Ne krematoriumui Naujininkuose

364 PARAŠAI

Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybė
Kategorija:

Ne krematoriumui Naujininkuose

Vilniaus miesto savivaldybėje vėl svarstomos krematoriumo Vilniaus mieste vietos. Vienas iš svarstomų pasiūlymų - Naujininkuose, prie kapinių Žirnių g. gatvėje.

Pasisakome prieš krematoriumo įkurdinimą Naujininkuose. Ir taip Naujininkuose arba šalia yra daug neigiamai saugumą, ekologiją ir bendra rajono įvaizdį veikiančių objektų - nelegalus taboras, geležinkelio stotis, nepilnamečių pataisos įstaiga, oro uostas ir kt. Krematoriumo įkūrimas dar pablogins Naujininkų įvaizdį ir neišvengiamai mažins gyventojų nekilnojamo turto vertę. Manome, kad tokie objektai turėtų būti už miesto ribų, toliau nuo gyvenamųjų rajonų. Atkreipiame dėmesį, kad virš 3000 Naujininkų gyventojų 2003 m. jau pasisakė apklausoje prieš krematoriumo įkurdinimą Žirnių g.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama Krematoriumas kenkia ir aplinkai, ir žmonių sveikatai
2 Neskelbiama Ne krematoriumui Naujininkuose,tokie objektai turėtų būti už miesto ribų, toliau nuo gyvenamųjų rajonų.
3 Neskelbiama Esu prie6 krematoriumo statymą miesto teritorijoje. Manau, kad jis turėtų būti bent 20 km. už miesto teritorijos.
4 Neskelbiama Musu rajone gyvena labai daug vaiku, keleta darzeliu ir mokyklu. Manau kad krimatoriumui cia tikrai ne vieta. Tikrai gaima rasti vieta uz Vilniaus rybu, o ne gyvenamam rajone.
5 Neskelbiama Nesutinku, kad būtų krematoriumas miesto ribose. Ir taip Naujininkai užteršti:oro uostas,geležinkelis,aplinkelis,taboras. Statykite Turniškėse.
6 Neskelbiama As prieš krematoriumo įkurdinimą Naujininkuose.
7 Neskelbiama O sporto komplekso, teatro, parko pagaliau nereikia. Gal uztenka 3 kapiniu, taboro, oro uosto, stoties aplink?
8 Neskelbiama Vietoje taboro puiki vieta. Kam Žirnių g., kur gyvenamos erdvės, netoliese ir Pavilnių regioninio parko pradžia.
9 Neskelbiama Krematoriumas turėtų būti už miesto, ramioje vietoje, kur nenorintys nematytų, o palydintys artimuosius nesijaustų esą pakelėje.
10 Neskelbiama visiškai pritariu, kremtoriumas turi būti statomas už miesto ribu
11 Neskelbiama Prieš krematoriumo statymą Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste. Tai turėtų būti nuošali vieta.
12 Neskelbiama Krematoriumas turi butri statytas už miesto rybų, musųš rajonas pasižymi ir rturi daug problemų,tai yra cigonų taboras , gėlėžinkelis ir dar krematoriumas kuris užterš ir taip užterštą aplinką.
13 Neskelbiama Krematoriumas turėtų būti už miesto, ramioje vietoje, kur nenorintys nematytų, o palydintys artimuosius nesijaustų esą pakelėje.
14 Neskelbiama Naujaninkosia ir tiap nera ko kvepoti,ir sugalvojo kur statiti,yra karveliskes 6alia kapeniu yra doug ploto.
15 Neskelbiama Krematoriumas turi būti ne mieste, o nuošalioje vietoje privačioje žemėje
16 Neskelbiama Tokie objektai turėtų būti už miesto ribų, toliau nuo gyvenamųjų rajonų
17 Neskelbiama krematoriumas turi buti uz miesto rybu, ar bent jau kitame rajone, gana bloginti Naujininku ivaizdi ir taip bedu pakanka!
18 Neskelbiama Esu pries krematoriaus statybas naujininku mikro rajuone
19 Neskelbiama Mes jau pasisakėme Daugiau nei prieš 10 metų. Nuomonė napasikeitė.
20 Neskelbiama Ne miegamuosiuose rajonuose tokie projektai turi buti!!!
21 Neskelbiama Toks objektas negali būti rajone, šalia namų, mokyklų, darželių. Krematoriumas turi būti už miesto ribų.
22 Neskelbiama Griežtai prieš. Rajonas turi ir taip vieną blogiausių įvaizdžių, ir taip manoma tikrai ne be pagrindo. Be to, šalia yra mokyklos, gyvenamieji namai. Krematoriumui vieta užmiestyje.
23 Neskelbiama Tokie dalykai turėtų būti tik ten kur nėra gyventojų šalia, juk eis kvapas. Aš prieš.
24 Neskelbiama Aplink yra daug mokyklu ir darzeliu argi cia vieta krematorijui ,manau toks pastatas turetu stoveti atokiau uz miesto
25 Neskelbiama Gyvename netoli, tikrai nenorėčiau, kad mano vaikai kvėpuotų deginamais kūnais.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...