Dėl gyvūnų valstybinės klinikos

1 229 PARAŠAI

Kategorija:

Šalyje turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką su nemokama pirmąją med. pagalba nelaimės ištiktiems gyvūnams ir tolimesniu bent minimaliausiu gydymu, tik toliau paaukojimai. Anglijoje yra gyvūnų sveikatos draudimas, Olandijoje važinėja gyvūnų greitosios pagalbos automobilis, Šveicarijoje yra netgi gyvūnų advokatas. O Lietuvoje? Liūdna. Pagarba tikriems žmonėms, kurie yra vienintelė gyvulėlių viltis, likimas, kurį gali nuspręsti tik jis - žmogus. Tik vieni sakys migdyti o kiti gelbės. Garbė tiems kurie gelbėja šiuos ir kitus nelaimės ištiktuosius, tai tikrieji žmonės. Čia mūsų kultūros lygis, mūsų valstybės įvaizdis ir ateitis. Viską mato ir supranta jaunoji karta, kaip jiems turi atrodyti? kai pensininkas ar kitas geras žmogus išgelbėjo gyvūną, bet neturi galimybių gydyti. Šuo vinintelis kūrinys žemėje kuris tave myli labiau nei save. Todėl ir jais turi būti pasirūpinta, padoriai, kaip ir kitose šalyse.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 adia zal... butinybe,juk esam civilizuota ir humaniska valstybe..
2 Judita ... Logikos nulis . Ir tai "protingi" zmones nusprende ....... Juokas vienas .........
3 Eva Kat... Aš už. Būčiau už, kad būtų finansuojamos iš valstybės biudžeto gyvūnų prieglaudos, tuomet jos galėtų samdytis veterinarą nemokamai.
4 Jūratė Ala... pagaliau kazkur judame, senai reikejo tokio dalyko.
5 Laima Lau... Puikus pasiūlymas dėl valst. veterinarinės klinikos kiekv. mieste!
6 Ugnė Vil... Reikia paskubėti tai daryti veiksmais,o ne tik zodziais-juk ir taip ryškiai vėluojame ten,kur daromi geri darbai-gėda Lietuvai,kad esame tokie prastai is
7 Silvija Nar... kadangi visi Lietuvos gamtiniai istekliai ( gyvunai taip pat) priklauso valstybei, tai valstybe turetu bent kiek jais ir pasirupinti.
8 Gyvūnų Myl... Šalyje turi būti bent po vieną mieste valstybinę veterinarijos kliniką
9 Toma Bar... Nelaimės atveju tai būtina, bent po vieną tokią klinika kiekviename mieste
10 Audrius Nev... Kad būtų Lietuvos didžiuosiuose miestuose valstybines vetinarines pirminės nemokamos gyvūnu pagalbos klinikos