Vietos traukos lenktynėms ( dragams)

463 PARAŠAI

Kategorija:

Pastebėjome, kad Šiaulių patrauklumas jaunam žmogui vis labiau menksta. Esame susirūpinę, kad ši padėtis padidins migraciją į didesnius miestus bei užsienio valstybes. Suprasdami, kad ilgainiui tai ims kenkti miesto investiciniam patrauklumui. Kreipiamės į Šiaulių miesto savivaldybę prašydami, kad būtų sudarytos sąlygos vykdyti traukos lenktynes (dragus) Zokniuose. Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu nenaudojamas atsarginis pakilimo takas yra pakankamai nutolęs nuo visų nacionaliniam saugumui svarbių objektų bei nuolankiai išreiškiame norą bendradarbiauti su NATO kariškiais. Konstatuojame, kad sąlygų sudarymas, kurį suvokiame kaip vietos renginių organizavimui skyrimą, leis Šiaulių miestą padaryti patrauklesnį jauniems žmonėms, padidins saugumą gatvėse, sukurs prielaidas jaunimo užimtumui mieste skatinti. Šiuo metu iniciatyvus Šiaulių jaunimas yra pasirengęs spręsti šią problemą savo jėgomis, bet lenktynėms reikia vietos.

# Vardas Komentaras
1 R.Noreika
tikrai manau butu verta nes , jaunimui nebera ka veikti siauliuose apart visu tu klubu katruose prisigeria ir eina girti mieste prisidarydami problemu. nu ir t.t.
2 Dovydas
sumazes gatvese ereliu nes bus kur išsilieti savo sugebejimamas
3 Valdas
Jai jau mes NATO ,tai manau ,kad sis laiko praleidimas butu idomus ne tik ivairaus amziaus grupems ,bet ir patiems NATO kariams
4 marius
reikia vietos atsipalaiduot ir gerai praleisti laika :)
5 Linas
Įvažiuojant į dragų teritorija rinkti mokestį. Vykstant dragams galėtų budeti specialiosios tarnybos.
6 Viktoras
Super. Pagaliau pasiryžo žmonės pradėti tokia veiklą.
7 Martynas
Šiauliams reikia pramogu nes akropolis juodai nusibodes
8 audrius
Reikalinga,nes penktadienio vakara subaziuosavo visas siauliu ir aplinkiniu miestu jaunimas,jei renkasi reiskias idomu :)
9 I.Kuprytė
Manau kad jaunimui labai reikai tokiu dragu, ir esu visomis jegomis už
10 Inesa
Atsižvelgus į jaunų žmonių norus, vietos traukos lenktynių reikia, su sąlyga, kad viskas vyks sklandžiai ir saugiai. Tokia veikla leis pagyvinti jaunų žmonių laiką, atitrauks nuo baudžiamųjų veiklų.
11 Enrika
mano nuomone si ideja yra labai gera, nes jaunimas tures veiklos
12 Domantas
Reikalingas šis dalykas, mažiau lakstys gatvėse :)
13 Donatas
Su sąlyga, kad bus sukurta saugi aplinka žiūrovams ir lenktyninkams.
14 Arturas
pritariu kad nenaudojamos kelio atkarpos galetu buti skirtos greicio pramogoms
15 Andrius
Kas be ko,uz. Jei nepadarys legaliu arba nors priziurimu dragu tai tikrai uzsimus nevienas... ir ras kur tokias pramogas pasidaryt patiems.
16 Aurimas
Būtina, kad nebūtų nepatenkintų piliečių dėl didelio greičio gatvėse, šiuo atvėju atitinka zokniai
17 Tomas
Tikrai reikia drago trasos ir griežtos kontrolės.
18 arnoldas
pritariu, skyrus sia vieta butu sukurta saugi, bet jaunima traukianti uzsijimti autosportu vieta.
19 Jsiaulietis
zokniai, arba J. Jablonskio gatve ties Siauliu arena, penktadieniais uzdaryt eisma juk ten ir taip retai aks vaziuoja..
20 Airidas
As pats esu auto mechanikas, studijuoju aukstiojo mokykloje ir laisvalaikiu ruosiu automobily sportui,. Kolkas lietuvoje vienintele vieta "palakstyti" yra Nemuno ziedas, taciau jis randasi kaune,l.
21 P.
Reikia. Mažiau lakūnų bus gatvėse, visą kurą išvarys kažkur toli nuo miesto.
22 Nerijus
uz. kazkur jaunimui reikia save realizuoti. ne vien klubai kabakai mustynes ir vandalizmas.
23 Ž.BANIULIS
Reikia šio užsiėmimo jaunimui, kurie domisi mašinomis ir šiuo sportu

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (131)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.