Julius Kvedaras ir Stasys Stankus privalo trauktis

657 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos futbolą uzurpavę asmenys, Julius Kvedaras ir Stasys Stankus privalo trauktis iš Lietuvos futbolo federacijos nedelsiant. Šie asmenys jau sugriovė futbolą bei patys neteisėtai pralobo iš jo. Privaloma rengti naujus skaidrius LFF federacijos vadų rinkimus bei išrinkti naują kompetentingą nacionalinės komandos vyr. trenerį, kuris nebūtų tampomas už virvučių ir užtikrintų, kad rinktinėje žaistų geriausi šalies futbolininkai.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Karolis A... tikrai taip, Lietuvoje del siu asmenu futbolas neegzistuoja
2 Danas T... Šie du žmonės, mano manymu griauna LT futbolą. Jeigu šie du žmonės yra padarę, ką nors gero futbolui, tegul pateikia skaičius, faktus ir kitokius įrodymus, jog prie jų futbolas suklestėjo.
3 D.Bielevičiūtė ... Pagaliau. Apginkime legendinį “Žalgirio” stadioną http://www.peticijos.com/
4 M. S... Nebesąmonės jau darosi. Pralaimėti prieš Maltą, tai viršūnė viskam.
5 Donatas S... Manau, kad tokia situacija netenkina visu: futbolininku, aistruoliu ir visu futbolo megeju
6 Domas K... Verciam lauk ta Kvedara, korumpuota, pinigus plaunanti bachura!
7 Arnas G... Atejo laikas vagims trauktis ir uzleist vieta futbola mylintiems ir suprantantiems zmonems.
8 Audrius J... Gėda dėl tokio LFF elgesio. Turbūt visi sutiks, kad daugiau taip tęstis nebegali. Lietuva myli futbolą, tačiau dabartinei LFF vadovybei, tai nė motais. Labai liūdna dėl tokio požiūrio...
9 Gintas B... Tikėkimės pagaliau pavyks iškrapštyt juos iš ten
10 Ramūnas ... "Tebūnie, LFF prezidentu Agness Landau. Svarbu, kad ne tas, kuris yra dabar" M.Mikutavičius
11 Bronius B... Kvedarui ir Stankui - medinį pimpalą už nuopelnus
12 M.P. ... Kiek galima kentėti tokią Lietuvos futbolo degradaciją? Jei Blatteris galėjo pasitraukti , šitie tuo labiau privalo.
13 Justinas Č... Mums nereikia lietuviško Blatterio, kam svarbi Lietuvos futbolo ateitis nelikite abejingi...
14 Paulius J... Lietuva ir taip neturi daig gero lygio futbolininku ir dar tai nesurenka paciu geriausiu, tai butina keisti norint pasiekti geresniu rezultatu!
15 Gytis s... uzkniso tyciotis is Lietuvos futbolo. Kiek gi galima.
16 Arvydas K... kuo greičiau apsivalysim, tuo greičiau kažkas pasikeis, nes jau žemiau nėra kur krist, nei esam dabar!
17 Arturas S... Bachuram vieta ne LFF, o tokiems asmenims skirtose istaigose.
18 E.Rimskis ... Reikia LFF apvalyti nuo korumpuotu ir nesuinterisuotu kelti lietuvos futbolo lygi zmoniu. Padorus zmones jau butu patys atsistatydine is uzimamu postu!
19 Mindaugas A... Pralobimą dar reikia įrodyti teismuose, bet trauktis reikia vien dėl blogų rezultatų
20 Paulius B... Kiek tai gali tęstis ? jie nieko nedaro Lietuvos labui, sistema neveikia ir niekas nesistengia, kad veiktu.Reikia permainų
21 Žilvinas G... Baigiam pramušti dugną. Reikia atsinaujinti iš pagrindų
22 Marius B... Kiek galima tyčiotis iš Lietuvos futbolo visuomenės ką, p. J. Kvedarai?
23 Irmantas B... Tyčiojamsi iš futbolo visuomenės-reikia permainų

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!