Už teisę laikyti šaunamąjį ginklą namuose šauliams ir kariams savanoriams

304 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvių Tauta šimtmečiais atkakliai gynusi savo laisvę ir nepriklausomybę šiandienos akivaizdoje susiduria su naujais iššūkiais ir grėsmėmis realiai priartėjusiomis prie mūsų valstybės sienų. Kad būtume pasirengę apginti savo laisvę vėl turime semtis stiprybės iš praeities ir savo valstybės teisinius pamatus grįsti didinga teisės tradicija, siekiančia Lietuvos Statutų laikus. Tuometiniai Lietuvos piliečiai – bajorai ir miestiečiai turėjo pareigą su savo pačių įsigytais ginklais ginti savo valstybę. Pratęskime šią garbingą tradiciją sudarydami galimybes šiuolaikinei bajorijai – šauliams ir kariams savanoriams – įsigyti šaunamuosius ginklus, juos laikyti namuose, o jei prireiks, tai ginti jais savo Tėvynę Lietuvą.
Siūlome visiems pritariantiems šiai idėjai pasirašyti po tokio turinio peticija:
„Aš palaikau iniciatyvą kuo skubiau įstatymiškai nustatyti leidimą šauliams (Lietuvos šaulių sąjungos nariams) bei kariams savanoriams (Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariams) laikyti šaunamąjį ginklą namuose“.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tomas L... teisė gynti valstybę ir savo šeimą. Daugiau naudos nei žalos
2 Arturas L... Neapgaudinekime saves, tai reali atgrasymo priemonė
3 Nenoriu b... Taip, šauliams ir kariams savanoriams ginklas gali būti reikalingas pratybų ar kitų užsiėmimų metu. Bet atsakykite į klausimą: kokiu tikslu jam reikia ginklo kiekvieną dieną, ką jis su juo darys????
4 Tomas T... „Aš palaikau iniciatyvą kuo skubiau įstatymiškai nustatyti leidimą šauliams (Lietuvos šaulių sąjungos nariams) bei kariams savanoriams (Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariams) laikyyi ginklą namuose
5 Saulius P... Stiprinkime savo gynybinį pajėgumą ir operatyvumą
6 Jasinskas S... As manau kad sitai iniciatyvai labiausia priesinasi socialdemokratai nes jie yra buvusiu ir esamu komunistu atmaina.Kurie bijo kad atsiras jega kurios negales kontrilioti.
7 Valdas M... Už savo veiksmus atsakingas karys savanoris, grėsmės akivaizdoje, privalo turėti ginklą.
8 Rūta T... Bepročių ginklavimui - ne! Banditizmo skatinimui - ne! Lietuvą apginsite ne ginklais, o demokratijos puoselėjimu, žmogaus teisių gerbimu.
9 Lukas m... Ptitariu kad sauliai ir savanorei galetu namuose laikyti saunamaji ginkla
10 Greta Š... Aš už teisę laikyti šaunamąjį ginklą namuose šauliams ir kariams savanoriams 
11 Ričardas K... esantys stabilios psichikos ir lojalūs Lietuvos Respublikai Šauliai ir Savanoriai turėtų teisę turėti namuose A kategorijos ginkluotę ir šaudmenis.
12 K.Mateika ... laisvos šalies , laisvas pilėtis privalo turėti ginklą namuose , kad iškilus pavojui galėtu tą laisvę apginti...
13 OSVALDAS N... Savanoriai, kurie gyvena aukštuminiuose pastatuose, privalo turėti ir "Stinger".
14 Aurimas S... Tik gavus leidimą laikyti (nešiotis) ginklus bendra tvarka
15 Ernestas S... Tai jau turėjo būti padaryta po NEPRIKLAUSOMYBĖS susigrąžinimo
16 Audrius S... ginklas namuose tik patikrintiems ir su ginklu mokantiems elgtis asmenims