Pinigų Išmetimas Į Balą!

2 PARAŠAI

Adresuota: Nesvarbu
Kategorija:

Gaila, bet neišklausius 12 klasių kurso nėra galimybės laikyti egzaminų!

Ko gero visi mokiniai yra girdėję, kaip mokytojai, tėvai ir t.t. sako,
kad vieni žmonės, gali išmokti ta patį greičiau, nei kiti... Manau tai
yra akivaizdus faktas... Geriausias pavyzdys: anglų kalbos žodžiai...
Mokytojai dažnai paklausia, kiek laiko mokeisi., laiko skirtumas būna
didžiulis, o rezultatas vienodas...

Taip išeina, kad dabartinei švietimo sistemai nesvarbu, kaip greitai
tu gebi pasisavinti informaciją... Galbūt ir gerai, nes taip į
visuomenę - diegiame lygybę. Mokyklom taip pat tai naudinga, gauna
krepšelius.... Bet jeigu būtų tvarkinga švietimo sistema, sutaupytumėm
daug pinigų ir laiko! Svarbiausia, turėtume daug jaunos,
išsilavinusios darbo jėgos!

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!