Neleiskime sunaikinti Žalgirio" stadiono. Privalome legendą išsaugoti ateities kartoms

Mes, Lietuvos futbolo gerbėjai, Lietuvos Respublikos piliečiai, esame pasipiktinę dėl ketinimo sunaikinti "Žalgirio" stadioną. Kodėl, nusikalstamai, nebeliko reikalavimo minimame sklype išsaugoti stadioną?! Kas leido keisti paskirtį ?!
ŽALGIRIS - tai musų istorijos dalis, kurią privalome išsaugoti. Vilniaus “Žalgirio” stadionas buvo Lietuvos pasididžiavimas ir tarybiniais laikais ir pirmais nepriklausomybės metais. Tai vienas iš nepriklausomybės šauklių, dauguma patriotinių judėjimų vienaip ar kitaip būdavo persipynę su futbolu. Čia prasidėjo „dainuojamoji revoliucija“, padėjusi Lietuvai atgauti nepriklausomybę. Kiek daug gražių futbolo kovų ir pergalių jis matė, kiek gražių dainų švenčių.
Deja Lietuvoje, nėra valstybinio požiūrio į stadionus, vis kuriami projektai ir tik plaunami mokesčių mokėtojų pinigai, o ne rimtai statoma. Kiek sukišta i tuos griaučius, kur prie Akropolio, pilnai būtų užtekę renovuoti "Žalgirio" stadioną. 100 milijonų litų iš kurių 60 milijonų, kaip nustatė Valstybės kontrolė, dingo nežinia kur. Kodėl kažkokie laikinai į valdžią pasodinti biurokratai turi įgaliojimus savavališkai parceliuoti visuomeninės paskirties objektus, neatsiklausus visuomenės sutikimo? Kodėl lengva ranka dovanoja “vargšams” legendinį "Žalgirio" stadioną, kad jį sunaikintų?!
Nuo "Žalgirio" naikinimo prasidėjo ir Lietuvos futbolo naikinimas ir toliau tęsiasi. Nelieka dvasios, nelieka nieko švento, garbingo ...
Kaip negėda, kad esam vieninteliai Europoje neturintys normalaus stadiono. Kiek gali iš mūsų šaipytis kitos šalys. Kokį įvaizdį kuriame apie Lietuvą.

Čia stadiono vieta, gera aura, šlovinga istorija, čia buvo mūsų mylimas "Žalgirio" stadionas ir privalo likti, o namams, biurams užteks vietos ir kitose Vilniaus vietose.

Todėl mes, pasirašiusieji raginame visus susitelkti ir ne griauti, o atstatyti brangų "Žalgirio" stadioną.
Linkim, kad dievas apšviestų jūsų protą ir širdį. Ir tikime, kad "Žalgirio" stadionas gyvuos per amžius.

