Viešojo, mamoms ir judėjimo negalią turintiems žmonėms pritaikyto tualeto Vingio parke įrengimas

275 PARAŠAI

Kategorija:

Vingio parką prižiūrinti įstaiga „Vilniaus miesto parkai“ informavo, kad Vingio parko miškuose yra 5 viešieji tualetai. Neteko jų matyti savomis akimis, bet tikiu, kad jie kažkur yra. Taip pat jie sakė, kad dienomis parke veikia kavinės, kur yra tualetai vyrams ir moterims. Deja, tualetais galima naudotis tik kavinių darbo metu ir – svarbiausia – visi tie tualetai nepritaikyti mamoms su kūdikiais ir judėjimo negalią turintiems žmonėms. Ir dar – ne sezono metu kavinės neveikia, todėl tualetais naudotis negalima. Tikriausiai ne sezono metu į parką eiti nėra ko – turime laukti pavasario.
Skatinu pasirašyti šią peticiją ir iškovoti, kad Vingio parke būtų įrengtas nors vienas visiems pritaikytas viešasis tualetas. Bernardinų sodo tualetas – puikiausias pavyzdys, kad tai įmanoma. Vingio parke nuo ankstyvo pavasario gausu žmonių ir mamų su kūdikių vežimėliais, tačiau mamos negali pasinaudoti viešuoju tualetu, nebent be priežiūros paliks savo vaiką. Kūdikio pervystymui nesudarytos sąlygos, todėl pasivaikščiojimas gryname ore netikėtai sutrumpėja, kai prireikia važiuoti iki artimiausio tinkamo tualeto (arba namo). Judėjimo negalią turintys žmonės taip pat negali pilnavertiškai mėgautis Vingio parku, nes jie taip pat negali patekti į viešuosius tualetus. Neskriauskime negalią turinčių žmonių ir suteikime jiems vienodas sąlygas mėgautis gyvenimu.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dians ... Apart peticijos del tualetu ir vietu kur gali mamos suvaikais susitvarkyti butinus asmeninius poreikius. Labai demesi norejau atkreipti i privaziavima i Vingio parka , is miesto puses
2 Ernesta K... nera nei tualeto nei galimybes kudiki pervystyti, pamaitinti
3 Giedrė A... Turiu dvi dukras ir dar laukiuosi trečio vaikelio. Ši problema tikrai aktuali visiems.
4 S.Krolytė ... aš jau rašiau laiškus p. Laisvūnui Būdėnui, rau jo raštinė turi turėti užregistravusi tikriausiai ne vien mano nsusikundimus. Valio, kad yra šita peticija.
5 Vilma P... visiškai pritariu šiai peticijai. būtina didinti tualetų skaičių bendrai Vilniuje
6 Aleksandra G... man gėda, kad dar vis yra tokių problemų sostinėje
7 Ieva K... Palaikau! Taip pat privalu imtis priemonių erkių naikinimui!
8 Ramunė A... Labai teisingas ir suprantamas pastebėjimas. Sutinku 100%!
9 elizabeta z... butina ir dar kad butu kazkas budintis kad neiileistu bomzu
10 Inga V... Lankomės retai,bet ne manyje reikalas. Apskritai yra daug vietų nepritaikytų nei vaikams nei neįgaliems
11 RenataJesajeva ... Uz tai, kad butu patogu visiems vilnieciams vaikscioti vingio parke. Grazi vieta, bet tevelius ir zmones su negalia vercia susimastyti patogumu trukumas(wc)
12 Jurga P... Reikia ne vieno,o daug tualetu,kad nereiktu llekt kilometro iki tualeto.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!