Dėl gyvūnų prieglaudos "Šiaulių letenėlė" veiklos sustabdymo

12 823 PARAŠAI

Kategorija:

Šiaulių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai nurodė, kad iki spalio vidurio gyvūnų prieglauda "Šiaulių letenėlė" privalo apleisti patalpas. Šiaulių rajono savivaldybė nelinkusi šiam bendram reikalui ieškoti patalpų. Prieglaudoje šiuo metu yra 30 šunų ir 40 kačių. Didesnė gyvūnų dalis yra senyvo amžiaus arba turintys rimtų sveikatos problemų, todėl surasti jiems naujus namus praktiškai galimybės nulinės. Nesuradus namų iki spalio 15 d. 70-čiai gyvūnų gresia eutanazija (mirtis). Ar visi šie gyvūnai buvo išgelbėti iš Gruzdžių karantinavimo tarnybos, gatvių, kaimų, sodybų tam, kad juos nužudyti? Norėtume pažymėti, kad visas gerbūvis, patalpos, maistas ir kitos gyvūnams išgyventi reikalingos priemonės buvo suaukotos Šiauliečių, Šiaulių rajono ir kitų Lietuvos miestų gyventojų bei organizacijų. Todėl prašome Šiaulių mero imtis atitinkamų veiksmų ir padėti gyvūnų gelbėjimo organizacijai "Šiaulių letenėlė" surasti patalpas ir žemės plotą išgelbėtiems gyvūnams, kuriems už mėnesio gresia eutanazija.[b]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aida D... Pagal Europos konvenciją negalima beprasmiškai žudyti be priežasties gyvūnus. Visur parsidavę valdantieji...
2 Silva s... Žmonės ne bukit be širdžiai ! Visas pasaulis turi gyvūnėliams laikinus namus .dirba vet gydytojai .o mes ką?
3 Evelina K... Prašau pagalvoti apie gyvūnėlių likimą, jų nemigdyti, surasti nors minimaliausias patalpas
4 Jolanta S... Reikia kuo daugiau tokiu vietu. Leiskit gyvunams tureti nors tokius namus
5 Igor S... Bukime humaniški. Valdžia, skirkite gyvūnams patalpas
6 Živilė B... Gūvynai nekalti, kad atėjo į šį pasaulį. Bet Tu gali nuspręsti ar jiems gyventi
7 Mantas Š... negalima taip su gyvuneliais, leiskit isdalinti arba daugiau laiko
8 Albina K... Kam suteikti gyvunams namus ir paskuj juos vel atimti? Iki kur ritas zmones kazkoks gyvuliskas elgesys
9 Irena N... Palikim gyvūnus gyventi - prieglaudos uždarymas nėra išeitis
10 Ingrida.K ... baisu...kaip yra skriaudziami bejegiai gyvuneliai...
11 Simona Š... Nemigdykit!!! Isivaizduokit, jei butumet vietoj gyvunu ir jus migdytu, ar taip noretumet??
12 Aldona M... Negalima žudyti bejėgių gyvūnų ar mesti juos lauk. GĖDA MERAS
13 Rita B... Labai prašom nemigdyti gyvūnų, juk mes ne Dievai, kad spręstume kam gyventi, o kam mirti.
14 Idilija L... Lai tik pabando uzmigdyti. Arteja rinkimai - migdytojus mes eutanazuosim.
15 Rasa Z... Kas per nesamone,naikint Gyvunus.Kas kaltas kad nera griezto istatymo del Gyvunu neprieziuros -ismetinejimo?Jus valdzia privalot padet Gyvunams!
16 Dainius K... Padekite nelikite abejingi musu istikimiems keturkojiams draugams!!
17 E.Gusevienė ... Visiems turi užtekti vietos šioje žemėje, tame tarpe ir gyvūnams. Nemanau, kad savivaldybė išspręs problemą uždarydama prieglaudą, nes benamių gyvūnėlių bus visada, tada atsiras problema kur juos padė
18 viktorija a... gyvunai tikrai nekalti kad juos ismete i gatve,savivaldybe turetu kazka ziuret paremt
19 asta b... negalima pasmerkti mirciai tiek daug tuksinciu sirduciu.
20 Austėja K... Aš tik už gyvūnus!! Kaip galima tokius nekaltus padarėlius užmigdyti? Nejaugi jie neturi jausmų? Jie taip pat nori turėti šeimą kurioje būtų mylimi. Jei gyvūnas, tai ką jau neturi širdies?
21 R.Jakstaite ... Gaila gyvūnėlių. Savivaldybė tikrai galėtų pagelbėti - patalpų ar žemės šiam reikalui tikrai turėtų atsirasti.
22 K.Mockeviciute ... Zmones ismeta augintinius-zmones turi jais ir pasirupint.Padekim kas kuo galim.Issaugoti prieglauda,tai isgelbeti ne viena gyvybe!!!!
23 R.Ščeponavičiūtė ... Negalima taip elgtis ir palikti visus likimo valiai..
24 Kamilė B... Tikiuosi, kad savo pasirašymu padėsiu gyvūnėliams. Jie nusipelnė laimingo gyvenimo!
25 Erika M... Labai norėčiau kad ši gyvūnų prieglauda išliktų. :)
26 Anita M... Deja, mes zmones ir esame kalciausi del tokios padeties, kad buve naminiai, tureje seimininkus gyvunai tampa valkatomis. Tiesiog nieko ziauriau uz zmogu pasaulyje nera.Turekim nors kiek sirdies...
27 Domantas P... Labai prasau neuzdarykit kam beraikalo uzgesinti tiek daug givybiu kurios visiškai del to nekaltos.
28 Lolita N... Siulau atidaryt valstybes remiamus gyvuneliu globios namus, juk jie nepasirinko patys buti ismesti i gatve. Musu salis turtinga .
29 S. K... Ši organizacija neturėtų išnykti iš Lietuvos žemėlapio ir tai politikų turėtų būti iškeltas kaip pagrindinis tikslas
30 Dzestina P... Gyvunams yra reikalinga prieglauda jei ju niekas neziuri ir palieka likimo valiai bent jau cia jie randa prieglobsti.

Dėl realios laisvės atėmimo bausmės skyrimo Mantui Icikevičiui Jurbarko byloje dėl sumušimo ir mėginimo išžaginti.

Vaidas. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje. Taip pat išsiaiškinti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.