Dirbtinio apvaisinimo įstatymas

1 048 PARAŠAI

Kategorija:

Kodėl vilkinamas dirbtinio apvaisinimo įstatymas? Šia peticija siekiame, kad iki 2016 06 01 būtų priimtas dirbtinio apvaisinimo įstatymas ir kompensuojama dirbtinio apvaisinimo procedūra iš valstybinės ligonių kasos. Nesulaukus rezultatų bus kreipiamasi į Europos komisiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marius G... bent jau klinikom kainas neleistu uzhkelinet, seimunai tarkuosim subines ir ant azuolo shakos! O istatymas turi but kainos neikandamos!
2 Jolanta V... Lietuvos valdzia nori,kad butu lietuvoje kuo daugiau gimstanciu vaiku,o kompencuojant apvaisinima,taip ir ivyktu,juk tureti vaikeli yra,kiekvienos seimos tikslas ir svajone,o su Lietuvos algomis neyma
3 Rasa M... Is alkoholiku vaikys paima ir jau nebezino kur deti, o normaliom seimom kur vaikus isaugintu geroje seimoje nepadeda jiems susilaukti vaikuciu!!!!
4 Roventa J... tai yra BUTINA, daug seimu kurios nori bet negali tureti vaiku, ir neturi pinigu brangioms apvaisinimo proceduroms!
5 Eglė K... Seniai laikas padėti šeimoms būti pilnavertėms ir pripažinti jog nevaisingumas tai liga:(
6 Jolanta V... Kodėl vilkinamas dirbtinio apvaisinimo įstatymas?
7 Jolita P... Padekite gimti vaikams seimoje, kurioje jie butu be galo mylimi ir issvajoti.
8 Vaida G... as uz svajones kurios issipildytu !!! buti mama didziausia dovana ka gali duoti mums gyvenimas .
9 Dovile P... kaikurioms seimoms tai turbut vienintelis issigelbejimas... sekmes nuosirdziai!
10 Viktorija Z... pasirasau kad butu priimtas sis ystatymas ir kuo greiciau
11 Kristina R... Dirbtinis apvaisinimas yra tikrai brangi procedura ir ji tikrai turetu buti finansuojama
12 E. G... Didejant nevaisingmo problemai gydymas turetu buti kompensuojamas
13 Zaneta T... Sutinku ir palaikau, kadangi tai labai opi problema
14 Erika J... Galbut mus kas nors issgirs,nes nieko nera skaudziau kaip negalejimas tureti Angeleliu savo rankose.
15 R.U. ... Pasirasau, nes patys esam susidure su sia problema, LT valstybe pagaliau turi prisideti prie Lietuvos gausejimo!
16 Gabriele, L... Niekada, negali žinoti, kas gali nutikti, gyvenime staiga norėsi ir negalėsi, o vaikai atneša laimę.
17 Rita B... Butinai reikia iteisinti... man 27 metai... isoperuotos kiausides... finansu dirbtiniam apvaisininui siuo metu nera... bet manau kad ir ateityje... myliu be proto vaikus...
18 Jolanta B... Tai tiesiog privalu zinant nesuskaiciuojama nevaisingu poru armija
19 Valė G... Turim teise buti laimingi ir tapti pilnavertėm šeimom
20 oksana m... as emigravau ven del to ,kad gauciau nemokama gydima anglijoj.
21 L. V... būtina kelti Lietuvos ekonomiką,kitaip žlugsime visai. O kaip ją pakelti nedidinant demografinių rodiklių? jau nebekalbu apie tai,jog nevaisingumas taip pat yra liga. privalome padeti savo zmonr
22 Ana L... Valstybės garbė duoti šansą susilaukti vaikų jų tikrai laukiantiems ir pasuruošiusiems vaikus auginti atsakingai. Jeigu vablstybė turi garbės - įstaymas bus priimtas.
23 Erika E... Suteikite žmonėms šansą susilaukti mažylio!!!!
24 Margarita J... daug tėvelių laukia savo šeimoje vaikučių, padėkime jiems:)
25 A.Šapranauskaitė ... Kiekvienas žmogus moka mokesčius ligonių kasoms, o paslaugų nemokamų gauna už žymiai mažesnę sumą, tad būtina tuos pinigus panaudoti kompensiuojant dirbtinį apvaisinimą.
26 D. L... butina kuo greiciau priimti si istatyma ir padeti seimoms
27 Laura M... Nevaisingumas tokia pati liga, kaip ir kitos. Pacientai turi buti gydomi kaip ir visi kiti. Kuo jie blogesni uz sergancius kitomis ligomis?
28 R. D... Iš pašalpinių atimti pašalpas ir padėti nevaisingoms šeimoms
29 Gabija J... Visi turime teisę susilaukti ir užauginti vaikus, tik kai kuriems reikia padėti. Prašau, suteikite teisę visoms norinčioms poroms susilaukti mažylių.
30 G. J... Turi būti suteikta galimybė šeimai susilaukti veiko, jei tai padėtų padaryti dirbtinis apvaisinimas.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!