NE krematoriumui Vilniaus miesto centre

810 PARAŠAI

Kategorija:

Kviečiu netylėti, kai matome tai, kam nepritariame.

Aš sakau NE krematoriumui Vilniaus miesto centre.

Nes:
- planuojama vieta Olandų gatvėje yra Pavilnių regioninio parko dalis, o taip pat žydų kapinių teritorija;
- Vilniaus senamiesčio oras yra ir taip stipriai užterštas, todėl papildoma tarša bei galimų techninių avarijų tikimybė būtų didžiulė rizika žmonių sveikatai;
- netoliese yra ne viena vaikų ir jaunimo ugdymo įstaiga bei gyvenamieji namai;
- padidėtų transporto srautai jau ir taip itin intensyvaus eismo gatvėse;
- krematoriumų miesto centre rasime tik tose šalyse, kuriose palaikų kremavimas yra pagrindinis laidojimo būdas arba krematoriumas buvo pastatytas miesto pakraštyje, o miestas išsiplėtė.

Kviečiu pasirašyti šią peticiją internete ar sutikus mane su bendraminčiais gatvėse.

Daugiau informacijos www.netylek.lt

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Saulius
Mes pries krematoriuma Mieste, bet ne pries kremacija.
2 Stasys
Vilniuje, kaip ir Kėdainiuose krematoriumas turi būti kur nors prie kapinių miesto pakraštyje
3 Rasa
Manau, vieta krematoriumui turetu buti miesto pakrastyje, atokiau nuo gyvenamuju namu ir rekreaciniu zonu, pavejineje puseje.
4 V.Karlienė
ar kas nors paskaičiavo, KIEK Lietuvai reikia krematoriumų?
5 Ieva
Krematoriumas - ne tas objektas, kuris turi būti miesto centre ir ypač regioniniame parke.
6 Raimundas
Galima statyti rajone, kad būtu išlaikytos sanitarinės ir psichologinės zones iki tokios pas kitties pastato
7 Aurika
Esu prieš krematoriumo statyma, nes salia yra vaiku mokykla taip pat gyvenamiju namu rajonas. Manau, kad tokios vietos turetu buti miesto pakrasciuose arba uz miesto, o ne miesto centre, senamiestyje.
8 V.Masiulionis
O gal statom ant trijų kryžių kalno.Ir viršmiesto gražiai atrodys rūkstantiskaminas, o visą ūkį valdys krivis,toks visai žilas
9 Audrone
už tai, kad vaikai augtų neužterštoje aplinkoje
10 Aysrine
Ne Vilniuje, didinti Kedainiu krematoriumo pajegumus
11 J.
Kokiu protiskai atsilikusiu reikia buti, kad sugalvotu miesta "šanchajum" paversti?
12 Linas
Gal uzteks viska grusti i centra. Taip jau zmoniu koncentracija perdidele. Pleskite darbo vietas i miesto sonus. O dar cia lavonus vezios. Negalima taip
13 Rimantė
Nes gyvenu visai šalia ir nenorėčiau kvėpuoti užterštu oru..
14 Olga
J'aime beaucoup Vilnius, je ne comprende pas comment c'est possible de construire un krematorium au coer de vieille ville historique. Je suis contre cette décision!!!
15 Dalia
Prasau statyte uz miesto, ne ne miesto centre. Lietuva turi dar labai daug neisnaudotu plotu,. Ir butu gerai atkreipti demesi kad pagrindine vejo kryptis butu i kita puse nuo gyvenamu mieto plotu.
16 S.
Tokioms paslaugoms tinka pramoniniai rajonai. Ne krematoriumui Vilniaus centre.
17 Teresė
Aš už krematoriumą Vilniuje ,bet tik ne miesto centre
18 Aldona
Pasigailėkime saves kol dar esame gyvi. Kodėl nepastačius arčiau Baltarusijos sienos, gal kiek sulaikys iš ten sklindančią radijaciją.
19 Živilė
Centre tokiam objektui ne vieta, tikrai galima rasti tinkamą vietą priemiestyje
20 irena
Na tai jau tikrai, aplink Vilnių, matyt, nebeliko nė vieno laisvo žemės lopinėlio?? Ar žino žmonės, kad, įvykus avarijai, visi aplinkui, namai ir žmonės, bus apibarstyti palaikų pelenais??
21 Remigijus
Kremotoriumui ne vieta miesto centre. Galetu statyti kur nors priemiestyje.
22 Tomas
Esu, prieš krematoriuma Vilniaus centre. Tokie dalykai statomi, ne centre ir tai visi gerai supranta ir klausimų negali kilti.
23 Aurelija
Vilniaus senamiesčio oras yra ir taip stipriai užterštas
24 M.Šaduikytė
tokia įstaiga kaip krematoriumas neturėtų būti miesto centre, tai ne humaniška ir ne higieniška
25 Lilian
Žmones! Čia yra apsurdas! Tik už miesto teritorijas! Ačiū!
26 Eva
gyvenu kaimynysteje ir pritariu visiems isvardintiems argumentams! Tai nera butiniausio reikalingumo istaiga ir ja galima steigti uz Vilniaus miesto ribu, atokiau nuo gyvenamuju vietoviu, mokyklu!
27 P.Butkus
Kremotoriumas tikrai negali buti buvusiose zydu kapines ir paciame vilniaus centre!
28 Vida
Ar Lietuvoje galioja elementarus padorumas? Tikriausiai, ne, jei veslas imasi tokių užmojų.
29 Aukse
krematoriumu vieta yra užmiestyje, bet tikrai ne Vilniaus centre
30 Alina
nenorime krematoriumo šalia savo namų, taip pat pačiame Vilniaus centre

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (118)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.