dėl Bendruomenių namų (Vaidilos 27, Kaune)

1 PARAŠAI

Kategorija:

Peticija
Kauno miesto savivaldybei
Laisvės al. 96, Kaunas

dėl Bendruomenių namų (Vaidilos 27, Kaune)
2016 m. sausio 18 d.

Kauno miesto savivaldybė nutraukė galiojančią Bendruomenių namų (Vaidilos 27) patalpų panaudos sutartį su Kauno Panemunės bendruomenės centru. Sutartis sudaryta 2014.03.25 Nr. SR-0043(1) galiojanti iki 2021.12.31. Per eilę metų Panemunės gyventojų talkų metu esame gražiai sutvarkę kiemą, pagal galimybę sutvarkę pastato stogą ir vidines patalpas. Čia vyko daug kultūros, edukacinių, sveikatingumą skatinančių, vaikams ir senjorams skirtų renginių, ypač šiltuoju metų laiku. Negaudami realios pagalbos iš savivaldybės ir vyriausybės neturėjome lėšų pastatą atnaujinti, nors turime pastato statybinės, energetinės bei rekreacinės erdvės sutvarkymo techninius projektus. Perspektyvūs mecenatai ir labdaros davėjai nesutiko remti lėšomis, sužinoję apie 5 metų termino arba iki privatizavimo galiojančias panaudos sutarties sąlygas. Visi parašyti projektai, dalyvavo Vyriausybės projektiniuose konkursuose, tačiau finansavimo nesulaukė. Suprasdami, kad Panemunės gyventojai savo darbu ir lėšomis negali sutvarkyti ir išlaikyti pastato prašome savo parašais paremti mūsų iniciatyvą.
1. Pastatą palikti daugiafunkciniams Panemunės seniūnijos bendruomenės namams, kaip numatyta miesto bendruomenių namų vystymo strategijoje.
2. Palikti Panemunės gyventojų bendruomenės reikmėms sklypą (Vaidilos 27, Kaune) su čia esančiomis sporto, vaikų žaidimo aikštelėmis, koncertine estrada, pačių gyventojų rankomis įrengtais gėlynais, šv. Roko koplytstulpiu, poilsio zonomis Panemunės gyventojų reikmėms.
3. Vykdant bendruomenės namų vystymo strategiją iki 2019 metų įrengti bendruomenės namus visose Kauno seniūnijose.
Peticijos iniciatoriai:
Kauno miesto Panemunės bendruomenės centras
Žaliasis sveikatos klubas „Žolinčių akademija“

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (569)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (245)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.