Pabėgėliams NE!!!

743 PARAŠAI

Kategorija:

Pasekim Lenkijos, Latvijos pavyzdžiu ir neįsileiskim pabėgėlių į Lietuvą! Nereikalingi mums nei teroristai, nei ligų nešiotojai, nei savižudžiai. Užkirskim tam kelią. Saugokim save ir savo artimuosius.

# Vardas Komentaras
1 Aldona
Musulmonams prieglobstį turi teikti klestinčios islamo valstybės
2 Jolanta
manau jų įsileisti tikrai nereikėtų, nes puikiai matom kas vyksta šalyse,kurios priėmė juos
3 Agnė
nes politikai is to pelnosi, bet mum teks su jais gyvent ir ju mesla mezt ir juos islaikyt-niekad jie nesiintegruos-NIEKADA-ir nereikia-reik saviems padet
4 Ingrida
Savi skursta, savo sprendimais ir taip mažinate gimstamumą... Tai aišku, kam jums lietuviai, svetimi prisigimdys tiek kad išnaikins musu gretas...
5 Rasa
Pabėgėliais privalo rūpintis tie, kurie tą karą sukėlė - JAV ir tie, kurie neatsakingai įsileido juios į savo teritoriją - Graikija, Italija, Vokietija. Lietuva čia niekuo dėta, todėl neprivalo kentėt
6 Vytautas
Reikia atskirti apsimetelius migrantus, o tikriems reiketu padeti. Bet pirmiausia reikia padeti jiems gyventi savo salyse, jei jie to nori, bet ne kviestis migrantus i Europa.
7 v.samauskienė
kuri valstybė jų įsileis,tuo daugiau problemų!Gal savo puliečiais valstybes koordinatoriai pasirūpinkit,kad emigracijos mastai sumazetų!Tuoj liks vien pensininkai !
8 justinas
isisleizdami juos mes sau skelbiame genocida ir tautos nutautejima
9 Rolandas
apgailetina valdzia sawais nesirupina o dar nori pabegeliu
10 Vida
Man atrodo,kad Lietuvoj ir be pabėgėlių daug mėšlo
11 Joalnta
Lietuva tegu pirmiau savus išlaiko ir atlyginimus kelia, o ne atvykėliais užsiima
12 Arvydas
babajai cia nereikalingi,as kategoriskai pries juos
13 Vilma
Tegul susitvarko savo šalį, čia jie nereikalingi
14 Ieva
Lietuvoje ir taip daug nusikaltimu, su pabėgeliais ju daugės ir ne automatus voks, o jais naudosis!
15 Mantautas
Visų pirma susitvarkykime patys, tada galėsim padėti kitiems
16 Ovidijus
Nereikalingas pavojus, gauna daugiau privalumu negu patys lietuvos piliečiai.
17 V.
Visi jie turi savo šalį ir jei ji nėra tinkama jų manymu gyventi, tai tegul sprendžia tą problemą, o ne verčia ir kitas šalis panašias į savo.
18 Lina
Kodėl svetimi žmonės yra svarbesni už tautiečius lietuvius?
19 O.
ginkime ir padėkime saviems. kiek žmonių neturi kur gyventi, neturi darbo. dėl svetimų tai iškart puolama renovuoti namus, skirti pinigus. tai gal pirma taip dėl sunkiai gyvenančių tautiečių pasielgti
20 Dovilė
Pirmiau pasirūpinkim savais kenčiančiais ir skustančiais žmonėmis. Ukrainos pabėgeliais.
21 Ieva
Lietuva ekonomiškai per silpna. Reikėtų pirma pasirūpinti pensininkais, kurie dorai nugyvenę savo amžių yra verti didesnės pensijos - ramios senatvės.
22 Gita
Nenorime būti sušaudyti, ir gyventi savo šalyja su baime, kiekiviena kartą juos pamatant. Manau reikia pasekti savo kaimynų pavyzdžiu.. Kodėl sprendžiate patys ir nedarote referendumo?
23 Edvinas
Neleisiu, kad prakeikti pabėgėliai kaip tranai nusėstų mūsų žemėje.
24 Birutė
Aš esu prieš pabėgėlius. Mes dėl geresnio gyvenimo emigruojam o ne bėgam! gryžtam ir parvežam pinigus o ne taip kai pabėgėliai tik pašalpų tetrokšta ir geresnio gyvenimo.
25 E.
Kas bus, kai jų prisidaugins? Juk mes už juos mokėsim...
26 Sandra
Nevaidinkit bebaimiais.... Negi norit to paties kaip paryziuje? Valdžia nesupras nes ne jie pirmi taikiniai butu o nekalti piliečiai...
27 Marija
Savus žmones globoti, daug žmonių badauja, o čia svetimus priimsit. Kovokite, kad savi liktų Lietuvoje
28 Audrone
nenoriu, kad salyje pagausetu daugiau nusikaltimu, nauju neregetu ligu, kraujomaisu ar teroristiniu ispuoliu ir t. t....
29 Indrė
nepritariu pabėgelių priėmimui ir, manau, kad reikia pasimokyti iš svetikų klaidų, kol dar nevėlu.
30 Austeja
Ir kam tie teroristai pas mus reikalingi,lauk juos atgal is kur ir kile!!!

Girulių miško iškirtimui NE (3833)

Viktorija. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos miesto tarybai

Klaipėdoje, miesto ribose bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ rengiasi įgyvendinti rekonstrukcijos projektą, pagal kurį netoli jūros  būtų iškirsta 30 hektarų Girulių miško. Vidury girios atsirastų geležinkelio keliai, būtų kaupiami vagonai, konteineriai iš visų krovos kompanijų, formuojami šaudykliniai traukiniai. Šiems planams birželio 22 d. jau pritarė Vyriausybė.  Neleiskime, kad tai įvyktų. Todėl iš Susisiekimo ministerijos reikalaujame išbraukti Girulių mišką iš planuojamos teritorijos. Klaipėdos miesto tarybos prašome steigti savivaldybės lygmens Melnragės- Girulių draustinį.  

Dėl Nadruvos parko išsaugojimo visuomeniniam naudojimui (277)

Ingrida. Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome VMS apginti Pilaitės rajono gyventojų teisėtą lūkestį išsaugoti prie Nadruvos ir Bitėnų gatvių sankryžos, Vilniaus mieste, bendruomenės pastangomis įrengtą parką (poilsio, intensyvaus naudojimo želdynų zoną), paliekant jau įrengtą ir prižiūrimą Nadruvos parką visuomeniniam naudojimui, sudarant galimybę grąžinti žemę šios teritorijos savininkams kitoje vietoje, arba taikant kitus kompensacinius būdus.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (236)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (152)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.