Dėl gyvūnų valstybinės klinikos

1 229 PARAŠAI

Kategorija:

Šalyje turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką su nemokama pirmąją med. pagalba nelaimės ištiktiems gyvūnams ir tolimesniu bent minimaliausiu gydymu, tik toliau paaukojimai. Anglijoje yra gyvūnų sveikatos draudimas, Olandijoje važinėja gyvūnų greitosios pagalbos automobilis, Šveicarijoje yra netgi gyvūnų advokatas. O Lietuvoje? Liūdna. Pagarba tikriems žmonėms, kurie yra vienintelė gyvulėlių viltis, likimas, kurį gali nuspręsti tik jis - žmogus. Tik vieni sakys migdyti o kiti gelbės. Garbė tiems kurie gelbėja šiuos ir kitus nelaimės ištiktuosius, tai tikrieji žmonės. Čia mūsų kultūros lygis, mūsų valstybės įvaizdis ir ateitis. Viską mato ir supranta jaunoji karta, kaip jiems turi atrodyti? kai pensininkas ar kitas geras žmogus išgelbėjo gyvūną, bet neturi galimybių gydyti. Šuo vinintelis kūrinys žemėje kuris tave myli labiau nei save. Todėl ir jais turi būti pasirūpinta, padoriai, kaip ir kitose šalyse.

# Vardas Komentaras
1 adia
butinybe,juk esam civilizuota ir humaniska valstybe..
2 Judita
Logikos nulis . Ir tai "protingi" zmones nusprende ....... Juokas vienas .........
3 Eva
Aš už. Būčiau už, kad būtų finansuojamos iš valstybės biudžeto gyvūnų prieglaudos, tuomet jos galėtų samdytis veterinarą nemokamai.
4 Jūratė
pagaliau kazkur judame, senai reikejo tokio dalyko.
5 Laima
Puikus pasiūlymas dėl valst. veterinarinės klinikos kiekv. mieste!
6 Ugnė
Reikia paskubėti tai daryti veiksmais,o ne tik zodziais-juk ir taip ryškiai vėluojame ten,kur daromi geri darbai-gėda Lietuvai,kad esame tokie prastai is
7 Silvija
kadangi visi Lietuvos gamtiniai istekliai ( gyvunai taip pat) priklauso valstybei, tai valstybe turetu bent kiek jais ir pasirupinti.
8 Gyvūnų
Šalyje turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką
9 Toma
Nelaimės atveju tai būtina, bent po vieną tokią klinika kiekviename mieste
10 Audrius
Kad būtų Lietuvos didžiuosiuose miestuose valstybines vetinarines pirminės nemokamos gyvūnu pagalbos klinikos
11 Zoraida
Mes Europoj, tad ir gyvenkim europietiskai ir ginkim europietiskai. Nemokama pagalba turi buti butinai!
12 Dalia
Tiesiog būtina nemokama valstybinė veterinarinė pagalba
13 Martyna
Manau gyvūnai tikrai nusipelnė tokio dalyko kaip gyvūnų valstybinės klinikos!
14 Rūta
pasirašau ir daugiau tokių peticijų/akcijų!!! Palaikykim gyvūnus
15 E.
Tikiuosi, kad pagaliau ir mūsų valdžia pradės skirti dėmesį gyvūnėliams.
16 Ausra
As butinai tik uz veterinarijos klinika su nemokama med pagalba gyvunams.
17 L.Udaviciute
Kai tapsime geresni gyvunams,-busime geresni ir zmonems. As "uz"
18 I.
As uz gyvunu teises Lietuvoje kuriu dar nera bet turi buti!
19 Mingailė
Gyvūnai, kaip ir mes turime jausmus. Todėl mes turime jiems padėti.
20 Simonas
Visi esam žmonės ir visi norime jaustis gerai, būti sveikais. Na, akivaizdu, kad gyvūnai irgi turi jausmus, neaišku tik kiek skirtingus ar panašius nei mūsų.
21 Evelina
Nebūkime abejingi, gyvūnams reikia mūsų pagalbos
22 Dalia
Atsitikus nelaimei arba kokiam sveikatos sutrikimui, ypač naktimis ir savaitgaliais, kyla grėsmė netekti gyvūno. Nes veterinarų paslaugos labai brangios.
23 Renata
Visiškai pritariu, net pasiruošusi būčiau prisidėti prie šios misijos.
24 Aiste
Pasirasau del gyvunu valstybines klinikos. Gyvunas ir
25 Benas
Taip - tiek gyvūnai, tiek žmonės taip pat jaučia skausmą. Jie nežaislai, kad jei jie sugadiniti - nereiškia kad reikia išmesti (užmigdyti gyvūną), o galima tiesiog sutvarkyti (pagydyti gyvūną)
26 Zana
e turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką su nemokama pirmąją med. pagalba nelaimės ištiktiems gyvūnams ir tolimesniu gydymui
27 M.Mikaitė
Tai būtina, kadangi valstybė turi prisidėti prie gyvūnų gerovės
28 Valdemaras
Gal musu valdzia pagaliau prareges,ko labiausiai reikia!!!
29 Rūta
Išnaikinę miestuose kates sudarome galimybes klestėti žiurkėms.
30 D.
Labai gaila, kad Lietuvoje toks besirdiskas poziuris i gyvunus.

