Ne krematoriumui Naujininkuose

Ne krematoriumui Naujininkuose

Vilniaus miesto savivaldybėje vėl svarstomos krematoriumo Vilniaus mieste vietos. Vienas iš svarstomų pasiūlymų - Naujininkuose, prie kapinių Žirnių g. gatvėje.

Pasisakome prieš krematoriumo įkurdinimą Naujininkuose. Ir taip Naujininkuose arba šalia yra daug neigiamai saugumą, ekologiją ir bendra rajono įvaizdį veikiančių objektų - nelegalus taboras, geležinkelio stotis, nepilnamečių pataisos įstaiga, oro uostas ir kt. Krematoriumo įkūrimas dar pablogins Naujininkų įvaizdį ir neišvengiamai mažins gyventojų nekilnojamo turto vertę. Manome, kad tokie objektai turėtų būti už miesto ribų, toliau nuo gyvenamųjų rajonų. Atkreipiame dėmesį, kad virš 3000 Naujininkų gyventojų 2003 m. jau pasisakė apklausoje prieš krematoriumo įkurdinimą Žirnių g.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Stanislava L... Krematoriumas kenkia ir aplinkai, ir žmonių sveikatai
2 Liucija U... Ne krematoriumui Naujininkuose,tokie objektai turėtų būti už miesto ribų, toliau nuo gyvenamųjų rajonų.
3 Artūras B... Esu prie6 krematoriumo statymą miesto teritorijoje. Manau, kad jis turėtų būti bent 20 km. už miesto teritorijos.
4 Aleksandra M... Musu rajone gyvena labai daug vaiku, keleta darzeliu ir mokyklu. Manau kad krimatoriumui cia tikrai ne vieta. Tikrai gaima rasti vieta uz Vilniaus rybu, o ne gyvenamam rajone.
5 Daiva Š... Nesutinku, kad būtų krematoriumas miesto ribose. Ir taip Naujininkai užteršti:oro uostas,geležinkelis,aplinkelis,taboras. Statykite Turniškėse.
6 Rita J... As prieš krematoriumo įkurdinimą Naujininkuose.
7 V.Kotova ... O sporto komplekso, teatro, parko pagaliau nereikia. Gal uztenka 3 kapiniu, taboro, oro uosto, stoties aplink?
8 Bezliapovičienė R... Vietoje taboro puiki vieta. Kam Žirnių g., kur gyvenamos erdvės, netoliese ir Pavilnių regioninio parko pradžia.
9 S.Makarovas ... Krematoriumas turėtų būti už miesto, ramioje vietoje, kur nenorintys nematytų, o palydintys artimuosius nesijaustų esą pakelėje.
10 Andrej M... visiškai pritariu, kremtoriumas turi būti statomas už miesto ribu
11 Donata M... Prieš krematoriumo statymą Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste. Tai turėtų būti nuošali vieta.
12 Violeta J... Krematoriumas turi butri statytas už miesto rybų, musųš rajonas pasižymi ir rturi daug problemų,tai yra cigonų taboras , gėlėžinkelis ir dar krematoriumas kuris užterš ir taip užterštą aplinką.
13 Giedrė J... Krematoriumas turėtų būti už miesto, ramioje vietoje, kur nenorintys nematytų, o palydintys artimuosius nesijaustų esą pakelėje.
14 Regina v... Naujaninkosia ir tiap nera ko kvepoti,ir sugalvojo kur statiti,yra karveliskes 6alia kapeniu yra doug ploto.
15 Raimondas L... Krematoriumas turi būti ne mieste, o nuošalioje vietoje privačioje žemėje
16 Ana R... Tokie objektai turėtų būti už miesto ribų, toliau nuo gyvenamųjų rajonų
17 Olga I... krematoriumas turi buti uz miesto rybu, ar bent jau kitame rajone, gana bloginti Naujininku ivaizdi ir taip bedu pakanka!
18 R.Juozelskis ... Esu pries krematoriaus statybas naujininku mikro rajuone
19 Kristina S... Mes jau pasisakėme Daugiau nei prieš 10 metų. Nuomonė napasikeitė.
20 Viktorija M... Ne miegamuosiuose rajonuose tokie projektai turi buti!!!
21 Artur Z... Toks objektas negali būti rajone, šalia namų, mokyklų, darželių. Krematoriumas turi būti už miesto ribų.
22 Alvyda O... Griežtai prieš. Rajonas turi ir taip vieną blogiausių įvaizdžių, ir taip manoma tikrai ne be pagrindo. Be to, šalia yra mokyklos, gyvenamieji namai. Krematoriumui vieta užmiestyje.
23 Ana A... Tokie dalykai turėtų būti tik ten kur nėra gyventojų šalia, juk eis kvapas. Aš prieš.
24 Viktorija M... Aplink yra daug mokyklu ir darzeliu argi cia vieta krematorijui ,manau toks pastatas turetu stoveti atokiau uz miesto
25 Marta S... Gyvename netoli, tikrai nenorėčiau, kad mano vaikai kvėpuotų deginamais kūnais.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!