Dėl Rusijos vėliavos pašalinimo iš Marijampolės J.Basanavičiaus aikštės

Marijampolė – vienintelis Lietuvos miestas, kurio centrinėje aikštėje jau penkerius metus šalia Rusijos Federacijos garbės konsulo V. Kučinsko valdomo Mercure viešbučio yra iškelta Rusijos Federacijos vėliava, nemaloniai stebinanti bei piktinanti daug miesto gyventojų ir jo svečių. Ši vėliava, tarsi akibrokštas, plevėsuoja netoli paminklo lietuvių Tautai ir Kalbai, kurias Rusija tremtimis, katorgomis, gulagais ir spaudos draudimais siekė sunaikinti per ilgus ne vienos okupacijos laikotarpius.
Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, kad Marijampolės savivaldybės vadovai imtųsi neatidėliotinų veiksmų, jog Lietuvą daugelį dešimtmečių engusios, šiuo metu agresiją Ukrainoje vykdančios bei kaimyninėms valstybėms grasinančios šalies valstybinę vėliavą Marijampolės mero visuomeninis patarėjas V.Kučinskas pašalintų iš Marijampolės J.Basanavičiaus aikštės, perkeldamas ją į savo kabinetą ar kitą žmonių mažiau lankomą ir pastebimą miesto vietą:

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Darius J... Tikra gėda ir panieka Marijampolės miesto centinėje aikštėje matyti Rusijos federacijos vėliavą. Per daug pagarbos engėjams rodome.
2 Karolis Š... Nors ji netrukdo,taciau ji nera kazkuo isskirtine ir jai nepriklauso cia kabeti..
3 T.Ragelis ... Nesu labai prieš bet principai yra principai. Jei žmones labai piktina tai kam gi ta vėliava. Atkrepkime dėmesi į liaudies bei miesto gyventojų norus.
4 Audrius S... Rėžia akį, lyg Marijampolėje Rusijos valdžia būtų.
5 Vaclovas v... Net per amerikieciu karo technikos parada keista buvo stebeti,kad ir prezidentes akivaizdoje plevesavo teroristines valstybes veliava
6 Mintautas Č... Pašalinkite vėliavą. Idiekite supratimą ir solidarumą.
7 I. P... esamomis aplinkybemis - kokia dar tautu draugyste is vienos puses?
8 Mindaugas R... Panaikinkite Rusijos veliava is Basansviciaus aikstes aciu
9 Andrius V... Vėliavą privalome iškeldinti iš Jono Basanavočiaus aikštės ir tai tikrai padarysime!