Sodininkų g. kelio Pikeliškėse kelio remontas - asfaltavimas

78 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, Vilniaus rajono kaimų: Petručiai,, Miškiniai, Purnuškės, Vabališkės, Šarkiūnai, Tarpučiai , bei sodo bendrijų: Pikeliškių Versmė, Šermukšnis, Gilė, Magnolija, Rasa gyventojai bei bendrijų nariai , labai prašome Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Riešės seniūnijos sutvarkyti ( išasfaltuoti) kelio ruožą nuo Petručių iki Purnuškių kaimo - Sodininkų g.. Kelio numeriai : VL8205, VL8286, VL8287, VL8285 bei VL8284 .

Nors prieš keletą metų buvo atlikti Sodininkų gatvės žvyravimo darbai, šiuo metu Sodininkų gatvės būklė yra tragiška. Sodininkų gatvės greideriavimas atliekamas labai retai ir nekokybiškai, dažniausiai vasarą, ir tai pagerina minėtų kelio ruožų kokybę labai trumpam laikui.

Atkreiptinas dėmesys, kad dėl tokios blogos Sodininkų gatvės būklės visi Bendruomenės nariai susiduria su didžiule, susisiekimo problema. Tokiu keliu nesiryžtama, dėl dažnų transporto priemonių gedymų, paleisti viešąjį transportą. Daugumai Bendruomenės narių nuo namų iki artimiausios autobuso stotelės apie 3 km ar net daugiau.

Pažymėtina, kad tarp Bendruomenės gyventojų yra didelis skaičius jaunų šeimų, auginančių iki mokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus. Be to, tokių šeimų su kiekvienais metais vis daugėja. Dėl blogo susisiekimo mokyklinio amžiaus vaikai negali savarankiškai grįžti po mokyklos namo.

Kita problema – tai dažnas automobilių gedimas, dėl kurio aplinkinių mokyklų autobusiukai neveža vaikų iki namų.

Labai prašome visų aktyvumo, nes tik visų mūsų bendromis jėgomis galime turėti gerą kelią iki namų.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Dažnai važiuoju šiuo keliu, greideriavimas padeda tam kartui, debesys dulkių, dažnas automobilio remontas ir plovimas garantuotas. Vilnius 2019-03-06 / 09:46
2 Tautvydas Šar... Labai dažnai tenka važiuoti šiuo keliu ir galiu pasakyti tikrai būklė yra tragiška
3 Vida Paš... Esame pastovūs purnuškių km. gyventojai todėl kelias mums labai svarbus, palengvintų sąlygas jei būtų išasfaltuotas.
4 Justina Jac... Labai prasome supratingumo ir demesio siai opiai problemai spresti

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!