Aš prieš laikrodžio rodyklių sukinėjimą (Žiemos - vasaros laikas)

196 PARAŠAI

Kategorija:

Vyriausybė nutarė, kad žmomėms patinka sukioti laikrodžio rodykles (sakosi padarę apklausą, apie kurią kažin ar kas girdėjo ),o ir medikų pasisakymai, kad tai blogai veikia žmogaus bioritmus - nieko nereiškia, todėl kviečiu padarykime savo apklausą : aš prieš laikrodžio rodyklių sukinėjimą ( kuris laikas geresnis - žiemos ar vasaros - nesigilinkime )

# Vardas Komentaras
1 R.Molis
Gal gana kas puse metų diskutuot šia tema, reiktų atšaukt tą laiko sukiojimą ir baigsis diskusija. Jeigu diskusija kyla, reiškia kažkas yra negerai!
2 Dainora
ypatingai sunku prisitaikyti pavasarį,prireikia dviejų savaičių,kol organizmas susireguliuoja
3 Jurijus
Po širdies operacijos. L. sunku pereiti i vasaros laika.Pirma menesi jauti pastovu nuovargi.
4 Virgilijus
Man nesvarbu, koks laikas, svarbu, kad nebūtų kaitaliojamas išvis.
5 Paulius
Atsibodo sita Briuselio klerku nesamone pataupyt elektros
6 Valerija
mane kiekvienas laikrodžio persukimas tiesiog žudo. Žinau ir daugelį savo draugų, kaimynų, kuriems taip pat laikrodžio persukinėjimas neigiamai veikia ne tik miego ciklą, bet ir darbingumą.
7 Virginija
Aš nesutinku, kad būtų sukiojamos laikrodžio rodyklės ir laikas kaitaliojamas į vasaros ir žiemos laiką.
8 Sarunas
Originaliai vasaros ziemos laikas buvo icestas tam kad sutaupyt elektros, bet naujausi moksliniai tyrimai rodo visai ka kita.
9 Danguole
Atsibodo beprasmis laiko sukiojimas, o sveikatai nieko gero
10 Feliksas
Esu pries laiko kaitaliojima ir zmoniu sveikatos gadinima
11 Alfredas
Musu valdziazmogiai niekada neatsizvelgia i zmoniu ir mokslininku nuomone; Jjie patys geriau viska "zino"
12 Sandra
Kada atšauks ta nesamone su laikrodžiu sukinejimu???
13 Eugenija
Sukelia tam tikrų psichologinių problemų. Sukioti nieko nereikia.
14 Zenonas
Jeigu kam patinka kaitaliojimas, tegu kaitaliojasi savo darbo, miego grafikus...
15 Arvydas
Laikrodžių prievartautojų ir Lietuvos žmonių sveikatos žalotojų vyriausybė
16 Jelena
Pablogėja savijautą ir darbingumas, labai sunkiai adaptuojasi vaikai.
17 Aloyzas
"Išmuša" iš gyvenimo ritmo, pabloginą darbingumą, blogina savijauta, ypatingai vaikų.
18 Sonata
turiu mažų vaikų ir,tai labai atsiliepia jų poilsiui miego metu
19 Deividas
Ziema taip ilgi vakarai o pasukdami juos dar prailginame ir gyvename tamsoje...
20 Aldona
Reikia atstatyti -Lietuvos laik1 ir niekad nekeisti
21 Dalia
Valdžia (galimai dėl senyvo amžiaus) nebesugeba suvokti, kad Lietuva atsidūrė 3-je laiko juostoje,t.y.Grinvičo laikas+2 val, o būtent tai ir kenkia labiausiai žmonių visuminei sveikatai (įtakoja depre
22 I.
visada sunku prisitaikyti prie pakeisto laiko, ypač pavasarį
23 D.Bielevičiūtė
Daugumai netinkamas gamtos nepaisymas. Aš prieš laikrodžio sukiojimą.
24 ALMA
Jokio efekto neduoda tas sukinėjimas, tik sukelia nepatogumus.
25 R.Kasparavičienė
Aš prieš laikrodžio sukinėjimą. Tai neigiamai veika sveikatai.
26 Igoris
the civilization of modern Europe might fall, as fell the civilization of ancient Rome [Sir Winston Churchill]

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21693)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų. 

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.