Dirbtinio apvaisinimo įstatymas

1 048 PARAŠAI

Kategorija:

Kodėl vilkinamas dirbtinio apvaisinimo įstatymas? Šia peticija siekiame, kad iki 2016 06 01 būtų priimtas dirbtinio apvaisinimo įstatymas ir kompensuojama dirbtinio apvaisinimo procedūra iš valstybinės ligonių kasos. Nesulaukus rezultatų bus kreipiamasi į Europos komisiją.

# Vardas Komentaras
1 Marius
bent jau klinikom kainas neleistu uzhkelinet, seimunai tarkuosim subines ir ant azuolo shakos! O istatymas turi but kainos neikandamos!
2 Jolanta
Lietuvos valdzia nori,kad butu lietuvoje kuo daugiau gimstanciu vaiku,o kompencuojant apvaisinima,taip ir ivyktu,juk tureti vaikeli yra,kiekvienos seimos tikslas ir svajone,o su Lietuvos algomis neyma
3 Rasa
Is alkoholiku vaikys paima ir jau nebezino kur deti, o normaliom seimom kur vaikus isaugintu geroje seimoje nepadeda jiems susilaukti vaikuciu!!!!
4 Roventa
tai yra BUTINA, daug seimu kurios nori bet negali tureti vaiku, ir neturi pinigu brangioms apvaisinimo proceduroms!
5 Eglė
Seniai laikas padėti šeimoms būti pilnavertėms ir pripažinti jog nevaisingumas tai liga:(
6 Jolanta
Kodėl vilkinamas dirbtinio apvaisinimo įstatymas?
7 Jolita
Padekite gimti vaikams seimoje, kurioje jie butu be galo mylimi ir issvajoti.
8 Vaida
as uz svajones kurios issipildytu !!! buti mama didziausia dovana ka gali duoti mums gyvenimas .
9 Dovile
kaikurioms seimoms tai turbut vienintelis issigelbejimas... sekmes nuosirdziai!
10 Viktorija
pasirasau kad butu priimtas sis ystatymas ir kuo greiciau
11 Kristina
Dirbtinis apvaisinimas yra tikrai brangi procedura ir ji tikrai turetu buti finansuojama
12 E.
Didejant nevaisingmo problemai gydymas turetu buti kompensuojamas
13 Zaneta
Sutinku ir palaikau, kadangi tai labai opi problema
14 Erika
Galbut mus kas nors issgirs,nes nieko nera skaudziau kaip negalejimas tureti Angeleliu savo rankose.
15 R.U.
Pasirasau, nes patys esam susidure su sia problema, LT valstybe pagaliau turi prisideti prie Lietuvos gausejimo!
16 Gabriele,
Niekada, negali žinoti, kas gali nutikti, gyvenime staiga norėsi ir negalėsi, o vaikai atneša laimę.
17 Rita
Butinai reikia iteisinti... man 27 metai... isoperuotos kiausides... finansu dirbtiniam apvaisininui siuo metu nera... bet manau kad ir ateityje... myliu be proto vaikus...
18 Jolanta
Tai tiesiog privalu zinant nesuskaiciuojama nevaisingu poru armija
19 Valė
Turim teise buti laimingi ir tapti pilnavertėm šeimom
20 oksana
as emigravau ven del to ,kad gauciau nemokama gydima anglijoj.
21 L.
būtina kelti Lietuvos ekonomiką,kitaip žlugsime visai. O kaip ją pakelti nedidinant demografinių rodiklių? jau nebekalbu apie tai,jog nevaisingumas taip pat yra liga. privalome padeti savo zmonr
22 Ana
Valstybės garbė duoti šansą susilaukti vaikų jų tikrai laukiantiems ir pasuruošiusiems vaikus auginti atsakingai. Jeigu vablstybė turi garbės - įstaymas bus priimtas.
23 Erika
Suteikite žmonėms šansą susilaukti mažylio!!!!
24 Margarita
daug tėvelių laukia savo šeimoje vaikučių, padėkime jiems:)
25 A.Šapranauskaitė
Kiekvienas žmogus moka mokesčius ligonių kasoms, o paslaugų nemokamų gauna už žymiai mažesnę sumą, tad būtina tuos pinigus panaudoti kompensiuojant dirbtinį apvaisinimą.
26 D.
butina kuo greiciau priimti si istatyma ir padeti seimoms
27 Laura
Nevaisingumas tokia pati liga, kaip ir kitos. Pacientai turi buti gydomi kaip ir visi kiti. Kuo jie blogesni uz sergancius kitomis ligomis?
28 R.
Iš pašalpinių atimti pašalpas ir padėti nevaisingoms šeimoms
29 Gabija
Visi turime teisę susilaukti ir užauginti vaikus, tik kai kuriems reikia padėti. Prašau, suteikite teisę visoms norinčioms poroms susilaukti mažylių.
30 G.
Turi būti suteikta galimybė šeimai susilaukti veiko, jei tai padėtų padaryti dirbtinis apvaisinimas.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (54)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Šauksmas dėl Gojaus girios išgelbėjimo (1)

