Dirbtinio apvaisinimo įstatymas

1 048 PARAŠAI

Kategorija:

Kodėl vilkinamas dirbtinio apvaisinimo įstatymas? Šia peticija siekiame, kad iki 2016 06 01 būtų priimtas dirbtinio apvaisinimo įstatymas ir kompensuojama dirbtinio apvaisinimo procedūra iš valstybinės ligonių kasos. Nesulaukus rezultatų bus kreipiamasi į Europos komisiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marius G... bent jau klinikom kainas neleistu uzhkelinet, seimunai tarkuosim subines ir ant azuolo shakos! O istatymas turi but kainos neikandamos!
2 Jolanta V... Lietuvos valdzia nori,kad butu lietuvoje kuo daugiau gimstanciu vaiku,o kompencuojant apvaisinima,taip ir ivyktu,juk tureti vaikeli yra,kiekvienos seimos tikslas ir svajone,o su Lietuvos algomis neyma
3 Rasa M... Is alkoholiku vaikys paima ir jau nebezino kur deti, o normaliom seimom kur vaikus isaugintu geroje seimoje nepadeda jiems susilaukti vaikuciu!!!!
4 Roventa J... tai yra BUTINA, daug seimu kurios nori bet negali tureti vaiku, ir neturi pinigu brangioms apvaisinimo proceduroms!
5 Eglė K... Seniai laikas padėti šeimoms būti pilnavertėms ir pripažinti jog nevaisingumas tai liga:(
6 Jolanta V... Kodėl vilkinamas dirbtinio apvaisinimo įstatymas?
7 Jolita P... Padekite gimti vaikams seimoje, kurioje jie butu be galo mylimi ir issvajoti.
8 Vaida G... as uz svajones kurios issipildytu !!! buti mama didziausia dovana ka gali duoti mums gyvenimas .
9 Dovile P... kaikurioms seimoms tai turbut vienintelis issigelbejimas... sekmes nuosirdziai!
10 Viktorija Z... pasirasau kad butu priimtas sis ystatymas ir kuo greiciau
11 Kristina R... Dirbtinis apvaisinimas yra tikrai brangi procedura ir ji tikrai turetu buti finansuojama
12 E. G... Didejant nevaisingmo problemai gydymas turetu buti kompensuojamas
13 Zaneta T... Sutinku ir palaikau, kadangi tai labai opi problema
14 Erika J... Galbut mus kas nors issgirs,nes nieko nera skaudziau kaip negalejimas tureti Angeleliu savo rankose.
15 R.U. ... Pasirasau, nes patys esam susidure su sia problema, LT valstybe pagaliau turi prisideti prie Lietuvos gausejimo!
16 Gabriele, L... Niekada, negali žinoti, kas gali nutikti, gyvenime staiga norėsi ir negalėsi, o vaikai atneša laimę.
17 Rita B... Butinai reikia iteisinti... man 27 metai... isoperuotos kiausides... finansu dirbtiniam apvaisininui siuo metu nera... bet manau kad ir ateityje... myliu be proto vaikus...
18 Jolanta B... Tai tiesiog privalu zinant nesuskaiciuojama nevaisingu poru armija
19 Valė G... Turim teise buti laimingi ir tapti pilnavertėm šeimom
20 oksana m... as emigravau ven del to ,kad gauciau nemokama gydima anglijoj.
21 L. V... būtina kelti Lietuvos ekonomiką,kitaip žlugsime visai. O kaip ją pakelti nedidinant demografinių rodiklių? jau nebekalbu apie tai,jog nevaisingumas taip pat yra liga. privalome padeti savo zmonr
22 Ana L... Valstybės garbė duoti šansą susilaukti vaikų jų tikrai laukiantiems ir pasuruošiusiems vaikus auginti atsakingai. Jeigu vablstybė turi garbės - įstaymas bus priimtas.
23 Erika E... Suteikite žmonėms šansą susilaukti mažylio!!!!
24 Margarita J... daug tėvelių laukia savo šeimoje vaikučių, padėkime jiems:)
25 A.Šapranauskaitė ... Kiekvienas žmogus moka mokesčius ligonių kasoms, o paslaugų nemokamų gauna už žymiai mažesnę sumą, tad būtina tuos pinigus panaudoti kompensiuojant dirbtinį apvaisinimą.
26 D. L... butina kuo greiciau priimti si istatyma ir padeti seimoms
27 Laura M... Nevaisingumas tokia pati liga, kaip ir kitos. Pacientai turi buti gydomi kaip ir visi kiti. Kuo jie blogesni uz sergancius kitomis ligomis?
28 R. D... Iš pašalpinių atimti pašalpas ir padėti nevaisingoms šeimoms
29 Gabija J... Visi turime teisę susilaukti ir užauginti vaikus, tik kai kuriems reikia padėti. Prašau, suteikite teisę visoms norinčioms poroms susilaukti mažylių.
30 G. J... Turi būti suteikta galimybė šeimai susilaukti veiko, jei tai padėtų padaryti dirbtinis apvaisinimas.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.