Kviečiame išsakyti savo nuomonę dėl riedlenčių („skate“) parko įrengimo Kaišiadorių mieste vietos

103 PARAŠAI

Kategorija:

Šiuo metu svarstomos vietos:

1. Prie prekybos centro „Iki“ (Gedimino g. ir Paukštininkų g. sankryžoje)
2. Prie Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos
3. Prie Girelės II tvenkinio
4. Tarp Gedimino g. 121 ir Gedimino g. 123 namų
5. Prie A. Brazausko parko
6. Prie Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos
7. Gedimino g. (netoli Kaišiadorių miesto ir rajono tremtinių bei politinių kalinių, žuvusių tremtyje ir lageriuose, paminklo)

Išsamesnę informaciją apie riedlenčių („skate“) parko įrengimo vietą rasite Savivaldybės interneto svetainėje [url=http://www.kaisiadorys.lt/go.php/lit/Vyks_viesas_planuojamu_igyvendinti_proje/1779]http://www.kaisiadorys.lt/go.php/lit/Vyks_viesas_planuojamu_igyvendinti_proje/1779[/url] ir „Facebook“ profilyje.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Egidijus B... Papildomai prie tvenkinio pritrauktumėm daugiau svečių iš kitų miestų. Tinklinio aikštelė traukia jau dabar.
2 Rolandas K... Geriausia vieta jaunimui turbūt būtų variantas nr 1, bet tuomet visiškai "numirs" miesto dalis arčiau geležinkelio.
3 Viktoras P... Skate parko vieta turėtų būti parenkama kompleksiškai, kuriant bendrą jaunimo erdvė
4 Miglė P... Pagaliau projektas atgaivintas. Darykit betkur, kad tik būtų pagaliau

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!