmais [b]užtikrintų[/b] žmonėms su [b]negalia lygias galimybes. [/b]

[b]Būtų tinkamai įgyvendinama [/b]JT Neįgaliųjų teisių konvencija.

Visi [b]klausimai[/b] apie neįgaliuosius [b]būtų sprendžiami tik su neįgaliaisiais arba jų atstovais.[/b]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Giedrius Klu... Už tokią mediciną Andriukaičiui pačiam patirti invalidumą būtų neprošal.
2 EVELINA ... pritariu kad butu lygios teises ir kad zmones su negalia dirbtu
3 Irena Mis... Padėtu neįgaliems vaikams ir suaugusiems žmonėms.
4 Žydrūnas Gel... Valstybė man taipat panaikino neįgalumą nepagrįstai, iš 50% nedarbingumo, tapau 100% ,,Darbingas"
5 Karolina Uld... Svarbu padėti siekti tikslų žmonėms su negalia ir mažimti jų atsikirtį ir integruoti į darbo rinką, skatinant jų gebėjimus.
6 adolfina Bla... tiesa, kad neįgalieji prisimenami tik prieš rinkimus
7 Janina Sta... Kad turintieji negalią nebūtų metami iš darbo kaip atsitiko Rokiškio socialinės paramos centre ir nereikėtų bylinėtis teisme.
8 Sigita Bui... Būtų gerai kad valdžia nepamirštų neįgaliųjų.
9 Aldona Pet... Nelikime abejingi! Rytoj palaikymo gali prireikti jums
10 Rimantas Kny... Visi klausimai apie neįgaliuosius būtų sprendžiami tik su neįgaliaisiais arba jų atstovais.

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!