Dėl nuolatinio elektros tiekimo dingimo Trakų rajone

0 PARAŠAI

Adresuota: AB Lesto
Kategorija:

Trakų raj. Valų, Stirnių, Vosyliukų ir aplinkinių kaimų gyventojai nuolatos skundžiasi laikas nuo laiko dingstančia elektra. Taip jau gyvename nežinioje kone 8 metus. Kilus didesniam vejui, griaudžiant, kylant didesniems vėjo gusiams. Per 2008-2015 metų laikotarpį, elektra vidutiniškai dingdavo 12 kartų į metus (2013 m. vasaros laikotarpiu - 14 kartų). Ankščiau jau kreipėmes į tuometinę AB Rytų skirstomieji tinklai vadovybę, vėliau į AB Lesto, tačiau pagerėjimo nematyti iki šiol. Štai pastarąjį mėnesį elektra buvo dingusi 2 kartus. Nuolatiniai "Atsiprašome už nepatogumus" tikrai neatstoja tų trūkumų, su kuriais mes visi susiduriame.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (263)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...