VšĮ. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalia Elektrėnų ošia vertinga ir mitologinė Gojaus giria. Didesnė šio girios dalis priklauso Lietuvos Respublikai ir įvardijama kaip „Gojaus miškas“, kita girios dalis privatinė nuosavybė. Gojaus girioje yra 3 pilkapynai, įtraukti į kultūros vertybių registrą. Šalia Gojaus girios buvo Perkūnkiemio kaimas, kurio vietoje sovietiniais laikais pastatė Elektrėnų šiluminę elektrinę, - kita kaimo dalis buvo užpilta Elektrėnų marių vandeniu. Gana simboliška, kad žaibais besisvaidančio Perkūno vardo kaimo vietoje buvo pastatyta elektrinė. Profesorius archeologas Vykintas Vaitkevičius mano, kad Perkūnkiemis ir Gojaus giria prieš šimtmečius galėjo sudaryti vientisą baltų kulto erdvę, kurioje tikėtina buvo ir šventykla, ir šventa Gojaus giria... Gojaus gira, vietinių žmonių įsitikinimu, Lietuvos kultūrai svarbių pagoniškų ritualų vieta. Ir štai, 2020 m. liepos pabaigoje paskelbta, kad „Į kultūros vertybių registrą įtrauktas Gojaus miškas, esantis šalia Elektrėnų miesto, bus kertamas. Valstybinė miškų urėdija, vykdydama ūkinę veiklą, nusprendė, kad 8,6 ha miško ploto, kuris šiandien saugo 3 kultūriškai svarbius pilkapynus, bus iškirsta.“. Tenka pastebėti, kad Valstybinė miškų urėdija jau vykdo Gojaus miške paruošiamuosius darbus to miško plynam iškirtimui. Panašu, kad miškas jau netrukus bus pradėtas kirsti nepaliekant nei vieno brandaus medžio... Valstybinių miškų urėdijos atstovai teigia, kad „Gojaus miškas – tai ūkinis objektas, kurio mediena skirta pramonei.“... Dalį Gojaus girios nuosavybės teise valdantis Algimantas mano, kad „miškininkams svarbu iškirsti brandų mišką, jį parduoti, o paveldosauga jiems esą nerūpi“. Kiekvienas pajautą gamtai ir gamtos jėgoms turintis asmuo gali įsitikinti, kad Gojaus giria tikrai ypatinga vieta, - joje vaikštant ir rymojant tarsi sustoja laikas, jame esant randasi šviesesnės mintys, atsiranda vidinė rimtis ir pusiausvyra. Tai viena iš Lietuvos jėgos vietų. Naikinant jėgos vietas, naikinama ir pati Lietuvos valstybė. Gojaus miškas gana brandus, - jame gausu šimto ir daugiau metų amžiau medžių. Taigi kieno paliepimu ir sprendimu nespręsta plynai iškirsti šventą Gojaus mišką? Tikėtina, kad tas sprendimas patvirtintas valdant žaliesiems valstiečiams, - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Akivaizdu, kad tokiu sprendimu paminama ir gamtosauga, ir paveldosauga, ir valstybės saugumas. Todėl kviečiame visus mylinčius gamtą, Lietuvą ir apskritai žmogiškumą susitelkti dėl Gojaus girios išsaugojimo. Tai šauksmas dėl jūsų dėmesio bendromis pastangomis apginti šią Lietuvos jėgos vietą nuo sunaikinimo. Kokie galimi Gojaus girios išsaugojimo sprendimai? Vienas iš galimų sprendimų tai pakeisti Gojaus miško grupę iš IV, - ūkinis miškas, - į II grupę, - specialios paskirties, rekreacinis miškas. Taip pat Gojaus giria galėtų būti įtraukta į Elektrėnų miesto sudėtį kaip miško parkas. Išsaugokime Gojaus girią, - išgelbėkime ją nuo sunaikinimo! VšĮ „Taurus Siekis“