Pabėgėliams NE!!!

743 PARAŠAI

Kategorija:

Pasekim Lenkijos, Latvijos pavyzdžiu ir neįsileiskim pabėgėlių į Lietuvą! Nereikalingi mums nei teroristai, nei ligų nešiotojai, nei savižudžiai. Užkirskim tam kelią. Saugokim save ir savo artimuosius.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aldona Č... Musulmonams prieglobstį turi teikti klestinčios islamo valstybės
2 Jolanta J... manau jų įsileisti tikrai nereikėtų, nes puikiai matom kas vyksta šalyse,kurios priėmė juos
3 Agnė P... nes politikai is to pelnosi, bet mum teks su jais gyvent ir ju mesla mezt ir juos islaikyt-niekad jie nesiintegruos-NIEKADA-ir nereikia-reik saviems padet
4 Ingrida Š... Savi skursta, savo sprendimais ir taip mažinate gimstamumą... Tai aišku, kam jums lietuviai, svetimi prisigimdys tiek kad išnaikins musu gretas...
5 Rasa M... Pabėgėliais privalo rūpintis tie, kurie tą karą sukėlė - JAV ir tie, kurie neatsakingai įsileido juios į savo teritoriją - Graikija, Italija, Vokietija. Lietuva čia niekuo dėta, todėl neprivalo kentėt
6 Vytautas M... Reikia atskirti apsimetelius migrantus, o tikriems reiketu padeti. Bet pirmiausia reikia padeti jiems gyventi savo salyse, jei jie to nori, bet ne kviestis migrantus i Europa.
7 v.samauskienė ... kuri valstybė jų įsileis,tuo daugiau problemų!Gal savo puliečiais valstybes koordinatoriai pasirūpinkit,kad emigracijos mastai sumazetų!Tuoj liks vien pensininkai !
8 justinas V... isisleizdami juos mes sau skelbiame genocida ir tautos nutautejima
9 Rolandas T... apgailetina valdzia sawais nesirupina o dar nori pabegeliu
10 Vida G... Man atrodo,kad Lietuvoj ir be pabėgėlių daug mėšlo
11 Joalnta ... Lietuva tegu pirmiau savus išlaiko ir atlyginimus kelia, o ne atvykėliais užsiima
12 Arvydas š... babajai cia nereikalingi,as kategoriskai pries juos
13 Vilma D... Tegul susitvarko savo šalį, čia jie nereikalingi
14 Ieva P... Lietuvoje ir taip daug nusikaltimu, su pabėgeliais ju daugės ir ne automatus voks, o jais naudosis!
15 Mantautas V... Visų pirma susitvarkykime patys, tada galėsim padėti kitiems
16 Ovidijus M... Nereikalingas pavojus, gauna daugiau privalumu negu patys lietuvos piliečiai.
17 V. Š... Visi jie turi savo šalį ir jei ji nėra tinkama jų manymu gyventi, tai tegul sprendžia tą problemą, o ne verčia ir kitas šalis panašias į savo.
18 Lina B... Kodėl svetimi žmonės yra svarbesni už tautiečius lietuvius?
19 O. B... ginkime ir padėkime saviems. kiek žmonių neturi kur gyventi, neturi darbo. dėl svetimų tai iškart puolama renovuoti namus, skirti pinigus. tai gal pirma taip dėl sunkiai gyvenančių tautiečių pasielgti
20 Dovilė K... Pirmiau pasirūpinkim savais kenčiančiais ir skustančiais žmonėmis. Ukrainos pabėgeliais.
21 Ieva L... Lietuva ekonomiškai per silpna. Reikėtų pirma pasirūpinti pensininkais, kurie dorai nugyvenę savo amžių yra verti didesnės pensijos - ramios senatvės.
22 Gita V... Nenorime būti sušaudyti, ir gyventi savo šalyja su baime, kiekiviena kartą juos pamatant. Manau reikia pasekti savo kaimynų pavyzdžiu.. Kodėl sprendžiate patys ir nedarote referendumo?
23 Edvinas A... Neleisiu, kad prakeikti pabėgėliai kaip tranai nusėstų mūsų žemėje.
24 Birutė S... Aš esu prieš pabėgėlius. Mes dėl geresnio gyvenimo emigruojam o ne bėgam! gryžtam ir parvežam pinigus o ne taip kai pabėgėliai tik pašalpų tetrokšta ir geresnio gyvenimo.
25 E. R... Kas bus, kai jų prisidaugins? Juk mes už juos mokėsim...
26 Sandra B... Nevaidinkit bebaimiais.... Negi norit to paties kaip paryziuje? Valdžia nesupras nes ne jie pirmi taikiniai butu o nekalti piliečiai...
27 Marija M... Savus žmones globoti, daug žmonių badauja, o čia svetimus priimsit. Kovokite, kad savi liktų Lietuvoje
28 Audrone G... nenoriu, kad salyje pagausetu daugiau nusikaltimu, nauju neregetu ligu, kraujomaisu ar teroristiniu ispuoliu ir t. t....
29 Indrė V... nepritariu pabėgelių priėmimui ir, manau, kad reikia pasimokyti iš svetikų klaidų, kol dar nevėlu.
30 Austeja D... Ir kam tie teroristai pas mus reikalingi,lauk juos atgal is kur ir kile!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!