Sustabdykime Valdemaro diskriminaciją

29 PARAŠAI

Adresuota: Islandijos gatvė
Kategorija:

Kreipimasis į Vilniaus naktinių klubų savininkus ir apsaugos darbuotojus:

Gerbiami Opium, Lofto ir kt. klubų savininkai,

Prašom mūsų draugą, Valdemarą (Weepee) įleisti į Jūsų patalpas ir leisti žmogui pasilinksminti nors vieną kartą. Apie Jūsų šaunią atmosferą, smagias linksmybes iki pat paryčių ir čia pat besirenkančias dailes pupytes mūsų draugas Valdemaras yra girdėjęs tik iš žmonių pasakojimų, nuogirdų ir draugų, kuriuo įleido, o jo ne.

Patikiname, kad Valdemaras nėra marozas ir jokių šunybių neprikrės.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gediminas B... Nesvarbu, kad jis atrodo kaip lenkas, bet tai negali būti priežastis riboti žmogaus laisvę ir norą šauniai praleisti laiką žavių katičiu apsuptyje.
2 Kšištof S... Jis yra tikrai šaunus baxuras (dar ir prie muzikos ir DJ'u)
3 Sarunas S... kiek gi galima neileisti? Toks talentas tas Valdemaras ;)
4 Vitalikas ... Aš manau, kad Valdemaras turi teisę pasilinksminti su dailiomis pupytėmis.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!