Laikas baigti karantiną (477)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.

Dėl interpeliacijos Alytaus miesto mero komandai (107)

Valerijus. Adresuota: Alytaus miesto savivaldybės tarybai ir merui

PETICIJA 2020-06-02 Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 3 punktu bei 14 straipsnio nuostatomis, kreipiamės į Alytaus miesto savivaldybės tarybą ir Alytaus miesto merą su prašymu pripažinti šį mūsų kreipimąsi peticija. Kreipimosi priežastys ir tikslai: Mūsų įsitikinimu, Alytaus miesto mero komandos – jo pavaduotojų, administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojos veikla bei neveiklumas, netinkamas susidariusių problemų sprendimas netenkina Alytaus miesto gyventojų ir kenkia Alytaus miestui, manome, kad jie savo darbais neparodė reikiamų gebėjimų, netinkamai vykdo savo pareigas pagal nustatytas veiklos sritis: -organizuojama pertvarka švietimo srityje destabilizavo visą švietimo sistemos darbą; -organizuojama pertvarka švietimo srityje sukėlė didelį ugdymo įstaigų darbuotojų, mokinių tėvų bendruomenių nepasitenkinimą ir įtampą; -meras viešai pripažino padarytas klaidas organizuojant švietimo pertvarką; -švietimo pertvarkos metu atsiradę laiko, žmogiškieji bei finansiniai nuostoliai; -neišspręstas žemės sklypų grąžinimo skandalas; -nepakankamas bendradarbiavimas su verslo įmonėmis ir jų kontrolė; -pasyvumas ir negebėjimas pritraukti realių investicijų į miestą; -nesikalbėjimas su visuomene, bendruomenių neįtraukimas į savivaldos veiklą; -nevyksta savivaldybės administracijos optimizavimo procesai; -neracionalus ir ydingas socialinės paramos lėšų panaudojimas; -neracionalus savivaldybės valdomo turto naudojimas; -neracionalus pavaldžių įstaigų reorganizavimas ir netinkama jų kontrolė; -neinicijuojami miestui reikalingi energetinio efektyvumo ir renovacijos projektai; -asociacijos Alytaus aeroklubas valdomo turto perėmimas prievartinėmis priemonėmis; -nepritarta administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos 2019 metų veiklos ataskaitai. 2020 m. birželio 2 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijoje yra užregistruotas identiškas turiniu „Sakalėlio“ bei „Drevinuko“ mokyklų bendruomenės inicijuotas pareiškimas Tarybai bei merui dėl interpeliacijos jo komandai su 631 parašais. Visi išvardinti Alytaus miesto savivaldybės veiksmai ir aplinkybės suteikia pagrindą reikalauti minėtų asmenų atsakomybės ir jų atstatydinimo. Reikalavimai ir siūlymai: Mes, pasirašę šią peticiją, netoleruodami netinkamo šių asmenų darbo, nekompetencijos ir neveiklumo reikalaujame artimiausiame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje svarstyti Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Šarūno Klėgerio, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Neringos Rinkevičiūtės atleidimo dėl pareikšto politinio nepasitikėjimo klausimus ir priimti atitinkamus tarybos sprendimus.