Krepsinio rinktines trenerio keitimas

4 PARAŠAI

Kategorija:

Paskutiniais metais krepsinio rinktinei vadovaujant Jonui Kazlauskui, jos zaidimas yra itin negrazus ir visos pergales yra sunkiai isvargstamos. Blogiausiai yra tai, kad Kazlauskas nesugeba prisitaikyti prie modernaus zaidimo ir toliau naudoja savo senus, letus derinius, kurie labai sukausto zaidejus, todel jie jauciasi labai nepatogiai budami aiksteleje. Taip pat Kazlauskas turetu perlipti per savo principus ir "neuzsisesti" ant jaunu krepsininku ir duoti jiems laiko aiksteleje. Tinkamiausias rinktines strategas turetu buti Kestutis Kemzura, nes jo vadovaujamos komandos zaidzia greita ir gerai prisitaikainti krepsini. Siulau visiems kurie sutinka su sia nuomone, pasirasyti sia peticija ir reikalauti kad gerb. Kazlauskas uzleistu trenerio pozicija.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!