Pries prailgintus mokslo metus

156 PARAŠAI

Kategorija:

Prieš prailgintos mokslo metus.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Arnas Mit... Ilgesniems mokslo metams- ne! Jei norite, jog mokiniai nesirgtų depresija, tai Ilgesniems mokslo metams- ne!
2 Milda Ker... Lietuva yra viena pirmaujančių valstybių Europoje išsilavinimo atžvilgiu. Dirbame tikrai intensyviai, tad nusipelnome normalaus vasaros poilsio.
3 Agnė G.... Lietuvoje iki šiol buvo vienos geriausių salygų moksleiviams mokytis. Ir tikrai nemanau, kad mokslo metų prailginimas pagerins situaciją.
4 Armanta Mat... Nemanau, kad prailginti mokslo metus yra gera idėja, nes savaitė ar dvi nepagerins mokslo žinių lygio, o tuo labiau vasaros metu, pamokose nebus įmanoma išsėdėti.
5 Martynas Kal... padarykit nornalias salygas mokytis jei nori kad mes mokiniai sedetume prie +30°C sunpilnai atidarytais langais ir skersveju tai turetu buti irengti kondecionieriai ir pamokos ne ilgiau nei 35min
6 Jolita Kru... jei jau tikrai reikėtų ilginti, tai geriau papildomų atostogų, bet tik ne vasaros sąskaita
7 E.Kerevičiūtė ... Vasarą tikrai mažai mokinių eis į mokyklą, prastės mokslai.
8 Laurynas Plo... Aš manau, kad reikia ne prailginti mokslo o metus, o geriau peržiūrėti mokymosi programas ir atmesti tai kas visai nereikalinga.
9 Aušrinė Jar... Dėl didelio krūvio vaikai išvargę, manau reikalingos ilgesnės atostogos
10 Vaiva Vaš... Prieš priimdami tokį įstatymą, tegu mokyklose ideda vedinimo prietaisus, kad vaikai nenušustu besėdėdami pamokose. Wtf kas per žmonės kad tokį š. sugalvoja?
11 V. G.... Ministrą už tokio įstatymo išleidimą reikėtų pratęstų mokslo metų dienas įtaisyti pasidarbuoti mokykloje, kuri pastatyta kabinetų langais į pietus. Ir dirbti ne bet kur, o trečiame viršutiniame aukšte
12 Laura But... Niekas nenori prailgintų moklso metų.Ir taip , neturim visą savaitę ką veikt mokykloj, nes pabaigiam kursą, tai ką, dar prisidės savaitė to?? Nesąmonė visiška.Ir taip pamokų po 9 būna.B
13 Klaudija Fre... ir taip iš mūsų viską atimat, bent jau vasarą, palikit :-)))))(
14 Gediminas Užu... Prieštarauju, kad prailgintų mokslo metus, nes ir taip mokiniai turi gan mažai atostogų !
15 Laura Rut... Pasirašau prieš prailgintus mokslo metus, nes manau, kad tai neduos jokios naudos...
16 Saule Bij... Jau geriau kiekviena dien i mokykla eiti po 7pamokas negu vasara
17 Laura Čer... Panaikinkite tas kvailas pratybas ir nereikės prailginti mokslo metų. Krūviai ir taip mokiniams per daug dideli...
18 Kornelija Gri... ar į tėvų ir mokytojų nuomonę atsižvelgta? Apklausa buvo, o kur jos rezultatai?
19 I.Kontvainiene ... Manau musu mokiniai ir taip apkrauti mokslais,be to ziurima i uzsieni,bet niekas neziuri,kad ten atostogu daug daugiau:)
20 Rasa Mat... tikra nesąmonė sugalvota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!