Kauno „Žiburio“ pagrindinės mokyklos išlikimas

1 056 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji, kategoriškai nesutinkame, kad, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų steigimo, reorganizavimo, likvidavimo, pertvarkymo ir struktūrinių pertvarkymų 2016–2020 metų priemonių planu, Kauno „Žiburio“ pagrindinė mokykla būtų reorganizuojama prijungiant prie Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos. Daugelis bendruomenės narių esame baigę šią mokyklą ir pagarbiai vertiname Kauno „Žiburio“ pagrindinės mokyklos indėlį asmeniniame gyvenime bei karjeroje. Norime užtikrinti savo vaikams ir anūkams galimybę pasinaudoti LR Konstitucijos ir Švietimo įstatymo teise mokytis pagal gyvenamąją vietą tėvų pasirinktoje (šiuo atveju – Kauno „Žiburio“ pagrindinėje) mokykloje. Kauno „Žiburio“ pagrindinės mokyklos kolektyvo veikla telkia rajono gyventojus bendrauti ir bendradarbiauti su jaunesniąja karta, kurti besimokantį ir vieningą gimtąjį Kauną.

# Vardas Komentaras
1 Audrius
neseniai pasikeite direktore, manau padauges ir vaiku. Mokykla siame rajone reikalinga butinai
2 H.Abramavicius
Palaikau mokykla.Neigiamai ziuriu i valdzioje esanciu racionalizacijas.
3 Gintautas
Ryžtingi sprendimai miestui. Puiku. Tik nepamirškime, kad ne prekes į kitą sandėlį perkrauname.
4 Jūratė
Mokykla turi išlikti,nes rajone vienintelė mokykla.
5 Danguolė
Tiems, kurie uzpucia Ziburi, - ateina gudi naktis. O po jos nauja prisikelimo ausra. Tamsa niekada nenugales sviesos!
6 Alvydas
Reikia išsaugoti. kur reiks vaikus vesti .jug viskas kieme
7 Audronė
Nesuvokiama, kad mokykla šalia , o vaikas turi važinėti kažin kur. Mokykla geroje vietoje nereikia pereiti gatvių vaikams saugu. Pakoregavus mokytojų kolektyvą būtų daugiau mokiniu
8 Justinas
Skaniausi tinginiai Kaune, šios mokyklos valgykloje, negalime leisti, kad tai pradingtų.
9 Pranas
Šią mokyklą baigė mano dukros ir tegu mokosi anūkai,nes yra mums prie namų.
10 Kristina
Šioje mokykloje mokosi mano draugai, mokėsi mano mama, todėl nenoriu, kad šią mokyklą uždarytų!
11 Justina
Baigiau sia mokykla ir isleidau du vaikus ja lankyti
12 Darius
Lankem sia mokykla as su zmona, dabar lanko du musu vaikai ir esam tuo labai patenkinti
13 Daiva
Pati sioja mokykloje mokiausi ir noriu kad isliktu vaikams
14 Janina
Mano anuke jau dabar verkia. Mokykla turi stadijona, vaikus galime stebeti pro langa. Ar gali buti geriau. Ji niekuom nenusileidzia kitoms mokykloms.
15 V.Eizentiene
Mano vaikam ,Ziburio'mokykla patinka,saugi ir 2min kelio.
16 Aldona
Koks likimas laukia mokytojų, jiems bus surastas darbas?
17 Dalius
sunus baige pradine, sioje mokykloje. Mokytojai buvo puikus.
18 Tomas
Geriausia mokykla,geriausi mokytojai,nedarykit nesamoniu man dar vaikus reiks vesti i sita mokykla.pamastykit ponai valdininkai!!!!
19 Aldona
Ar tikrai Kauno savivaldybė surado optimaliausią sprendimą naikindama mokyklą
20 Domas
Nesutinku, Kauno „Žiburio“ pagrindinė mokykla būtų reorganizuojama prijungiant prie Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos
21 Vita
Nenaikinkite Šančių, nepadarykime tokios klaidos, kaip Vilniuje buvo sunaikintos Šnipiškės, baigiamas naikinti Žvėrynas. Tai rajonas, kurį reikėtų palikti, kaip muziejų.
22 Danguolė
Švietimo skyrius spaudžia į kampą švietimą. Ne mokyklą reformuoti reikia, o reanimuoti Lietuvos švietimą. Mes ne runkeliai, kuriuos šeimininkas rauna pašarui kada panorėjęs.
23 Daiva
Kaip pradinukams nusigauti iki Vaizganto mokyklos?Ne visi tevai turi galimybe nuvesti ir parsivesti mazuosius.
24 Gintarija
Prasau neuzdaryti mokyklos,mokosi mano dvi dukros ir mokesi dukra ,nuostabus mokytojai ,zinios aukstame lygyje ,tvarkinga mokykla ,uzklasine veikla -vaikai turi uzimtuma ir susidomejima .
25 M.Gusevas
Tikrai geri mokytojai buvo, bent kol aš mokiausi. Tikrai gera vieta. Į Vaižganto mokyklą, tai tik iš vienos pusės mokiniai eina, nes į kalną tą statų, tai sunku lipt.
26 Egle
Grieztai pries.Kaip pirmokas nueis i kita mokykla ?Kaip grys?Nevesiu i joki Vaizganta.Kazkoks absurdo teatras.
27 Rada
As baigiau sia mokykla (30oji laida). Jus privalot atremontuot ir atnaujint mokykla, o ne uxdaryt- visai nuprotejot! Viena is paciu geriausiu mokyklu Kaune.
28 vilija
vidury šančių reik mokyklos nes patogu vaikams ir tėvams ja lanky ti.pat at as didelis uzteks ir vaikams ir suaugusiems ja pada links.
29 Vaida
Nuostabi mokykla arti namu vaikams saugu vaikam iki jos eit
30 Kristina
Tik uz sia mokykla !!!Nepades nei autobusas i Vaizganta,mes is Kalkines net vaziuojame geriau cia autobusa paleistu i Ziburio mokykla;)

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.