Kauno „Žiburio“ pagrindinės mokyklos išlikimas

1 056 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji, kategoriškai nesutinkame, kad, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų steigimo, reorganizavimo, likvidavimo, pertvarkymo ir struktūrinių pertvarkymų 2016–2020 metų priemonių planu, Kauno „Žiburio“ pagrindinė mokykla būtų reorganizuojama prijungiant prie Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos. Daugelis bendruomenės narių esame baigę šią mokyklą ir pagarbiai vertiname Kauno „Žiburio“ pagrindinės mokyklos indėlį asmeniniame gyvenime bei karjeroje. Norime užtikrinti savo vaikams ir anūkams galimybę pasinaudoti LR Konstitucijos ir Švietimo įstatymo teise mokytis pagal gyvenamąją vietą tėvų pasirinktoje (šiuo atveju – Kauno „Žiburio“ pagrindinėje) mokykloje. Kauno „Žiburio“ pagrindinės mokyklos kolektyvo veikla telkia rajono gyventojus bendrauti ir bendradarbiauti su jaunesniąja karta, kurti besimokantį ir vieningą gimtąjį Kauną.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Audrius S... neseniai pasikeite direktore, manau padauges ir vaiku. Mokykla siame rajone reikalinga butinai
2 H.Abramavicius ... Palaikau mokykla.Neigiamai ziuriu i valdzioje esanciu racionalizacijas.
3 Gintautas D... Ryžtingi sprendimai miestui. Puiku. Tik nepamirškime, kad ne prekes į kitą sandėlį perkrauname.
4 Jūratė P... Mokykla turi išlikti,nes rajone vienintelė mokykla.
5 Danguolė Č... Tiems, kurie uzpucia Ziburi, - ateina gudi naktis. O po jos nauja prisikelimo ausra. Tamsa niekada nenugales sviesos!
6 Alvydas A... Reikia išsaugoti. kur reiks vaikus vesti .jug viskas kieme
7 Audronė m... Nesuvokiama, kad mokykla šalia , o vaikas turi važinėti kažin kur. Mokykla geroje vietoje nereikia pereiti gatvių vaikams saugu. Pakoregavus mokytojų kolektyvą būtų daugiau mokiniu
8 Justinas K... Skaniausi tinginiai Kaune, šios mokyklos valgykloje, negalime leisti, kad tai pradingtų.
9 Pranas M... Šią mokyklą baigė mano dukros ir tegu mokosi anūkai,nes yra mums prie namų.
10 Kristina J... Šioje mokykloje mokosi mano draugai, mokėsi mano mama, todėl nenoriu, kad šią mokyklą uždarytų!
11 Justina M... Baigiau sia mokykla ir isleidau du vaikus ja lankyti
12 Darius M... Lankem sia mokykla as su zmona, dabar lanko du musu vaikai ir esam tuo labai patenkinti
13 Daiva S... Pati sioja mokykloje mokiausi ir noriu kad isliktu vaikams
14 Janina B... Mano anuke jau dabar verkia. Mokykla turi stadijona, vaikus galime stebeti pro langa. Ar gali buti geriau. Ji niekuom nenusileidzia kitoms mokykloms.
15 V.Eizentiene ... Mano vaikam ,Ziburio'mokykla patinka,saugi ir 2min kelio.
16 Aldona S... Koks likimas laukia mokytojų, jiems bus surastas darbas?
17 Dalius B... sunus baige pradine, sioje mokykloje. Mokytojai buvo puikus.
18 Tomas B... Geriausia mokykla,geriausi mokytojai,nedarykit nesamoniu man dar vaikus reiks vesti i sita mokykla.pamastykit ponai valdininkai!!!!
19 Aldona K... Ar tikrai Kauno savivaldybė surado optimaliausią sprendimą naikindama mokyklą
20 Domas A... Nesutinku, Kauno „Žiburio“ pagrindinė mokykla būtų reorganizuojama prijungiant prie Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos
21 Vita K... Nenaikinkite Šančių, nepadarykime tokios klaidos, kaip Vilniuje buvo sunaikintos Šnipiškės, baigiamas naikinti Žvėrynas. Tai rajonas, kurį reikėtų palikti, kaip muziejų.
22 Danguolė Č... Švietimo skyrius spaudžia į kampą švietimą. Ne mokyklą reformuoti reikia, o reanimuoti Lietuvos švietimą. Mes ne runkeliai, kuriuos šeimininkas rauna pašarui kada panorėjęs.
23 Daiva G... Kaip pradinukams nusigauti iki Vaizganto mokyklos?Ne visi tevai turi galimybe nuvesti ir parsivesti mazuosius.
24 Gintarija M... Prasau neuzdaryti mokyklos,mokosi mano dvi dukros ir mokesi dukra ,nuostabus mokytojai ,zinios aukstame lygyje ,tvarkinga mokykla ,uzklasine veikla -vaikai turi uzimtuma ir susidomejima .
25 M.Gusevas ... Tikrai geri mokytojai buvo, bent kol aš mokiausi. Tikrai gera vieta. Į Vaižganto mokyklą, tai tik iš vienos pusės mokiniai eina, nes į kalną tą statų, tai sunku lipt.
26 Egle E... Grieztai pries.Kaip pirmokas nueis i kita mokykla ?Kaip grys?Nevesiu i joki Vaizganta.Kazkoks absurdo teatras.
27 Rada N... As baigiau sia mokykla (30oji laida). Jus privalot atremontuot ir atnaujint mokykla, o ne uxdaryt- visai nuprotejot! Viena is paciu geriausiu mokyklu Kaune.
28 vilija s... vidury šančių reik mokyklos nes patogu vaikams ir tėvams ja lanky ti.pat at as didelis uzteks ir vaikams ir suaugusiems ja pada links.
29 Vaida s... Nuostabi mokykla arti namu vaikams saugu vaikam iki jos eit
30 Kristina K... Tik uz sia mokykla !!!Nepades nei autobusas i Vaizganta,mes is Kalkines net vaziuojame geriau cia autobusa paleistu i Ziburio mokykla;)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!