# Vardas Komentaras
1 Tomas
Neleiskime išnykti tam, kas vienijo bei džiugino praeities kartas!
2 Vitalijus
Na kiek dar galima į centrą kišti "kartonkes"? Sankryžos nepravažiuojamos o valdžia vis laimina Avulio ir Ko projektus
3 l.
jokiu kitu statybu..prdet sodint visokio plauko vystytojus
4 Rimantas
"Žalgirio" stadioną būtina palaipsniui rekonstruoti, o ne griauti. Geresnę vietą Dainų šventėms, svarbioms futbolo rungtynėms, lengvosios atletikos varžyboms sunku įsivaizduoti. Privalome išsaugoti.
5 Arnas
Lankau futbolą septintus metus, man tai labai svarbu. Myliu futbolą ir nenoriu, kad jis būtų naikinamas tokiais būdais
6 Marius
Labai liūdna dėl tokio valdžios požiūrio į futbolą..
7 Mindaugas
Už stadijono išsaugojimą! Griauti visą laiką lengviau nei atstatyti.
8 I.Rutkausk
Nesąmones darot, reikia išlaikyti tokius pastatus, o ne statyti komercinius šudelius.
9 M.stašys
lietuvos istorini pastata nugriauti ??? Jus gal juokajate. gal geriau pradekime galvoti apie nedabaigtus , namus, stadionus , kurie veltui stovi ir daryti kazka su jeis. O prisimina palikime.
10 Deividas
Nenaikinkim lietuvoje futbolo nes ir taip lietuva zemai yra futbolo atzvilgiu geriau ji sutvarkykime kad vaikai galetu augti ir mokinti juos kad gerai zaistu ir zzinoma rinktines karta.
11 Karolis
Kaip didžiulis stadionas, gal ir nereikalingas, bet daugiabučiai ir verslo centrai netūrėtų čia dominuoti. Reprezentatyvus sporto centras tiktų NMC, ne tik šeškinei ar stoties rajonui
12 Nerijus
Stodionuose reikia zaisti futbola, o senuose stadionuose reikia remonto ir tuomet vel zaisti futbola. Butus pastatyt labai lengva, o stadionai kyla daug sudetingiau.
13 R.Petkevičius
Viena yra griauti priespaudos simbolius, visai kas kita griauti tai, kas priespaudos metu simbolizavo laisvę
14 Gediminas
Žalgirio stadioną reikia būtinai paskelbti kuktūros paveldo objektu(nes jis toks ir yra) kad jokie pasipiniguoti bet kokia kaina siekiantys smikiai nekistu nagu!
15 Dainius
Stadijonas turi likti - Paveldas . ARBA TEGU ATSTATO TOKYPAT
16 J.P
Lietuvoje turime ir taip mazai futbolo stadionu, o ypac Vilniuje. negalima nugriauti to, kad turi tokia legenda, atminina.
17 Donatas
Toks jausmas kad lietuviams nieko svento nera. Nieko nesugeba issaugoti tik numartinti ir nugriauti. Pajuoka tas LFF stadionas su dirbtine zole ir vos keliais tukstanciais vietu
18 gediminas
zalgirio stadionas turi buti is stoveti daug metu!!
19 Laura
Juk tai vienas garsiausių futbolo Lietuvos stadionų!! Turime tai palikti, o ne leisti pastatams kilti! Nejaugi trūksta vietos??!
20 L.
Tai Lietuvos futbolo šventovė. Viskas tuo ir pasakyta
21 Arnoldas
Negalima griauti sakau negalima! Nors aš gimiau ir gyvenu Marijampolėje bet negalima!
22 L.Bartusevicius
Neleiskime futbolui numirti. Mes esame sportiška tauta su dideliu noru laimėti. Puoselėkime tradicijas, auginkime jaunimą ir parodykime kitoms tautoms, kad mes galime būti pagarbos verti priešininkai.
23 Lukas
reikia statyti, o ne griauti. komerciją į šalį!
24 Vytautas
stadionas privalo išlikti futbolui, jaunoms kartoms, tai mūsų visų istorija ir jos naikinti negalima
25 Gabrielė
Mano tėtė kadaise šiame stadione žaidė ir šis stadionas tiek jam, tiek man, tiek daugeliui Vilniečių kelia sentimentus.
26 Albinas
Žalgirio stadionas dalis mūsų Tautos istorija,kai futbolas buvo daugiau nei sportas.
27 Eduardas
stadiono nakinimui NE ,restoracijai ir atnaujinimui taip.
28 Šarūnas
be visa ko, dar ir puiki strateginė vieta atvykti stebėti vartžybas ir kitus renginius
29 D.Narkunas
kaip galima vietoje zalgirio stadiono statyti daugiabucius namus? taip ta teritorija turi buti sutvarkyta bet ne stadiono kaina, o butent ji ir renovuojant..
30 L.Kulvinskaja
Aš galvoju kad,stodijonas turi likt savo vietose, nes šytas stadijonas daug reiškia tems žmonems kurie miegsta,žaidžia futbolo

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.