Vietos traukos lenktynėms ( dragams)

463 PARAŠAI

Kategorija:

Pastebėjome, kad Šiaulių patrauklumas jaunam žmogui vis labiau menksta. Esame susirūpinę, kad ši padėtis padidins migraciją į didesnius miestus bei užsienio valstybes. Suprasdami, kad ilgainiui tai ims kenkti miesto investiciniam patrauklumui. Kreipiamės į Šiaulių miesto savivaldybę prašydami, kad būtų sudarytos sąlygos vykdyti traukos lenktynes (dragus) Zokniuose. Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu nenaudojamas atsarginis pakilimo takas yra pakankamai nutolęs nuo visų nacionaliniam saugumui svarbių objektų bei nuolankiai išreiškiame norą bendradarbiauti su NATO kariškiais. Konstatuojame, kad sąlygų sudarymas, kurį suvokiame kaip vietos renginių organizavimui skyrimą, leis Šiaulių miestą padaryti patrauklesnį jauniems žmonėms, padidins saugumą gatvėse, sukurs prielaidas jaunimo užimtumui mieste skatinti. Šiuo metu iniciatyvus Šiaulių jaunimas yra pasirengęs spręsti šią problemą savo jėgomis, bet lenktynėms reikia vietos.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R.Noreika ... tikrai manau butu verta nes , jaunimui nebera ka veikti siauliuose apart visu tu klubu katruose prisigeria ir eina girti mieste prisidarydami problemu. nu ir t.t.
2 Dovydas s... sumazes gatvese ereliu nes bus kur išsilieti savo sugebejimamas
3 Valdas B... Jai jau mes NATO ,tai manau ,kad sis laiko praleidimas butu idomus ne tik ivairaus amziaus grupems ,bet ir patiems NATO kariams
4 marius p... reikia vietos atsipalaiduot ir gerai praleisti laika :)
5 Linas J... Įvažiuojant į dragų teritorija rinkti mokestį. Vykstant dragams galėtų budeti specialiosios tarnybos.
6 Viktoras J... Super. Pagaliau pasiryžo žmonės pradėti tokia veiklą.
7 Martynas P... Šiauliams reikia pramogu nes akropolis juodai nusibodes
8 audrius ... Reikalinga,nes penktadienio vakara subaziuosavo visas siauliu ir aplinkiniu miestu jaunimas,jei renkasi reiskias idomu :)
9 I.Kuprytė ... Manau kad jaunimui labai reikai tokiu dragu, ir esu visomis jegomis už
10 Inesa L... Atsižvelgus į jaunų žmonių norus, vietos traukos lenktynių reikia, su sąlyga, kad viskas vyks sklandžiai ir saugiai. Tokia veikla leis pagyvinti jaunų žmonių laiką, atitrauks nuo baudžiamųjų veiklų.
11 Enrika M... mano nuomone si ideja yra labai gera, nes jaunimas tures veiklos
12 Domantas ... Reikalingas šis dalykas, mažiau lakstys gatvėse :)
13 Donatas K... Su sąlyga, kad bus sukurta saugi aplinka žiūrovams ir lenktyninkams.
14 Arturas B... pritariu kad nenaudojamos kelio atkarpos galetu buti skirtos greicio pramogoms
15 Andrius B... Kas be ko,uz. Jei nepadarys legaliu arba nors priziurimu dragu tai tikrai uzsimus nevienas... ir ras kur tokias pramogas pasidaryt patiems.
16 Aurimas K... Būtina, kad nebūtų nepatenkintų piliečių dėl didelio greičio gatvėse, šiuo atvėju atitinka zokniai
17 Tomas V... Tikrai reikia drago trasos ir griežtos kontrolės.
18 arnoldas k... pritariu, skyrus sia vieta butu sukurta saugi, bet jaunima traukianti uzsijimti autosportu vieta.
19 Jsiaulietis ... zokniai, arba J. Jablonskio gatve ties Siauliu arena, penktadieniais uzdaryt eisma juk ten ir taip retai aks vaziuoja..
20 Airidas V... As pats esu auto mechanikas, studijuoju aukstiojo mokykloje ir laisvalaikiu ruosiu automobily sportui,. Kolkas lietuvoje vienintele vieta "palakstyti" yra Nemuno ziedas, taciau jis randasi kaune,l.
21 P. A... Reikia. Mažiau lakūnų bus gatvėse, visą kurą išvarys kažkur toli nuo miesto.
22 Nerijus P... uz. kazkur jaunimui reikia save realizuoti. ne vien klubai kabakai mustynes ir vandalizmas.
23 Ž.BANIULIS ... Reikia šio užsiėmimo jaunimui, kurie domisi mašinomis ir šiuo sportu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!