Dėl gyvūnų valstybinės klinikos

1 229 PARAŠAI

Kategorija:

Šalyje turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką su nemokama pirmąją med. pagalba nelaimės ištiktiems gyvūnams ir tolimesniu bent minimaliausiu gydymu, tik toliau paaukojimai. Anglijoje yra gyvūnų sveikatos draudimas, Olandijoje važinėja gyvūnų greitosios pagalbos automobilis, Šveicarijoje yra netgi gyvūnų advokatas. O Lietuvoje? Liūdna. Pagarba tikriems žmonėms, kurie yra vienintelė gyvulėlių viltis, likimas, kurį gali nuspręsti tik jis - žmogus. Tik vieni sakys migdyti o kiti gelbės. Garbė tiems kurie gelbėja šiuos ir kitus nelaimės ištiktuosius, tai tikrieji žmonės. Čia mūsų kultūros lygis, mūsų valstybės įvaizdis ir ateitis. Viską mato ir supranta jaunoji karta, kaip jiems turi atrodyti? kai pensininkas ar kitas geras žmogus išgelbėjo gyvūną, bet neturi galimybių gydyti. Šuo vinintelis kūrinys žemėje kuris tave myli labiau nei save. Todėl ir jais turi būti pasirūpinta, padoriai, kaip ir kitose šalyse.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 adia z... butinybe,juk esam civilizuota ir humaniska valstybe..
2 Judita ... Logikos nulis . Ir tai "protingi" zmones nusprende ....... Juokas vienas .........
3 Eva K... Aš už. Būčiau už, kad būtų finansuojamos iš valstybės biudžeto gyvūnų prieglaudos, tuomet jos galėtų samdytis veterinarą nemokamai.
4 Jūratė A... pagaliau kazkur judame, senai reikejo tokio dalyko.
5 Laima L... Puikus pasiūlymas dėl valst. veterinarinės klinikos kiekv. mieste!
6 Ugnė V... Reikia paskubėti tai daryti veiksmais,o ne tik zodziais-juk ir taip ryškiai vėluojame ten,kur daromi geri darbai-gėda Lietuvai,kad esame tokie prastai is
7 Silvija N... kadangi visi Lietuvos gamtiniai istekliai ( gyvunai taip pat) priklauso valstybei, tai valstybe turetu bent kiek jais ir pasirupinti.
8 Gyvūnų M... Šalyje turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką
9 Toma B... Nelaimės atveju tai būtina, bent po vieną tokią klinika kiekviename mieste
10 Audrius N... Kad būtų Lietuvos didžiuosiuose miestuose valstybines vetinarines pirminės nemokamos gyvūnu pagalbos klinikos
11 Zoraida R... Mes Europoj, tad ir gyvenkim europietiskai ir ginkim europietiskai. Nemokama pagalba turi buti butinai!
12 Dalia S... Tiesiog būtina nemokama valstybinė veterinarinė pagalba
13 Martyna B... Manau gyvūnai tikrai nusipelnė tokio dalyko kaip gyvūnų valstybinės klinikos!
14 Rūta R... pasirašau ir daugiau tokių peticijų/akcijų!!! Palaikykim gyvūnus
15 E. S... Tikiuosi, kad pagaliau ir mūsų valdžia pradės skirti dėmesį gyvūnėliams.
16 Ausra P... As butinai tik uz veterinarijos klinika su nemokama med pagalba gyvunams.
17 L.Udaviciute ... Kai tapsime geresni gyvunams,-busime geresni ir zmonems. As "uz"
18 I. L... As uz gyvunu teises Lietuvoje kuriu dar nera bet turi buti!
19 Mingailė B... Gyvūnai, kaip ir mes turime jausmus. Todėl mes turime jiems padėti.
20 Simonas V... Visi esam žmonės ir visi norime jaustis gerai, būti sveikais. Na, akivaizdu, kad gyvūnai irgi turi jausmus, neaišku tik kiek skirtingus ar panašius nei mūsų.
21 Evelina P... Nebūkime abejingi, gyvūnams reikia mūsų pagalbos
22 Dalia N... Atsitikus nelaimei arba kokiam sveikatos sutrikimui, ypač naktimis ir savaitgaliais, kyla grėsmė netekti gyvūno. Nes veterinarų paslaugos labai brangios.
23 Renata Š... Visiškai pritariu, net pasiruošusi būčiau prisidėti prie šios misijos.
24 Aiste S... Pasirasau del gyvunu valstybines klinikos. Gyvunas ir
25 Benas U... Taip - tiek gyvūnai, tiek žmonės taip pat jaučia skausmą. Jie nežaislai, kad jei jie sugadiniti - nereiškia kad reikia išmesti (užmigdyti gyvūną), o galima tiesiog sutvarkyti (pagydyti gyvūną)
26 Zana J... e turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką su nemokama pirmąją med. pagalba nelaimės ištiktiems gyvūnams ir tolimesniu gydymui
27 M.Mikaitė ... Tai būtina, kadangi valstybė turi prisidėti prie gyvūnų gerovės
28 Valdemaras N... Gal musu valdzia pagaliau prareges,ko labiausiai reikia!!!
29 Rūta T... Išnaikinę miestuose kates sudarome galimybes klestėti žiurkėms.
30 D. M... Labai gaila, kad Lietuvoje toks besirdiskas poziuris i gyvunus.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!