Už naujas žaidimų aikšteles Kėdainiuose

266 PARAŠAI

  • O.V
  • nuo 2015-03-19
  • iki 2015-12-31
Kategorija:

Tam, kad miesto valdžia ne tik gražiai kalbėtų, bet ir realiai pradėtų kažką daryti dėl vaikų siūlau rinkti mamų/ tečių / senelių ir močiučių ir šiaip neabejingų žmonių parašus tam, kad galų gale mieste atsirastų šiuolaikiškos žaidimų aikšelės tiek mažesniems, tiek paaugusiems vaikučiams. Gal miesto valdžia nežino, nenori žinoti, nesidomi , o gal žino, bet popieriukai guli kokios tetutės stalčiuje, kad yra tam tikri europiniai projektai pagal kuriuos galima gauti lėšų miesto infrastruktūrai gerinti? Kaip antai pries kelis metus Jonava pasinaudojo europiniais pinigais ir įrengė naujas žaidimų aikšteles ir dar daugelis kitų miestų. Kodėl negali padaryti bent po aikštelę kiekviename mikrorajone? Tiek mamų šiltuoju sezonu ateina prie Sodros esančio fontano, žolės pilna, kodėl negali įrebgti ten aikšteles? Miesto parke? Prie buvusios Ramybės įrengė fontanus, suoliukus, o ką ten veikti su vaikais? Žinant, kad lėšos panaudojamos ir ne pagal paskirtį siūlau su parašais kreiptis į miesto valdžią ir tegul pradeda dirbti tautos išrinktieji. Aš už naujas žaidimų aikšteles, o Jūs?

# Vardas Komentaras
1 Virginijus
Marijampole sekmingai naudojasi euripiniais pinigais irengiant zaidimu aiksteles.
2 Tomas
Tegu musu valdzia nuvyksta i jonava paziuret kaip viskas tvarkoma ir irenginejamos aiksteles vaikams,net malonu buti.
3 Ingrida
Daug vaikučių gyvena ir miesteliuose, nepamirškim ir jų...
4 Vaida
Šauni idėja, labai reikalingos vaikų žaidimų aikštelės
5 loreta
už naujas žaidimų aikšteles Kėdainiuose Basanavičiaus rajone
6 S.
aš taip pat už naujas žaidimų aikšteles, tam kad vaikai turėtų užsiemimą ,o ne iš neturėjimo ką veikti imtųsi blogų darbų :)
7 Ingrida
Kazkas panasaus yra parke,prie IKI,geguciu g.jei neklistu. zinoma tokiu reikia kuo daugiau!
8 jelena
pas mus isvis setos-vilainiose,toks grazus parkas,o vaikam jokio uzimtumo ner
9 Žydrė
Liepų alėja visai skursta be žaidimų vietos, o turim toki gražų mišką, parką kodėl neišnaudoti vaikams pažaisti. Bet perdaug susirūpinę oligarchai savo kišenėm.
10 Elena
uzimtumo mieste vaikams ir paaugliams truksta isties.Prie Ausros mokyklos daugiabucio teritorijoj ta statybu lauza sutvarkytu, siuksliu kalnai, puiki vieta nusikalstamai veikai.
11 Edvinas
Tarp Respublikos 8a ir 12 namų aikštele dalintųsi net 4 namai.
12 Elijus
įrengti naujas žaidimų aikšteles. pvz.:priešais j.basanavičiaus 106namą,kur tos aikštelės reikalingos vaikams 2-juose kiemuose.
13 Raminta
miesto centre ypatingai trūksta vaikų žaidimų aikštelės!
14 Giedre
Tikrai, labai jau uzmirstas parkelis priesais autobusu stoti, suoliukai sulauzyti, nors renkasi ko gero daugiausiai vaiku ir senoliu
15 E.Staniulienė
tikrai už žaidimų aikšteles, šalia kurių būtų ir suoliukai mamoms
16 Daina
Tuščia aikštelė prieš Basanavičiaus g.118 namą. Smagu būtų jei ten kažką vaikams įrengtų.
17 Indrė
Pasirašau tik už tam tikrus peticijoje numatytus teiginius. Už faktą, kad Kėdainių mieste būtų įrengtą daugiau naujų vaikų žaidimų aikštelių.
18 L.Karulaitiene
Prasau aiksteles Mindaugo g,salia vadinamu "rampu" manau tikrai imanoma supynes,smelio deze ar bent suoliukus padaryti!
19 Kristina
labai truksta zaidimu aiksteliu, ypatingai kiemuose
20 E.Kavalskyte
zaidimu aiksteles butinos, nes dabar vaikams nera visiskai jokios veiklos, tik tusti parkai su baigianciais isgriuti suoliukais. Pritariu jog prie giraites labai reikia aiksteles vaikam pazaisti
21 Martyna
grįžusi iš užsienio išsigandau pamačiusi, tokias žaidimų aikštelės, baisu!!!! kas gali sugalvoti statyti vaikų žaidimų aikštelės tiesiai ant žolės,juk kai prilyja aplink vien balos ir purvai!!
22 Živilė
Reikia aikštelės Basanavičiaus gatvėje prie Giraitės ar bent parkelyje prie stoties