Prieš visuotinį privalomą augintinių ženklinimą

4 075 PARAŠAI

Kategorija:

Priimtas įstatymas naudingas kam? vargšams augintiniams, kurie bus metami lauk vien dėl to, kad nėra pinigų jiems ženklinti, kuriems "namai" bus šaltos prieglaudos sienos?žmonėms, kurie bus priversti atsisakyti savo ilgamečio draugo, nes negali sau leisti papildomų išlaidų? Pastoviai akcentuojama, kad prieglaudos perpildytos, bus dar blogiau. Įstatymas dėl gyvūnų gerovės atsisuka prieš juos. Gaila... sustabdykime..dėl tų, kurie negali patys apsiginti, dėl jų, kad jie turėtų šiltus namus, dėl mūsų pačių...

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aida D... Visu pirma kastracija ir sterilizacija, kad nebutu nelaukiamu palikuoniu
2 juliana g... musu katyte tik namie buna net bijo lauke but.kam ja zenklint
3 Violeta B... Kam gyvūnui įkišti kažkokį bereikalingą daiktą,aš per daug jį myliu ir neleisiu skriausti.
4 Aida D... Visų pirma benamiukų ir ypač kaimuose gyvūnų sterilizacija kastracija, kad nebūtų prieauglio, tai yra problema didžiausia.
5 Jūratė T... nereikia visų ženklinti,nes ne vivsi išeina į lauką ir amžius jau garbingas
6 R. S... Tai joks rūpestis gyvūnais, o tik eilinis pasipinigavimas. Ir dar būtų galima kentėti, kad tai būtų žyminis mokestis už gyvūną, bet čia dar sukuriamas precidentas neaiškiu kokia verslui.
7 Evelina S... Kam ji naudinga? niekam.. Kiek gyvūnų gatvėje, dabar bus dar daugiau..
8 G.Baltramavicius ... Sukurto stipriosskaiciavimo komandos ,pritruko darbo
9 R. K... Aš prieš visuotinį privalomą augintinių ženklinimą
10 RASA V... Ar tikrai labai gerai Seimo gudručiai pagalvojo (jei iš viso tai moka daryti!!!), kokios bus šio įstatymo pasekmės???
11 A.Alekna ... Eilinį kartą seimas priima kvailą įstatymą, siūlau jo Lietuvos žmonėms nevykdyti
12 Silkinas A... Įsidėmėkime kurie parlamentarai balsavo už tokį absurdišką įstatymą ir jokiu būdu jų neberinkime ateityje
13 Ieva G... Po tokiu istatymu tik prisipildys gatves ir miskai ismestu suniuku ir kaciuku.
14 S... Kažkokiam klerkui svarbu pasidaryti dykų pinigų.
15 Renata G... Nera sukurtos sistemos kaimuose esanciu gyvunu zenklinimui (nemanau, kad senukai pajegus vezioti savo kiemsargi)
16 Jolanta A... Čipavimas gali būti tik savanoriškas arba į užsienį vežamiems gyvūnams
17 Rasa S... tik tada, kai bus paaiskinta kaip bus pazenklintos ir suskaiciuotos ziurkes
18 Rasma J... Kai bus europinis atlyginimas tada ir zenklinsiu savo gyvuna
19 Aleksas N... Šis įstatymas yra ne kas kita, o užslėptas korupcijos protegavimas. Jis PRIVALO būti atšauktas. 2016 01 31
20 P.Jančauskas ... Kanarėlė, papūga, žiurkėnas irgi įkanda-tai juos irgi reikia ženklinti ?, Ima juokas iš tokių seimo sprendimų.
21 Eglė B... Esu prieš, nes netikiu kad tai padės. Tai grynas pasipinigavimas
22 Jurgita M... Aš prieš nes žmonės kaimuose pradės masiškai naikinti kates,o išnaikinus kates neapsiginsime nuo visų graužiku.
23 Ilona S... tai dar vienas būdas pasipelnyti valstybei. O kokia nauda iš to?
24 D.Navickaite ... kategoriškai. Dar vienas budas pasipelnyti iš keturkoju.
25 I. B... Jei vistik bus privaloma ženklinti, kaimo vietovėse gyvenatiems žmonėsm turėtų būti skiriama subsidija.
26 Dana K... Geriau pinigus skirti gyvūnų kastracijai , sutvarkyti pirma šią problemą
27 Arina S... po įstatymo paskelbimo, ženkliai padaugėjo beglobių, kasdien dalinamasi informacija apie naujai rastus, paliktus, išmestus gyvūnus
28 Jolita S... Mes ne pries pati zenklinima ir gyvunu gerove. Tik kodel tos papildomos islaidos uzkraunamos ant tu paciu zmoniu, kurie augina ir priglaudzia gyvunelius?
29 Joana ... Daug gyvunu atsidurs gatveje. O as juos surinksiu ir padesiu po durim tiems kas prieme toki istatyma.
30 Jūratė V... Ar verta ženklinti augintinius, kai jie jau pragyvenę daug metų ir kažin kiek begyvens. Be to, tai kainuoja per daug, jog būtų privaloma visiem.

Dėl realios laisvės atėmimo bausmės skyrimo Mantui Icikevičiui Jurbarko byloje dėl sumušimo ir mėginimo išžaginti.

Vaidas. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje. Taip pat išsiaiškinti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.