Vaikų reabilitacijos naikinimui Vilniaus mieste - ne!

Baigėsi 2014-ieji - vaikų sveikatos metai. Ar su jais baigėsi ir rūpinimasis vaikų sveikata? 2015.01.29 d. viešai paskelbta, kad naikinamas sanatorijos “Pušyno kelias” vaikų reabilitacijos skyrius (http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=67033966, http://www.ekspertai.eu/po-prezidentes-ispejimo-ministre-rsalaseviciute-nusprende-atliktikosmetini-perstumdyma82594/.
Mes, žemiau pasirašiusieji, griežtai pasisakome prieš bet kokius politinius sprendimus, sandorius ar veiksmus vaikų sveikatos, gydymo galimybių sąskaita. Todėl reikalaujame, kad nebūtų naikinamas vienintelis Vilniaus regione vaikų reabilitacijos centras, esantis sostinės Baltupių rajone, Pušyno kelias 27.

# Vardas Komentaras
1 Česlovas
Tokius centrus reikia tobulinti ir teisinga kryptimi vystyti.
2 Elžbieta
Vaikams reikalinga reabilitacijos vieta Vilniuje, nes visgi sanatorija pačiam Vilniuje, ne kiekviena įeima gali lankyti sunkiai sergantį vaiką kitame mieste, geros sąlygos, kad jie būtų sveikesni
3 Halina
vaiku reabilitacijos naikinimui Vikniaus nieste NE
4 Nina
Balsuok - nebalsuok anksčiau ar vėliau panaikins. Labai jau brangus žemes sklypelis. O kas liečia neįgalus vaikučius.... Tie kure sprendžia savo vaikus gydo už Lietuvos ribų.
5 Alina
Vaikų reabilitacijos naikinimui Vilniaus mieste - ne!:
6 Renata
Manau, kad Vilniuje jis butinas, o ypac musu maziesiems.
7 Birutė
taip...galo nematyti savanaudiškiems valdžios užmojams
8 Konstancija
vaikai neturi kentėti dėl valstybės kvailo nesugebėjimo tinkamai panaudoti lėšas.
9 Simonas
Reabilitacija svarbus dakykas vaiko grįžime į socialinį gyvenimą
10 Vaida
Pušyno kelias labai gera sanatorija ir vaikų darželis teikiantis kokybiškas ir naudingaspaslaugas
11 Aušra
Lietuvoje dažnai nukenčia vaikai turtingų suaugusiųjų dėka.
12 Jurgita
vaikų reabilitacijos naikinimui Vilniaus mieste NE
13 Asta
Ten ruošiamasi perkelti Vaikų Raidos centrą, bet nuo to nebus geriau nei Pušyno keliui nei Vaikų Raidos centrui, į kurį tėveliams kartais reikia važinėti kas dieną ir kuris yra patogioje vietoje!
14 Ramunė
Noriu , kad vaikų reabilitacijos skyrius išliktų. išliktų.
15 A.
nesuprantu nesamone kazkokia. Juk sveikata tai svarbiausia kas tik gali buti ypac vaiku sveikata ir tiem kas sugalvojo naikint vaiku rebilitacija patiem butu neprosali i kokia klinika atsiguti .
16 Svajonė
vaikai privalo gauti tinkamas medicinines paslaugas. gana tyčiotis iš tėvų ir vaikų
17 Liuda
Vaikai- mūsų ateitis, Lietuvos rytojus. Kokį rytojų JŪS matote?
18 Renata
Esu pieš naikinima vienintelio Vilniaus regione vaikų reabilitacijos centro
19 Rita
Palikit prašau sanatoriją neįgalių vaikų gydimui
20 Katažina
man rūpi. Vienintelis rebilitacijos skyrius Vilniuje. Kaip galima?
21 Vika
Vilniuje "Pusyno kelias" yra viena is retesniu gydymo istaigu vaikams, kur dirba nuostabus, kompetetingi savo sriciu profesionalai. Tokias istaigas reikia tausoti, branginti ir ikurti kuo daugiau,
22 Violeta
Užuot tik kalbėjus, kaip rūpi vaikų sveikata, laikas veiksmais tai įrodyti.
23 Jurga
Gydėmės su savo dukra, Vilnius didelis, o turime tik vieną sanatoriją...ir tą norima uždaryti...
24 Teresė
Nepamirškime, kad vaikais reikia rūpintis. Palikime galimybę stiprinti vaikų sveikatą.
25 Stanislava
Nežinome argumentų, kodėl kyla grėsmė šiam skyriui. Esu buvusi čia su anūku, esu dėkinga už reabilitacijos procedūras ir aptarnavimo kokybę.
26 Urte
Butu absurdisa uzdaryti tokia gera sanatorija tokioj puikioj vietoj.
27 Dangira
Susimildami, valdininkai, ateikite kažkada į protą pagaliau :(
28 Regina
vaikučiai turi turėti kuo daugiau sveikatinimo įstaigų
29 Tatjana
Vaikų reabilitacijos naikinimui Vilniaus mieste - ne!
30 I.
TIK tai NE NE NE, vaiku reabilitacijos naikinimui!

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.